Květen 2017

Anyone who says sunshine brings happiness has never danced in the rain.

30. května 2017 v 20:30 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte:)
Dnes to bude po delší době deníčkový článek. Minulý týden byl docela náročný, ale tento bude spíše horší :D. Začnu něčím veselejším a to tím, že jsem byla na třech skvělých výletech. Jeden byl v Litoměřicích, kde jsme byly na krásné vyhlídce na krásnou krajinu. Bylo to krásné, okouzlující a hlavně dost uklidňující. Ani nevíte, jak krásně jsem se cítila po dlouhé době. Po práci, praxi a škole.. byl to krásný odpočinek a nejvíce ta rychlá jízda s hlasitou hudbou. Byla jsem doslova in love.

Druhý byl asi 5km za Zbraslavý, opět krásná vyhlídka na Vltavu. A nejkrásnější na tom bylo, že to bylo v noci a vše bylo nádherně osvícené, vše bylo klidné, nikdo nás nerušil - jednoduše nádhera.

A třetí byl asi 15km za Zbraslavý a to jsme byly v jednom campu u Vltavy (nebo berounky? Kdo ví), kde byla šíleně studená voda, ale naivně jsme si mysleli, že v tom vedru skočíme kamkoliv ale ono ne. Ale bylo příjemně, slunce pařilo, chvilku jsme se opalovali a pak dělali bojovku do vody, ze který jsme jak rychle přišli, tak i odešli.


s nejlepším kamarádem:)


Úlovky #1

23. května 2017 v 0:31 | Klár - 16 let. |  Ostatní
Ahojte ! :)
Dnes tu mám článek o mých úlovcích oblečení a bot. Je to za poslední dva měsíce, tak je toho možná trošku více, ale musím říct, jsem plně spokojená s mýma úlovkama :-).


Mám tu dvoje krásné šórtky. Ty první jsem původně kupovala pro mámu, ale té nebyly , tak jsem si je vzala. Jsou trošku volnější, ale jsou nádherné a pohodlné. Ty druhé jsem dostala od přítelova mamky. Jsou fajn, takové na občasné nošení, ale nejsou už tolik pohodlné. Poslední jsou modré kraťásky se zipama podel bříška, což je zajímavý detail. Jsou hodně vysoké a upřímně se hodně zařezávají :D (btw. omlouvám se, že jsou otočené, ale blog mi to nahrál jen takto a to jsem to všemožně otáčela).


While we are postponing, life speeds by.

16. května 2017 v 22:28 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Mám dnes nějakou psací náladu a tak jsem si řekla, že bych se Vám mohka konečně ozvat. Je spousty věcí, co se za poslední dobu staly a tak mě napadlo, že by Vás mohlo něco z mého života zajímat.

Jako největší novinkou a zároveň velkou radostí je, že jsem si udělala piercing do nosu. (šla jsem už do salónu!)Pokud si pamatujete, říkala jsem, že bych ho chtěla a že jsem to zkoušela i sama, ale trošku to vyšlo na prd. Jsem ráda, že jsem si ho udělala, dokopala se k tomu a hned den výplaty jsem na něj šla. Paní v salónu byla úžasná, opravdu hodná paní a vtip byl, že přítelovi píchala ucho před 9 lety (dělejme, že všichni jsme se zasmály). Plánuji Vám určitě o tom napsat článek.

Další? Mám nový mobil a ještě se s ním učím. Ale chtěla jsem zkusit IOS (ok, nemám ráda iphone, ake ten foťák!) a tak mám prozatím 5 a časem bych chtěla zkusit 6s. Mám tenhle od bráchy, protože jsem se nejdříve chtěla naučit s iosem a jestli mi bude vůbec vyhovovat a jsem docela spokojená. Ale ten foťák, eh.

A na konec asi ta hlavní novinka. Za ten měsíc jsem si urovnala svoje myšlenky, priority a jsem spokojená. Mám teď mnohem více na kamarády, přítele a více se věnuji svým zálibám a upřímně? Cítím se dost spokojeně, když tedy nejsem furt v práci , což bohužel teď docela často, ale víte co? Už to zvládám líp než předtím, snažím se tam chodit s úsměvem a často mi to tak drží pořád.
Myslím si, že teď je správný čas začít opět psát články, protože se to vždy dá zkombinovat. Práce, škola, kamarádi, přítelk i blog. A když tohle kombinuju , tak se cítím více naplněně. Nevím jestli články budou opět ob den, ale častěji určitě. Mám Vás ráda a děkuji za veškerou podporu a lásku od Vás.

..mějte se krásně!


Soft matte lip cream

10. května 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte :)
Vítám Vás u nového článku, tentokrát to bude recenze na lip cream z aliexpressu. Objednala jsem si ho už před dvěma měsíci, takže už vidím v čem je dobrý a v čem ne.Moc jsem nedoufala, že by mohl být použitný, ale zkusila jsem to, stále mě přibližně 15 korun českých takže nic hrozného. Abych pravdu řekla, mile mě překvapil. Krásně se rozetírá a svým "štětečkem" se dá krásně rozetřít. Není to žádný nepoužitelný štěteček za což jsem velmi ráda, většinou u těchto lip creamu jsou vcelku nepoužitelné štětečky.


Prostě to teď nejde.

3. května 2017 v 18:42 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte.
Omlouvám se, že jsem poslední dobou neaktivní, ale prostě to momentálně nejde. Nezvládám to. Je toho na mě v posledni době příliš a nebudu Vám nic nalhávat, chybi mi i ta chuť a inspirace jaká bývala. Nevím, co se teď momentálně odehrává, jsem z toho stále úplně mimo. Chci se jen omluvit a neslibuji Vám, že teď bude vše hezčí a růžovější, že budou pravidelně články, protože to tak necítím. Ale snad to bude brzy. Cítila jsem, že nějaká ta krize bude, protože už delší dobu necítím, že bych měla pokračovat, že bych si měla dát pauzu. Děkuju za pochopení a omlouvám se.

Brzy.