Srpen 2017

Rodinná oslava | 0.2

29. srpna 2017 v 1:55 | Klár - 16 let. |  Fotografie
Ahojte..:)
Dnes tu mám pro Vás fotografie z naší rodinné oslavy. Měli jsme opožděnou oslavu mámčiných a bratrových narozenin + sobotní svátek strejdy. Napadlo mě, že pár fotografií bych Vám mohla ukázat, tak snad se Vám fotky budou líbit:-).Fotografie | 0.1

24. srpna 2017 v 0:55 | Klár - 16 let. |  Fotografie
Ahojte :)
Bohužel nemám tolik času kvůli reperátu, ale chtěla Vám sem hodit nějaké fotky z (konečněěě!) nové zrcadlovky. Zkoušela jsem nějaké fotografie jen tak na zkoušku, tak jsem přemýšlela jestli Vám je sem hodím nebo ne a nakonec jsem se rozhodla že ano. Snad se Vám i amatérské fotky budou líbit :-).Fit-náramky

19. srpna 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte :)
Zapojila jsem se do giveaway u LadyVanilky a vyhrála jsem jeden náramek od Fit-náramků. Nejdříve jsem ani do toho nechtěla jít, ale nakonec jsem si řekla, proč nezkusit štěstí. Už jednou jsem u ni vyhrála něco (něco s make-upem, přesně nevím už je to déle), tak jsem si řekla 'proč ne znovu?'.

A napadlo mě o náramcích udělat článek. Jak se mi líbil, kvalita a za kolik si je můžete koupit Vy. Snad se článek bude líbit :)

(málem jsem tu dala svoou adresu, jméno.. chytrá Klárka:D)

Zánět ledvin?

17. srpna 2017 v 15:11 | Klár - 16 let.
Ahojte:)
Dnes mám den pro sebe, protože jsem zůstala doma a nešla do práce. Chytla jsem zánět ledvin a jsem upřímně vyčerpaná a celá rozbolavělá. Jsem ráda, že mi šéf dovolil bejt doma a léčit se. Hezky jsem se po dlouhé době vyspala, koukala na seriál, zkoukla své oblíbené blogy, objednala si nějaké oblečení a teď při psaní článku koukám na seriál. (Dr.House)

Přemýšlím, že si ještě uklidím a pak se budu učit a číst si. Dlouho jsem si nečetla aspoň hodinku, tak bych to ráda napravila a hlavně se musím učit, abych to nějak zvládla.Po týdnu..

12. srpna 2017 v 23:14 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Po týdnu se zase ozývám a po měsící s deníčkovým článkem. Na začátku bych ráda řekla dvě věci. První je nový design, našla jsem mramorové pozadí na tapetu mobilu a napadlo mě, že ho dám i na blog. Líbí se mi to více, konečně trošku jiný design. Nápisy asi nechám růžové, nevím. Myslím si, že tahle k tomu docela jde, ale každý tip uvítám. A druhá věc. Chtěla bych Vám moc poděkovat za vše ohlasy u článků, těší mě, že Vás sem chodí víc a víc, za což mockrát děkuju a už se těším, až zkouknu Vaše články! A te|ď k deníčku..

Za posledních dnů se toho odehrálo docela dost. Jsem po operaci, která s povedla bez komplikací a snad to koleno bude držet dobře. Už chodím, ačkoliv bych neměla, ale mě ty berle vážně serou. Sem tam to zabolí, ale už dělám pokroky a už to i skrčím! (měla jsem s tím velký problém). Taky už pomalu plavu, protože ve vodě se mi cvičí nejlépe, ale jdu na to pomalu. Zkrátka se vracím opět do formy, sice síla ještě moc není, ale už ta chůze je pro mě veliký úspěch.

Motolský rybník a vínko s přátely. Co lepšího může být?

Další novinka? Začala jsem chodit už do práce. Je to brzo, ale vydělávala jsem si na nový foťák (což je "další" novinkou). Další týden někdy by mi měl přijít, tak jsem hrozně moc spokojená. Třičtvrtě z toho si platím já sama a rodiče mi přidají něco málo. Nestydím se za to, většinu si platím sama a i tak se cítím mnohem lépe než by mi to platily rodiče.
A pracovat budu asi až do konce srpna, protože jsem koukala na slevy v obchoďácích a prostě awgh. Ráda bych si něco pořídila na sebe.
ČKD Kolbenova | Fotografie - 2. část

6. srpna 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Fotografie
Ahojte! :)
Dnes tu mám druhou část fotografií ze staré budovy ČKD. První část fotografií byla pouze focena mě a mou kamarádku, v téhle části budou POUZE fotografie budovy. Prní část ZDE. Mám i video (kde je zachyceno více než na fotkách), které nejspíše vydám a hodím Vám ho sem :).

Byla jsem tu už po druhé a tahle budova mě vždy hrozně moc fascinovala. Jsou tu i nějaké pozůstatky, což se mi líbí, že vše nevykradli.Fotografie - Adél & Já - 1.část

2. srpna 2017 v 15:39 | Klár - 16 let. |  Fotografie
Ahojte! :)
Dnes tu mám pro Vás fotografie po delší době. Byla jsem fotit s kamarádkou do opuštěné budovy a tak bych Vám ráda nějaké ukázala. Tahle část bude s fotkami, kde jsme se fotily navzájem a další celé budovy.