Moje aplikace v mobilu?

25. července 2017 v 13:09 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte :)
Vítám Vás u nového článku, tentokrát to bude o mých aplikacích v mobilu. Napadlo mě to jako inspiraci pro Vás, tak třeba nějaké nové aplikace pochytíte:-)


Tohle jsou všechny mé aplikace, které jsem si stáhla. Mám paměť 32GB, tudíž konečně můžu mít více míst na nějaké aplikace a fotky.
1. Tubidy
Tuhle aplikaci mám na spísničky, je skvělá pro ios (na android bohužel nejde) , protože je neplacená a nemusíte si zbytečně kupovat písničky na Itunes store. Funguje to tak, že si stáhnete aplikaci a v aplikaci si stáhnete písničky (do aplikace) a pak jen v playlistu posloucháte bez internetu.

2. Vinted
Asi většina lidí zná. Je to dřívější votočvohoz. Měla jsem ji i v minulém mobilu, protože jen vyfotím a přidám. Je skvělý, že tam lidi opravdu dávají levnější věci a i značkové. Zároveň můžete prodat své staré oblečení a minimálně půlka se Vám z nákupu vrátí.

3. Nike run
Dlouhou dobu jsem hledala aplikaci, kde mi bude počítat km, hodiny a kalorie.Tuhe aplikaci v mém okolí všichni používali a tak jsem si ji stáhla a je skvělá na běhaní. Teď bohužel běhat nemůžu, ale až zase budu ve formě, tak určitě ji zase využiji.

4. Piano tiles 2
Jediná hra, kterou v mobilu mám anejvíce ji používám v metru, kdy mi s ní čas uteče docela rychle. Vlastně hrajete na piano s různými písničkami. Čim víc dál se dostanete, tím se Vám otevírají levly a tím nové písničky a body.

5. Složka appek
Messenger, instagram snapchat, whatsapp, facebook. Co k tomu víc dodat, aplikace sociálních sítí. + dole youtube.

6. Lovedays
Super aplikace na počítání dnů, jak dlouho spolu jste. Může to být i jak dlouho se přátelíte se svou nejlepší kamarádkou, ale většinou se používá na počítání dnů s Vašim miláčkem.

7. Wattpad
V téhle aplikaci si ráda čtu příběhy od jiných lidí. Momentálně čtu unbreakable, který moc doporučuju! Můžete tam psát i své, což pro některé pisálky je skvělé prosazení.

8.Ask.fm
Tohle už skoro nepoužívám, jen když se hodně nudím, ale je to klasický ask. Ptáte se lidí na rzné otázky a oni zase Vás. Příjde mi, že už to nepoužívá moc normálních lidí, but so.

9. Kinemaster
Tuhle aplikaci mám moc ráda. Je na úpravu videa a je to opravdu kvalitní. Kdo třeba hledá něco na úpravu videa (i na android) a ne takové to klasické sestříhání s písmem, tak tady jdou udělat různé videa, video zpomalit nebo zrychlit.. je to spoustu efektů, které já hledala a nechtěla si za to moc připlácet. Tahle je zdarma a skvělá. Používám ji už 2 roky a ikdy jsem si nemohla stěžovat.

10. VSCO
Moc efekty do fotografie už nepřidávám, ale když už a chci si s fotkou pohrát, tak právě sáhnu do VSCO. Máte na výber asi z 15 efektů a můžete si různě upravit jas apod. Nakonec z toho může vzniknout upravená al epřirozená, krásná fotka.

11. Twitter, we heart it
Twitter jsem si teď nedávno založila už po několikáté a snad už mi vydrží (snad?). Myslím si, že ho všichni znají, ale pro ty, kteří ho neznají, tak tam můžete postovat krátké statusy. Většinou tam jsou pocity lidí, postřehy ze života, vyzpovídání se, něco k zasmání. Něco jako facebook (můžete si tam i mezi sebou psát). A we heart it klasicky na obrázky.

12, Livecollage, Square instapic
První aplikaci používám na koláže pro blog a druhá je pro bílé rámečky. Tu jsem používala dříve hodně, ale teď jen když se mi nechce vejít celá fotka.

13. Fotky google
Skvělá aplikace na zálohování fotek. Stále jsem nějakou hledala až jsem nedávno našla tuhle. Funguje to vlastně tak, že si ji stáhnete, potvrdíte zálohování a všechny fotky budou zálohované do té aplikace a vaše fotky můžete smazat a tím si ušetříte paměť. Další skvělá věc na tom je, že je to neomezené. Můžete si tam zálohovat neomezeně fotek i videií. Další věc, které se nemusíte bát je, že se fotky ukazují jen Vám. Pokuď je sdílíte, tak ano, ukáží se okolí ale jinak ne.

14. Feedly
Aplikace na sledování vašich oblíbených blogů. Zkušela jsem i bloglovin a wordpress, ale nevyhovoval mi ani jeden, bylo t píše pro anglické a známnější blogy. Tady mi nahraje všechny a krásně si můžu z mobilu číst vaše články.

Snad jsem Vám dala tipy na nějaké nové aplikace :) Nemyslete si ale, že jsem nějaký maniak, že mám tolik aplikací. Využívám všechny, ale ne denně :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama