Duben 2017

Můj týden #8

29. dubna 2017 v 18:20 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte zlatíčka :-).
Tento i minulý týden byl docela náročný, hlavně doma to nebylo úplně nejlepší, protože táta je táta. Nechci to rozebírat úplně dopodrobna, ale můj táta se rozhodl mě hlídat na každém kroku. Docela mě to vyčerpává..

Ve škole je to vcelku v pohodě až teda na podmínečné vyloučení. Obvinili mě z něčeho, co jsem neudělala (kouření na záchodech) a učitelka moje milovaná mi nevěří a jedna věc a mám vyhazov. Mamka to řešila a ani to nepomohlo, takže zbývá dělat už jen dobrotu.Štve mě to, tak jsem to řešila i s ředitelkou a tak snad, to nějak pomůže. Známky jsou jinaj úplně v pohodě, ani se moc nesnažím, ale jsou dost pěkné.

Jinak jsem byla v Motole, čekala jsem 3 hodiny a pak mi stejnak skoro nic neřekli. Budou mi zřejmně operovat obě nohym, což mě moc netěší, ale tak co mám dělat. Nejvíce mě štve, že od minulé operace jsem tam byla 4x a dali mi 4 série rehabilitací, vložky do bot, leaser a pak mi řekne každý jiný doktor, že budou dělat jiné operace - tak jsem zvědavá, kdo mi (pardón ale jo) zkurví nohy.

Pro dnešní článek je tohle asi vše, mějte se hezky! :)


Fotografie z mého lajfu

28. dubna 2017 v 19:11 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte. Dnes tu mám kratší článek s fotkama z posledních dnů mého lajfu, ať taky vidíte jak žiju:).

jak jsem předtím už psala, byly jsme na power rangers s přítelem:-)


TROCHU POHYBU NEUŠKODÍ | 1.část

20. dubna 2017 v 21:36 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte. Vítám Vás u nového článku a tentokrát to bude zaměřené na pohyb. Delší dobu jsem se svou postavou nespokojená a ulítlo i příteli z pusy, že mu příjde, že jsem nějaká nakynutější. Vždy když se rozhodnu nějak cvičit, tak začínám opravdu pomalu, protože po té operaci nemůžu zas tolik cvičit, jako před ni, hold už mi kolena neslouží tolik. (teď si příjdu jak stará bába, ale tak).

1. BĚH
Já osobně nemohu ihned uběhnout několik kiláků nebo ihned běžet rychle o sto šest. Ráda běhám nejdříve pomalu, pak dám na rychlejší chůzi, opět si popoběhnu více a pak se snažím rychleji a rychleji a mezítím občas normálně chodím. Pro mě je to přijatelnější, lépe se mi běhá a vidím lepší výsledky.

2. DŘEPOVÁNÍ
Vím, že spousty holek dřepuje třeba půl hodiny každý den, aby měli co nejrychleji velký zadek a nic. Já to dělám metodou jinou. Několikrát za den dřepuju, třeba 5 až 10 dřepů, ale opakuji to 4x denně a maximálně 3 až 4 krát do týdne.


3. ZÁKAZ SLADKOSTEM?
Ano, samozřejmně nemůžete konzumovat denodenně tunu sladkostí, ale párkrát do týdne si dám, ale v menším množství. Je pravda, že to omezuju, jím pravidelně a zdravě, ale to sladké si také dopřeju.


4. CVIČENÍ
Docela mě zaráží jak holky jdou na to opravdu hodně brutálně, když to tak řeknu. Začnou hodně rychle cvičit a pak si stěžují, jak jsou šíleně vyčerpané a nebo že to prostě nejde. Já osobně bych začala nejdříve během, občasnýma cvikama (2x denně na 20 minut a pomalu stupňovat) a samozřejmně tím jídlem a na to také pomalu, ne že hned budete jíst jen zeleninu a ovoce. Tělo si musí nejdříve zvyknout.

Tohle by bylo pro dnešek celé. Snad jste si něco z tohoto článku vzali :-)! A jaké metody máte Vy? :-).


Můj týden #7

16. dubna 2017 v 21:36 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte sluníčka:)
Opět tu mámě můj týden. Už jsme na sedmém týdnu, heh :-). Tento týden jsem se vůbec nezastavila, byla věčně venku a užívala si čerstvý vzduch tak moc, až jsem onemocněla :D.

