Radosti a zklamání #1

13. června 2017 v 15:52 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Vítám Vás u nového formátu článků. Napadlo mě, že bych Vám mohla každý měsíc psát o mých zklamání a radostí z uplynulého měsíce. A zeptat se Vás jestli by jste i s tím chtěli deníčkové články a nebo spíše jen tyhle radosti a zklamání? Napište mi prosím, jak by Vám to nejvíce vyhovovalo, děkuju :-).

Chtěla bych v tomhle článku shrnout posledních pár měsíců, co mě potěšilo a co mě naopak zklamalo. Začala bych asi něčím, co mě od začátku roku nejvíce poznamenalo a to je přestup na jiný obor. Zezačátku jsem se bála, jestli nebudou stejní, jak v předchozí třídě, ale jelikož tam byla kamarádka, která semnou chodila na základku, tak ěm seznámila a myslím si, že máme hezké vztahy ve třídě. Od doby, co tam jsem se cítím líp a od té doby jsem se ve spoustě věcech hrozně změnila. Cítím, že jsem úplně jiná a nejen já jsem si toho všimla. Není to úplně ke špatnému, ale od doby přestupu mě tam zná moc dobře ředitelka, výchovná poradkyně, obě zástupkyně.. no, začalo to pěkně.

Píchla jsem si piercing! Moji největší radostí bylo, že jsem si konečně zašla do salónu a píchla svůj vysněný piercing. Ačkoliv je to taková hloupá dekorace, tak jsem byla s ní opravdu spokojená. Překonala jsem samu, protože se bojím jehel a já to dala! A pak přišlo zklamání. Vypadl mi v noci pierc a pomalu mi to zarůstalo a já neměla odvahu to propíchnout znovu, ačkoli to nebylo úplně zarostlé.


Pak tu jsou maličkosti, které mě potěšilo. Poprvé v solárku, více pohybu, více času na sebe a na moje koníčky, na lambusco s přáteli, navštívení měst, kam jsem chtěla..(o tom bude určitě článek)
Zklamání? Prošla jsem si rozchodovou částí. Nebylo to nic příjemného, bylo to hodně těžký, protože se v den i po rozchodu strašně moc věcí událo a byly na psychiku hodně těžké. To, jak jsme se k sobě chovali, co jsme dělali bych nečekala od ani jednoho z nás, ale stalo se. Řekla bych, že to byl rozchod, který nás hodně poznamenal, hodně nám pomohl se nad námi zamyslet a pomohl nám si uvědomit, jak by to mělo být, co jsme dělali špatně a možná někde v dáli je naše budoucnost. Momentálně se vídáme vcelku často a je to zatím pro oba vyhovující.


Reparát. Ano, budu mít reparát v srpnu za což nejsem opravdu ráda, ale prostě jsem podělala chemii a poslední šanci jsem i tak podělala. Něco mi to ale dalo, nesnažit se na poslední chvíli a opravdu makat celý rok, ať klidně utratím několik tisíc za doučování, ale ať už se nestane tohle. Škola je důležitá a nikomu z Vás nepřeju, aby jste opakovali nebo nezvládli reperát. Všem , kteří to mají podobně - držím palce!


A co Vy za poslední měsíce? Máte nějaké zklamání nebo naopak radosti? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 16. června 2017 v 17:38 | Reagovat

Rozchody většinou dají do života hodně, pokud si ho měla ráda, tak si uvědomíš časem, co bylo špatně atd.. do solárka mě nikdo nedostane :-D reparát ti nezávidím, snad ho dáš na poprvé :-)

2 cincina cincina | Web | 16. června 2017 v 19:17 | Reagovat

Já si myslím, že by to bylo lepší odděleně:D Prostě deníček je to, co děláš a radosti a zklamání... jsou například věci nebo okamžiky, které tě potěšily nebo zklamaly:)
Nechápu, jak ti mohl piercing vypadnout, to ti ho asi špatně píchli ne? Škoda, že jsi nešla znovu, moc ti sluší:)
Rozchod? To jsem nepochopila... takže jste se rozešli a jste zase spolu?

3 Denia Denia | Web | 18. června 2017 v 9:34 | Reagovat

Taky si myslím, že je oddělená verze lepší :), ale je to na tobě :).
Mně se piercing upřímně moc nelíbí, ale neříkám, že tobě nesluší :), jen je to na nic, že hned vypadnul.
Reparát určitě zvládneš, budu držet palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama