Září 2017

VELKÉ ROZHODNUTÍ

3. září 2017 v 23:10 | Klár - 16 let.
Ahojte.
Dnes tu mám nejspíše poslední článek. Chtěla jsem mít tenhle blog i jiný, ale rozhodla jsem se, že přejdu na blogspot, protože mě tohle prostředí už opravdu štve. Vše se seká, fotky nemohu přidávat skoro (protože to nejde, nevím za boha proč), než přidám článek, komentář tak to trvá půl hodiny a celkově už ten blog jde prostě do kopru celkově. Mám novou adresu blogu a pokud mě chcete nadále sledovat, přidávám ji SEM. Mrzí mě to, ale už o přecházení jinam přemýšlím už od začátku roku.. teď jsem to konečně udělala a jsem spokojená.

Děkuji všem, co tu semnou těch pár let byly a jdeme se posunout zas o kus dále.

Recenze - Pudr, korektor.

3. září 2017 v 3:08 | Klár - 16 let. |  Fotografie
Ahojte:)

Dnes Tu mám dvě recenze. Na korektor a pudr. Snad se Vám některé produkty zalíbí a třeba Vám dám nějaký tip na nový a lepší pro Vás:).


Mám tu korektor The matte efect od make-up revolution. Je hodně světlý, je v odstínu 02, Fair. Na moji pleť je ale dokonalý i když mám od narození spíše tmavší. Používám ho i občas jako make-up, protože dělá pleť o dost krásnější, světlejší a mám díky ni trošku barvu.

Jsem úspěšně druhačka nebo ne?

1. září 2017 v 3:58 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte! :)
Chtěla jsem se Vám ozvat po reparátech, protože celkově mé články budou v o dost více lepší atmosféře, ne v tak dusné. Tak snad se to i v článkách pozná :)

Středa, 30.8
Ráno jsem už v 7:15 vyrážela před školu s kamarádkou a u školy jsme se srazily s kamarádem. Ve škole jsme zjistili, že oba mají v 9 a já až v 10. Dvě hodiny jsem se nervolala, opakovala si to a snažila se uklidnit tím, že jsem se přeci na to učiála 2 týdny a mám v hlavě všechno. Měli to dříve, tak jsem šla do školy dřív a moje učitelka přišla o hodinku dříve, takže jsem byla zkoušená už v 9:20. Nejdříve jsem měla test a pak ústní. Celkový výsledek.. na 3! A ještě s pochvalou, že jsem se to tak rychle a dobře naučila. A že bych se ve školním roce mohla taky zaměřit více na školu než na reparáty :D (btw. bylo to vaření)

Čtvrtek, 31.8
Ráno jsem šla na 9 a srazila se s druhou kamarádkou, se kterou jsme to měli stejné. Chemie. Šly jsme tam obě vynervované a když jsme přišli do třídy, tak třičtvrtě třídy před sebou telefón a opisovali. Sedla jsem si do zadu, vytáhla mobil a něco jsem přepsala a něco mi kamarád radil ve přední lavici :D takže výsledná známka za 1. A na výzo z 5 na 4.

Takže jsem to úspěšně zvládla a teď konečně nemusím řešit žádné učení a užívat si posledních pár dní volna! YES.


Co Vy? Měli jste nějaký reparát? :) A jak dopadl? :)