V pondělí jsem byla ve škole jen na jednu hodinu a pak si udělala takový volnější den. Bylo nás ve třídě 6, učitelé byly s maturantama.. tak jsem šla pryč. (ne, nedělám to pořád, ještě ani jednou:D) Šly jsme s kamarádkou na nehty, protože jsem měla už docela odrosty a udělala si normální bílou francii. Pak jsme se srazily ještě s kámošem, který pro změnu vůbec nešel do školy, protože byl do 4 rána v práci. Byly jsme na skvělém frappéčku a tiramise (ta zas tak dobrá nebyla, ale tak měla jsem na ni chuť). Pak jsme se byly projít, něco pofotit.. protože bylo opravdu nádherné počasí. Zašla jsem si pak ještě na poštu pro balíček, kde jsem měla krásné džíny, bohužel jsou trošku větší, takže je asi dám dál.


V úterý jsme měli jen 5 hodin a opět nás bylo minimum, ale učitelé učili (heh:D). Po škole už ani nevím co jsem dělala, myslím, že jsem jela domů a na poštu (asi?). Ve středu jsme měli opět 5hodin a pak zas mám vymazáno. Ve čtvrtek a v pátek jsme měli volno a já byla s přítelem. Ve čtvrtek jsme šli my a jeho kamarád s přítelkyní na rychle a zběsile 8. Poté jsme šli s přítelem jezdit. Občas mě nechá ať si zařídím někde, kde lidi skoro vůbec nejezdí. Poprvé když jsem jela jsem byla úplně ok a teď úplně vystreslá , nějak mi to nešlo.

Můj život.

12. dubna 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Můj život se táhne opravdu k zvláštním a nepochopitelným cestám a hlavně dost stresujícím. Potřebuji se asi vypsat nebo něco zmínit o mě - trochu blíže? Nevím, ale píšu to. Od nového roku proběhlo pár změn a dost ne-pěkných věcí.

S přítelem jsme měli (možná ještě máme, asi) takový na nic období. Dost jsme se hádali a já raději byla pryč, sama, kde jsem mohla mít chvilku před vším klid. Možná proto je to na nic, protože spousty věcí zůstalo otevřených - jednoduše nedořešených. Jsem asi divná, ale já prostě mám problém něco řešit, jakobych v tu chvíli neuměla nic a plácala hloupost za hloupostí. (máte to tak také někdo nebo jsem úplný kripl jen já?)

Měla jsem časté chvíle, kdy mě ten vztah nebavil ani ničím nepřekvapil, z jeho strany mi přišlo, že láska odchází. Tak jsem konečně udělala dobré rozhodnutí a sedla si s ním, vyříkali jsme si vše - jak vše je, jak to bude mezi náma a blablabla. Cítím změnu, cítím v našem vztahu zas ten krásný začátek (proč většinou jen začátky jsou krásné? Možná proto, že se lépe oznají a je jedno velké bum).

Vedli jsme nedávno rozhovor - Je ti 16, jsi mladá, dokážeš si představit život semnou? Mě je 20, chci dlouhý vztah, prostě napořád. Dokázala by sis semnou představit bydlení, barák, děti? To už jsem se sama nad sebou pozastavovala, jak v 16-ti můžu vědět tolik věcí, ale zároveň sama o sobě vím, že jsem v těhlech věcech jiná a vidím věci úplně jinak než lidi v mém věku, takže jsem řekla že ano (před našim vztahem bych říkala, že si chci užívat aspoň do mých 20let. Měla jsem ráda svobodu, ale pak přišla láska a ty růžové brýle, ach ty . Ale má odpověď zněla jasně, ano. Možná je to bláznivé, možná je to naivní, nesmyslné.. ale ano.

Tím bych asi zakončila. Nevím, chtěla jsem říct toho tolik, ale nějak ze mě vzešlo jen pár ubohých slov o tom, jak mám suprčupr vztah (ne, není to vždy tak růžové, je i to špatné období prostě). Ale s úsměvem mohu říct, že jsem se konečně dobře vypsala (kéž bych Vám to mohla nahrát hlasovkou, hahh).

A taky jsem se rozhodla, že chci život vést k lepšímu a že se mi to daří. Prostě více rozdávám pozitivní energii kolem sebe a ráda ji přijímám. Jsem nějaká veselejší a to se mi líbí, vážně až moc.

Díky, že jste vyslechli mé ohromně dojemné větičky. Teď už raději páčko broučci.

