Nabité prázdniny?

9. července 2017 v 1:06 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte! :)
Mám tak strašně moc dobrou náladu, že jsem si řekla, že konečně sem něco napíšu čti 'dokopu' a 'našla jsem si čas'. Už mi blog chyběl, vážně! A napadlo mě, že Vám popíšu tak trošku moje prázky (začátek teprv, but so?)

- Minulý týden od pátku. V pátek jsem byla s Lukášem, myslím že na proházce po Praze zrovna. V sobotu a v neděli jsem s ním byla v práci a pomáhala jsem mu s rozvozama, s voláním, markováním atd. Ráda jsem s ním i v práci, protože je to pohodička a člověk skoro nic nedělá a je se svým milým, heh.

- V pondělí jsem byla s Lukynem na obědě a pak jsme se vydali do Ďáblického háje a strávili jsme tam polovinu odpoledne. Prošli jsme se lesem až k hřišti, kde jsme si na chvilku sedli a jen tak si povídali a koukali i na menší výhled. Pak jsme šli k většímu rozhledu, kde to opravdu stálo za to. Ten výhled byl.. no nádherný. Pak jsme to prošli lesíkem, sedli do altánku a jen tak kecali. Večer jsme jeli pro kamaráda a k nám. Po dlouhé době jsem pila (ale málo, moc mi to nechutnalo teda) a byl to fajn večer. Ochutnala jsem zetko, který teda bylo docela fuj, ale bavili jsme se skvěle a hlavně - viděla jsem po dlouhé době mého dobrého kamaráda.


- V úterý jsem spala u přítele a vyrazila hned po probuzení. Šly jsme se projít do Dolních počernic, kde jsem dříve trávila asi rok času.. každodenní ježdění, skvělý lidi a tak jsem zavzpomínala. Také jsme potkaly kozy, tak jsme je krmili asi půl hodiny až mě Lukyn dokopal jít dál , jinak bych tam strávila půlku dne. Prošli jsme se parkem, kolem rybníčku a jeli domů. Večer jsem se šla projít do parku, protože Lukyn a jeho mamka něco řešili a nějak jsem se do toho nechtěla plést, tak jsem se prošla a užívala si ten čerstvý, chladný, večerní vzduch.

- Ve středu a ve čtvrtek jsem měla u Lukyna brigádu a celý den jsem přijímala objednávky, markovala, pomáhala s přípravou jídla.. bylo to skvělé. Taková pohodová brigádka, kde dělám to, co mě baví. (miluji organizování a tam jsem si rkásně zoorganizovala snad vše, co šlo).
- V pátek jsem byla s Lukynem v kině na mimi šéfovi a upřímně? Zklamalo mě to strašně. Podle ukázek jsem od toho čekala mnohem více, ale to se brzy dozvíte v recenzi. Pak jsme byly v laguně, kde jsme si zaplavali, byly párkrát na tobogánu a zbytek jsme strávili ve vířivce a užívali.

- A dnes jsme byly já, jeho mamča a on se podívat na Zámek v Tróji. Bylo to tam nádherné, hlavně ta zahrada a malby. Určitě Vám napíši článek a přidám hromadu fotek, protože to byl naprostý skvost. Po Zámku jsme byly na obědě, kde jsme strávili nakonec skoro dvě hodinky. Pak jsme sedli na bus a jeli si sednout do parku s kingswoodem. (snad to píši dobře, kdyžtak promiňte) Večer jsem už byla jen s mamkou se projít na Náplavce.


Zatím ty prázky jsou víc než skvělé a jsem za ně opravdu moc ráda. Užívám si každý den strašně krásně a hlavně nabitě. Už teď mě mrzí, že se ta doba krátí.. už za týden mám operaci. Tak snad si ho ještě užiji více. A i VY! :-)


A jak si užíváte prázky Vy? Pište! Ráda si pročtu, co děláte:-)! Btw. napište mi prosím, jestli se Vám ukazují už fotky. Něco jsem zkusila, tak snad už :D:-). Mějte se hezky a zas brzy!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janet Janet | Web | 9. července 2017 v 15:45 | Reagovat

To je dobře, že si prázdniny užíváš, jsou od toho. Já si léto užívám v práci. :D Ale za dva týdny se taky dočkám 14denního volna a už se nemůžu dočkat. I když asi budu jezdit jen po výletech. Nevím sice s čím jdeš na operaci, ale samozřejmě přeji ať ti dopadne dobře. :) Fotky se zobrazují a s přítelem ti to na nich sluší. :) Vidím, že jste hodně spolu, tak jen takový dotaz, nelezete si někdy na nervy? Já se s mým přítelem vidím docela málo, jen jednou za týden většinou, což mě docela mrzí. Přijde mi, že nemáme ani čas se moc poznat. :/ Tak užívej léta a sluníčka a ať se ti vše daří. :)

2 Janet Janet | Web | 9. července 2017 v 15:48 | Reagovat

Ha, tak už vím s čím jdeš na operaci,stačí kdybych líp četla. :D Tak hlavně ať dobře dopadne a líp se ti chodí :)

3 A R G E N T U M ♡ A R G E N T U M ♡ | Web | 9. července 2017 v 17:26 | Reagovat

vůbec ti nezávidím, že máš prázdniny... vůbec !!!!
ale jako je vidět, že užíváš, takovýhle dny s kámošema, přítelem, rodinou, vejlety.. to je prostě k nezaplacení :D
a každopádně držím palce s operací! :)

4 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 10. července 2017 v 8:13 | Reagovat

Vy jste prostě boží! ♥
Na mimi šéfa jsem chtěla jít taky, ale raději si počkám, až to bude na internetu, ať za to zbytečně nevyhodím peníze :-D Každopádně bych spíš chtěla vidět Já padouch 3, heh :-D

Koukala jsem na insta na fotky ze zámku a divila jsem se, že jste mohli fotit..většinou kam jdu já, tam se fotit nesmí (jako na potvoru!) :D Tak si užívej, dokud to jde. A s operací Ti držím palce a budu na tebe myslet! :-)

5 Heaven Heaven | Web | 11. července 2017 v 21:11 | Reagovat

Výletování mám ráda :) Taky jsem minulý týden trochu výletila po Čechách :D Dofuám, že ti operace dobře dopadne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama