Červenec 2017

Moje aplikace v mobilu?

25. července 2017 v 13:09 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte :)
Vítám Vás u nového článku, tentokrát to bude o mých aplikacích v mobilu. Napadlo mě to jako inspiraci pro Vás, tak třeba nějaké nové aplikace pochytíte:-)


Tohle jsou všechny mé aplikace, které jsem si stáhla. Mám paměť 32GB, tudíž konečně můžu mít více míst na nějaké aplikace a fotky.


Řasenka - volume expert

21. července 2017 v 14:42 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojky :)
Dnes tu mám pro Vás recenzi na řasenku od značky Lemax colour - volume expert. Našla jsem ji v jedné drogérii, kde pravidelně nakupuji nějakou tu kosmetiku. Značku znám a mám sní dobré zkušenosti, ale tahle řasenka byla pro mě novinkou.. bude dobrá? Čtěte dále:-)


Na rychlovku se ozývám:-)

19. července 2017 v 1:10 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojky❤️
Vítám Vás u rychlého článku. Jen se ozývám, že operace dopadla dobře. Mám jeden velký řez a jeden malý. Přisunuli mi čéšku o 1cm a posunuli přepážku, kterou mi vůbec neměli dělat, ale tak snad teď už bude vše jen a jen dobré když mi to vzali jedním vrzem:).


A dělám pokroky! (Musím se pochlubit) Chodím už sama ke stolu, na záchod, po chodbě, sprchuju se.. A to jsem si myslela, že na tom budu hůř:-) zatím papa❤️

Trojský zámek | Fotografie.

16. července 2017 v 13:39 | Klár - 16 let. |  Fotografie
Ahojte:-)

Vítám Vás u nového článku a po strašně dlouhé době to budou fotografie, co jsem nafotila a takový menší výlet. Přítelova mamka navrhla, že se můžeme podívat do Trojského zámku a upřímně jsem vůbecnevěděla, že nějaký takový je a hlavně - proti Zoo, ale nakonec jsme si to všichni užili. Společný hezký výlet a byly jsme i vevnitř se podívat (a mohlo se tam fotit!) a dost mě tam zaujali ty nádherné malby.

Takhle nádherně vypadal zámeček.. bohužel začalo nám pršet, proto je ta fotka tmavší.

Fontánka na zahradě. Byly tam myslím 3 nebo 4 dohromady :-)


Recenze : Paletky - Uma cosmetics, L'oreal

11. července 2017 v 14:43 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte! :)
Dnes je docela ošklivo a tak jsem si řekla, že jeden den aspoň zůstanu doma. Uklízela jsem a ještě mě toho dost čeká, což mě upřímně docela děsí, ale aspoň mám přitom konečně chladný a ne teplý vzduch a dělá se mi o hodně lépe. Také teď budu psát konečně nějaké články sem a budu dělat nový design. A teď už k článku. Dnes to bude po delší době recenze a to na dvě paletky. Od Uma cosmetics a od L'orealu.

UMA COSMETICSTuhle paletku už mám doma docela dlouhou dobu. Kupovala jsem si ji v Tetě, kde si mě ihned získala svým obalem a barvičkami.
Paletka se skládá ze 6 stínů. 3 světlé a 3 tmavé. Mě to takhle vyhovuje více, protože do základu si dám světlý a zbytek různě ztmavuji tmavými stíny. Stíny mi sedli až na jeden a to druhý z leva. Není špatný, ale pro mě moc nenositelný. První nosím často na rozzáření obličeje a koutků (ano, používám ho i jako rozjasnovač někdy). Třetí do základu, čtvrtým si ztmavuju a upravuju zbytek víčka, pátý do základu a posledním opět ztmavuji a různě upravuji oční víčko. (Omlouvám se, nedokážu to jinak popsat, nejsem zas takový machr na kosmetiku, ale snad to chápete).

(omlouvám se za otočení, to ten blog mě zas chce naštvat)

Stíny jsou dost pigmentované a výdrž je tak 7/10. Celý den určitě nevydrží, opadávají, ale půl dne to vcelku dávají, což mi moc nestačí. Mám ráda stíny, které mi vydrží na oku co nejdéle, protože nemám častokrát čas na přemalování a upravování. Závěr - paletka je dobrá, krásně pigmentovaná, ale výdrž je tak na půl dobrá.

Nabité prázdniny?

9. července 2017 v 1:06 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte! :)
Mám tak strašně moc dobrou náladu, že jsem si řekla, že konečně sem něco napíšu čti 'dokopu' a 'našla jsem si čas'. Už mi blog chyběl, vážně! A napadlo mě, že Vám popíšu tak trošku moje prázky (začátek teprv, but so?)

- Minulý týden od pátku. V pátek jsem byla s Lukášem, myslím že na proházce po Praze zrovna. V sobotu a v neděli jsem s ním byla v práci a pomáhala jsem mu s rozvozama, s voláním, markováním atd. Ráda jsem s ním i v práci, protože je to pohodička a člověk skoro nic nedělá a je se svým milým, heh.

- V pondělí jsem byla s Lukynem na obědě a pak jsme se vydali do Ďáblického háje a strávili jsme tam polovinu odpoledne. Prošli jsme se lesem až k hřišti, kde jsme si na chvilku sedli a jen tak si povídali a koukali i na menší výhled. Pak jsme šli k většímu rozhledu, kde to opravdu stálo za to. Ten výhled byl.. no nádherný. Pak jsme to prošli lesíkem, sedli do altánku a jen tak kecali. Večer jsme jeli pro kamaráda a k nám. Po dlouhé době jsem pila (ale málo, moc mi to nechutnalo teda) a byl to fajn večer. Ochutnala jsem zetko, který teda bylo docela fuj, ale bavili jsme se skvěle a hlavně - viděla jsem po dlouhé době mého dobrého kamaráda.


- V úterý jsem spala u přítele a vyrazila hned po probuzení. Šly jsme se projít do Dolních počernic, kde jsem dříve trávila asi rok času.. každodenní ježdění, skvělý lidi a tak jsem zavzpomínala. Také jsme potkaly kozy, tak jsme je krmili asi půl hodiny až mě Lukyn dokopal jít dál , jinak bych tam strávila půlku dne. Prošli jsme se parkem, kolem rybníčku a jeli domů. Večer jsem se šla projít do parku, protože Lukyn a jeho mamka něco řešili a nějak jsem se do toho nechtěla plést, tak jsem se prošla a užívala si ten čerstvý, chladný, večerní vzduch.

- Ve středu a ve čtvrtek jsem měla u Lukyna brigádu a celý den jsem přijímala objednávky, markovala, pomáhala s přípravou jídla.. bylo to skvělé. Taková pohodová brigádka, kde dělám to, co mě baví. (miluji organizování a tam jsem si rkásně zoorganizovala snad vše, co šlo).