Tipy na filmy! #2

10. dubna 2017 v 21:28 | Klár - 15 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Táák.. mám tu další tipy na filmy, které jsem za poslední dobu zkoukla. Poslední dobou koukám víc a víc na filmy, takže tyhle články by tu mohli být častěji :)

V oku tornáda
Mě moc takové filmy nebaví, ale koukali jsme na to ve škole a hrozně mě to bavilo a zároveň děsilo. Je to o skupince profesionálních lovců tornád , kteří se vydali hledat tornáda a točit je. Nejdříve se nedařilo a když už narazili na tornádo.. tak se více rozšířili a bylo jich několik. Spousty domů a lidí to nepřežilo.. zažili ty největší tornáda v jejich životě.


Paananormal activity 3

Mám ráda duchařské filmy apod., ale hrozně se jich bojim a u tohoto nebyla vyjímka. Není to sice úplně nejhorší, ale já posera (heh). Manželé se nastěhují do velkého domu s jejich 2 dcery. Celé toto se natáčí a zachycuje všechny momenty jejich života, stíny v baráku, nevysvětelné zemětřesení a nakonec i ducha ve všech.. i manželovu smrt.Můj týden #6

8. dubna 2017 v 19:42 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte <3

Dnešní článek bude opět o mém týdnu. Tento týden jsem měla praxi, ale byla jsem jen v pondělí, protože jsem byla nemocná. Bohužel mám takového otce, kterýmu je to naprosto ukradený, tak jsem zatáhla a snažila se vyležet u přítele s čajem a paralenem. (a to myslím opravdu vážně, bez kecu).

Byly jsme párkrát na jídle, protože přítel je moc línej si nakupovat jídlo a objevili jsme novou ČESKOU A LEVNOU restauraci. Byla moc dobrá a kdybych si idiot zapamatovala název (možná voďácká? achjo, nevim), tak bych Ji doporučila, ale až tam budu zas, zapamatuji si ji!

V pátek mi přišla výplata a to byl jediný den, co jsem neležela. Byla jsem nakupovat, na jídle s přítelem a pak za kamarádku pro učebnici. Bylo to moc pěkné odpoledne až na ten déšť. Btw. už jsem si konečně udělala paušál! Tak si konečně můžu volat kam chci, jak chci, psát neomezeně smsky a mít věční připojení LTE (ooo). Ne, dělám si srandu, ale jsem z toho docela nadšená, konečně nebudu dávat za kredit několik stovek až tisícovek, protože věčně se rychle odpálil a tohle je pro mě výhodnější.

No a dneska jsem byla v práci, kde jsem byla totálně nasraná na tu moji úžasnou kolegyni. Je ji 17, je tam o trochu déle jak já a myslí si vše. Hlavně je nejhorší, že si ani nic nemůžu dovolit, ne teď, protože peníze potřebuji. Achjo, nebaví mě to a to ranní vstávání mě už taky dost drtí. Bohaaa, já se snad na tu operaci až těším, jak budu mít klid :D.

Jinak momentálně piji vínko, dávám si cigaretku (nojo?) a mám hromadu tipů na články. Možná dneska konečně napíšu nějaké, aby jste tu měli aspoň nějaké.

A co Váš týden? :)


Můj týden #5

2. dubna 2017 v 18:02 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojky:)
Vítám Vás opět u deníčkového článku. Tento týden byl hodně super, moc jsem si ho užila a mám plnoo fotek!

Celej týden byl ve škole fajn, až na jeden "průser" (nebo ne úplně průser.. ale nic příjemného). Naše třída byla obviněná z několika věcí jako je - kouření na záchodech, pomlouvání nástavbáků, urážení je apod. Na naše záchody chodí kouřit celá škola,protože to tam nikdo nehlídá a my jsme to doslova odsrali. Což mě naštvalo a pár lidí z naší třídy a zacačalo práskat, tak je tam menší "válka".

jedna z prochajdy

Jinak známky jsou v pohodě, až na angličtinu. Učitelka mě doslova nesnáší a i když mám vše správně a POUZE jedno písmenko jinak nebo nemám za větou čárku, tak hned za 4 nebo 5. Mrzí mě to, ale snažím se ještě o mnoho více učit, abych ji nějak překonala. Jo a taky bylo fajn, že skoro celý týden jsme se neučili a měli jen 6h a v pátek 5hodin:-).

s mamčou na prochajděě<3