Co mi pomohlo na migrénu?

4. června 2017 v 17:45 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte :)
Vítám Vás u nového článku. Dnes bych chtěla trošku pomoct migrénikům, kteří nevědí co rady. Bohužel tím trpím také, ne úplně často, ale 3-4x do měsíce. Nevěděla jsem co s tím, protože mě to vždy v jeden den chytne a táhne se to semnou až únavou nepadnu. Přibližně mi to trvá 8-10hodin, což není úplně málo a našla jsem pár tipů, co mi pomohli a které by mohli pomoct i Vám.

Prášky
Některým pomáhají i léky. Časem pokud to máte častěji, tak si na ně zvyknete a už dál nepomáhají. Mě když už to přestalo pomáhat, tak jsem si brala 2 až 3 prášky ibalginu a sice mi nepomohli na bolest, ale rychle jsem usnula a po probuzení bylo lépe. To bych radila ale lidem, kterým nevadí prášky a který jsou na to více odvážní.


Horká koupel
Četla jsem na internetu tipy od nějakých holek a psali, že když si napustíte horkou vanu, tak se vám o dost více uleví a nebude to tak strašné, tak jsem si ji napustila a byla v ni půl hodiny. Nějakým zázrakem mi pomohla a mohla jsem normálně dělat spousty věcí bez ostrých bolestí v hlavě. O dost se ta bolest utlumila.


Ledový obklad
Vemte si nějaký menší ručník, kapesník, cokoliv co můžete namočit a dát si na čelo. Natočte si hodně ledovou vodu a každých 5 minut měňte. Když to budete dělat nějakou tu chvilku, tak do hodinky by Vám mělo být lépe. Co ale ještě dost pomáhá je, když si dáte studený obklad za krk. Více se prokrvíte a bolest bude rychle ustupovat.

Procházka
Když už jsem opravdu neveděla co rady, tak jsem zkusila jít na čerstvý vzduch. Procházela jsem se pomalu, v klidu přírodou a nevím jak, ale běhm chvilky bolest naprosto zmizela a i únava!

Vypněte vše okolo sebe a zhasněte!
Dalším tipem je, vše vypnout, ať neslyšíte absolutně žádné zvuky (televize, hudba apod) a zhasněte ať Vám žádné ostré světlo nepálí do očí - i mobil. Lehněte si - nejlépe bez žádného polštáře a když už, tak jeden a nějaký hodně malý a ležte se zavřenýma očima. Dost to pomáhá a uklidní Vás to.

Snad Vám některé z těchto tipů pomůže. Určitě Vám brzy napíši další článek na tohle téma. Trpí někdo z vás častou migrénou? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 4. června 2017 v 18:27 | Reagovat

Už bylo dost problémů s muži, co mají tmavou pleť a horkou krev
GVKB
Vědecky je už jistě doloženo, že Romové přišli do Evropy z jižní Indie, nejde už určit přesné datum příchodu, odhaduje se, že to bylo nejspíše okolo roku 1000, příčinou zde byla ekonomická imigrace, protože Indie byla kastovně dlouhodobě uzavřená, a ten kdo se narodil v nejnižší kastě, neměl žádnou šanci na to se mít ekonomicky lépe.

Proč se za tak dlouhou dobu Romové nedokázali přizpůsobit Evropské kultuře? Příčinou zde byl sex, kdy Romové odmítali mít sex s lidmi v Evropě, sexuální uzavřenost Romské kultury měla za následek problémy se začleněním do Evropské kultury. Pokud tedy chceme v Evropě vyřešit Romský problém, tak musíme eliminovat z Evropy Romské muže zpět do Indie, a ponechat zde v Evropě jenom mladé krásné Romské ženy, které budou takto muset mít sex s Evropany.

Veliká inteligence lidí v Evropě je díky tomu že je zde sexuální otevřenost, a tak dochází k tomu, že se genetika v Evropě udržuje na vysoké úrovni. Stejně to můžeme v Evropě udělat i s ostatními lidmi co mají tmavou pleť, muži s tmavou pletí budou muset opustit Evropu a jít do Afriky nebo do Asie.

Už bylo dost problémů s muži, co mají tmavou pleť a horkou krev, a chtějí zde pomocí násilí dosahovat svých cílů, v dnešní době není problémem přeprava velikého množství lidí pomocí moderních letadel na veliké vzdálenosti, máme k dispozici veliká turistická letadla, která mohou rychle a levně eliminovat z Evropy problémové muže, s tmavou pletí.

2 outcry outcry | Web | 5. června 2017 v 8:37 | Reagovat

Mně pomůže prášek nebo nic :( :D

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 5. června 2017 v 19:58 | Reagovat

Nejdůležitější je zjistit příčinu migrény, většinou za to může krční páteř. Vřele doporučuji toto video s cvikem na krční páteř: https://www.youtube.com/watch?v=JYTK6EWMcMk&t=777s
Mně toto cvičení pomáhá hodně, dříve mě chytala migréna 2x za týden, teď mě chytne tak 2x do měsíce :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama