Březen 2017

Černá maska na nečistoty.

30. března 2017 v 22:50 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte! :)
Jako jedna z dalších jsem chtěla zkusit černou masku na všechny možné nečistoty. Proto jsem si ji objednala na aliexpressu, protože jsem za ni nechtěla dávat několik stovek a pak by mi byla na prd. Musím říct, že je skvělá i když je z čínského e-shopu.

Nečekala jsem od toho úplně zázraky, ale mile mě překvapila. Dala jsem si ji na sebe a po 30 minutách ji dala pryč. Poprvé jsem si ji dala na celý obličej a byla to chyba, jak máte chloupky, tak je to hrozně nepříjemný. To ztrhávání.. málem jsem umřela bolestí. Šíleně to bolí, ale když si to dáte jen na nos a kolem, tak je to lepší.

Po sthnutí jsem se upřímně zděsila. Měla jsem tam tolik nečistot... no nebyl to úplně příjemný pohled, ale krásně mi to vyčistilo pleť a musím říct, že vidím změnu. Mám pleť úplně.. zdravější(?). Vypadá lépe, vyčištěná a mohu ji vřele doporučit :)

O koupi na aliexpressu nepřemýšlejte a kupte si ji. Máte to tam tuším za dvacku a příjde tak do 2týdnů. Osobně si myslím, že je nadprůměrná i když není nejdražší a z nejlepších známých e-shopů :).

Omlouvám se, že je to takhle s těma maskama, ale přítel si tu černou půjčil a fotky jiné nemám.

Zkusili jste ji? :) Jaký na ni máte názor? :)


Top songs♥.

28. března 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte zlatíčka :)
Dnešní článek bude o mých nových objevech v hudbě. Tentokrát jsem více sledovala novinky v hudbě a našla spousty nových skvělých songů :)
Chained to the rythm
Tuhle písničku si momentálně pouštím stále dokola. Je tak chytlavá a má úžasný a chytlavý sloky! A ten rytmus té hudby.. no splnila moje požadavky na dobrou hudbu :)
Cruising California
Docela starší písnička, ne až tak (5 let pokud vím), ale není nejnovější, přesto se mi moc líbí a ráda ji poslouchám. Opět je šíleně chytlavá a sloky jsou opravdu rychle do hlavy :)


Můj týden #4

26. března 2017 v 22:55 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Vítám Vás opět u deníčkového článku :) Tento týden byl docela rušný a vyčerpávající, ale jsem neskutečně moc ráda za to počasí.

Od pondělí do pátku jsem byla na praxi a tam to je furt stejné. Buď jsem na platzu, kde jen dělám debaras a skáču pro příbory, hrníčky, skleničky apod. a nebo pak ofis, kde jsem na myčce, leštím příbory, rozděluji nádobí, doplňuji kávovar a tak dále:-)


Byla jsem teď nově i na obědech a to bylo v pohodě. Jen jednou jsem byla jako číšník a debarasovala, ale jinak jsem skončila zas na ofisu. Ve středu jsem tam byla až do 4, protože bylo 115 obědů myslím a ještě jsme připravovali stoly na snídaně a uklízeli ofis. Je dobrý, že až nebudou obědy, tak můžu skončit místo v půl 2 hned v 11 po snídaních (protože jsem tam byla déle).

Jediný den, co jsem nebyla na praxích byl čtvrtek a to bohužel proto, že jak jsem ve středu tam byla 9hodin, tak to moje kolena nezvládli a nemohla jsem skoro vůbec chodit. Když jsem vstala a chtěla chodit, tak se mi začali dost klepat nohy. Trošku jsem se prospala , ale jinak byla doma a ležela.


Až mě ve čtvrtek trklo, že se podívám opět na nějaké nové samsungy. Chtěla jsem si pořídit hrozně nový mobil, protože ten starý se sekal a už se moc nedal použít, kupovala jsem si ho od pána s velkýma vadama v mobilu, které nešli vidět, ale uvnitř to bylo na prd. A tak jsem si našla samsung galaxy s4 a jela si ještě ten den pro něj. Samozřejmně bych to nebyla já kdyby se mi nic nestalo. Dala jsem (a ještě k tomu jsem si ji zkrátila jak idiot) si simku místo do sim , do paměťovky. Top to vyhrabávat pinzetou :D:).

Jinak teď o víkendu jsem byla zas v práci a to jsem měl zas problém s jednou.. skvělou holčinou, která byla šíleně na-raná za to, že jsem pořádně nevyleštila příbory a ihned si šla stěžovat. Takže další průser (so..nice).


Až někdy zase budu mít úžasně kreténskj nápad, zastavte mě prosím. Yas, řekla jsem si, že si jdu propíchnout nos a prostě si ho píchla.

A co Váš týden? :)


Paletka na obočí | Rimmel London

24. března 2017 v 21:46 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte zlatíčka.

Dnes tu mám recenzi na další kosmetiku (divné na mě docela :D). Tentokrát o paletce na obočí od rimmel london. Jelikož je to opravdu má oblíbená paletka a už mám asi páté balení, tak jsem si řekla, že bych Vám ji mohla ukázat a dát třeba nějaký tip.Micelární voda | Garnier

20. března 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte! :)
Vítám Vás u nového článku a po dlouhé době to bude recenze na kosmetiku, přesněji na micelární voda od Garnieru.

Můj týden #3

19. března 2017 v 21:11 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Vítám Vás u nového článku, opět deníčkového :) tento týden byl skvělý. Takže jdeme na to:)

V pondělí mě vyzvedl a kamarádku přítel a jeli jsme autem do školy (to je servis, hh a to pokračovalo do čtvrtka, hold líná Klárka) a jel z noční s kámošem, takže my 4 dementi v autě, určitě si to dokážete představit. Ve škole vše probíhalo celý týden v pohodě. Od té doby, co jsem v jejich třídě, tak jsem naprosto šťastná a spokojená.

Ve škole docela dobré známky, snažím se.. a hezky se mi to vrací, jen nemám čas a jsem hlavně líná se učit, tak to jde trošku hůře :D ale známky jsou docela pěkné. Učení není zatím moc, takže mám aspoň více času na lidi kolem sebe.

HISTORICKY POPRVÉ jsem byla na vodnici. Byly jsme se pár lidma ze školy a byla dobrá. Poprvé jsem se docela zakuckala, ale pak už to bylo lepší, měli jsme nějakou ovocnou.. nebylo to špatné, ale brala bych příště lepší příchuť teda.


Jinak jsem s přítelem byla na divoké šárce a bylo to nádherné. Bohužel k večeru, ale přesto to byla nádhera! Už plánujeme, že si tam uděláme celodenní výlet na skole, na to moc těším. Už si přeju oddechový den jen tak s přítelem v přírodě.

Nijak moc zábavný týden.. škola, práce, přítel a kamarádi :D Co Vy zlatíčka? :)


HAUL

16. března 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Ostatní
Ahojte zlatíčka!:)
Dnes bude článek s mým nákupem. Ani nevíte, kolik jsem toho utratila..moje peněženka těžce brečela, ale jsem spokojená. Konečně jsem si pořídila pár kousků do mého šatníku. No jdeme na to bez okecávání :)

Džíny

Tyhle dvoje džíny jsem pořídila hodně levně. Oboje za 200, takže skvělá cena. Mám ještě dvoje nové černé legíny, ale absolutně nevím, kam jsem je dala. (Jo a ještě další jedny džíny, achjo?)


Jaké je pracovat v hotelu?

14. března 2017 v 17:00 | Klár - 16 let. |  Názory.
Ahojte.
Dnešní článek bude o mých zkušenostech v hotelech. Nebude to jen o tom, jaké je pracovat v hotelu ale i o tom, co mě v hotelech vytáčí a celkové mé poznatky.

Hrozně jsem si vždy přála pracovat v hotelu, ani nevím proč, asi jsem to chtěla prostě vyzkoušet a být ta topová, co tam pracuje. Tak mi táta zařídil brigádu víkendovou u nich v hotelu jako hosteska. Zapisovala jsem pouze čísla pokojů. Ten den, co jsem tam byla poprvé, tak mi ta hlavní šéfka servírek řekla jestli občas nepomůžu Evgenii, protože jeden kluk se na to vykašlal a tak jsem řekla, že ano. Od té doby dělám sobotu číšnici a neděli hostesku a teď už jen číšnici. Za což jsem mnohem více ráda, baví mě to více a hlavně je to i můj obor. Bavilo mě to, nebyl v tom žádný problém až na to, že mě šíleně vytáčelo, že polovina personálu jsou ukrajinci nebo rusové. Nic proti nim, ale chci normálně rozumět a ne, že na mě půjdou rusky a malilinko česky.

Dále jsem začala mít týdenní praxe v hotelu Corinthia. Tam už ve většině personálu byly jen rusové/ukrajinci a nebo egypťáné apod. Domluvit se není pro mě úplně těžké anglicky, ale navázat větší komunikaci ohledně nějakých věcí stále prostě je.

Ve větších hotelech jako je Corinthia je dost těžké se za prvé udržet a za druhé vydržet. Udržet? Jakto? Vše se jim nelíbí a vše musí být do poslední tečky stejné, jinak BYE a to hned. A vydržet? Je to opravdu velká tíha, hodně na psychiku. Musíte opravdu zatnout zuby a zvládnout to, jinak jste v háji a s mou psychikou je to docela těžké, proto jsem věčně i dost vyčerpaná.

Nikdy si nesednete, děláte poskoky (i to, co nemáte dělat, děláte), lidi vás berou jako kus hadru. To nemám ráda, protože číšník je normální povolání jako každé jiné, není to že ho berete jak hadr se kterým můžete vytírat na obě strany a pak ho poslat doprdele. Někteří lidé by si měli uvědomit, že to není úplně lehké povolání a když na mě najede x hostů a chtějí buchví co + mistrová či vedení, není to úplně lehké. Pokud jste stresmeni, tak určitě v hotelech nepracujte.

Další co Vás může potkat je, že děláte i práce, které by jste ani neměli. Táháte x věcí, co nepatří do číšničiny, děláte pokojskou, room service, drhnete kuchyně a tak dále. Není to sranda když máte spousty úkolů ohledně hostů/stolů a pak musíte dělat i věci, které nemáte dělat a je jich opravdu hromada. V nějakých malých hotelech je to asi sranda, ale v těch větších, kde jsem třeba já.. je to dřina. Chvílema jsem myslela, že to nezvládnu, protože je to pro mě hroznej záhul a jak psychické, tak i fyzické vyčerpání.


Abych nepsala pouze o negativech, tak musím říct, že jsem se tam opravdu naučila dost dobrých věcí. Vše musí být čisté, což mě dřív bylo nějak fuk, teď dost dbám na vše ohledně hygieny (kuchyň, koupelna..apod) a příjdu si více v čistotě (ne že bych byla nějaký megaprase). To, že pokud příjdu do hotelu, nemám být naštvaná, jinak budu ještě víc, proto chodím do práce s dobrou náladou a většinou s ní i odcházím. Nenechávám si srát na hlavu. Dokážu být odolnější než jsem.

Nevím, těch pozitiv není příliš.. bohužel mě hotel docela štve, ale chtěla jsem Vám vypsat mé zkušenosti/dojmy.


Můj týden #2

13. března 2017 v 17:52 | Klár - 16 let.
Ahojte! :)
Vítám Vás u nového článku, tenokrát o mém týdnu. Vím, že tu nebyly moc články, ale nějak nebyl čas, heh. No nic, jdeme na to.. dnes jsem si pro Vás připravila více fotek:-).

V pondělí jsem jela na praxi a bylo to fajn. Byla jsem na ofisu a docela to šlo, nebylo to tak hrozné jak bývá. V úterý jsem byla číšník a seznámila jsem se tam se dvouma supr klukama, byly hrozně milý a skvěle jsme si pokecaly:) Ve středu jsem opět byla na ofisu a to uteklo snad ještě víc rychle jak v pondělí. Pak jsem byla na room servisu a ani nevím jak, ale šíleně se mi ta zatočila hlava a bylo mi šíleně za zvracení, tak jsem šla domů asi o 20 minut dřívě. Přijel pro mě přítel a jeli jsme na jídlo, abych dala něco do sebe.A ještě jsem si rychle skočila do levných knih a dvě úžasné knížky ulovila. Ve čtvrtek jsem měla být doma kvůli tomu, že mi nebylo dobře , jenže mi přišla výplata a musela jsem si vše vyřizovat.


Byla jsem si vyřizovat něco ohledně zdraví (zní to divně, co?), práce, nakoupila jsem si vše, co jsem potřebovala a byla spokojená a zašla jsem si na nehty. (trošku volnější den, heh) Jinak ten den ještě volala mé mamce třídní s tím, že jsem šíleně, ale šíleně agresivní nad čímž jsem se opravdu zasmála. Ta učitelka opravdu neví, co si vymyslet, abych měla problémy.


Tajný život mazlíčků, 50 odstínů temnoty

10. března 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte! :)
Dnes Vám představím dva filmy, které jsem nedávno viděla. Tajný život mazlíčků jsem viděla chvíli po vydání na prehraj.to a Padesát odstínů temnoty v kině. Ráda bych Vám řekla na ně svůj názor :).


Tajný život mazlíčků
Moje představa byla, že to bude kreslený film, kde bude, co dělají OPRAVDU mazlíčci, když nejsme doma, jak přemýšlí při tom, co dlají.. a celkově to bude více reálné. To, co bylo ve filmu vůbec nedělají (až na ten bordel, tahání a tak), ale přesto se mi líbilo zpracování. Bylo to moc pěkné a i vtipné. Možná bych udělala i opravdovou verzi, ale i tohle se mi líbilo. Pokud hledáte film / pohádku u které se zasmějete, tak jen do toho, ale nemějte až takové představy o tom, že vše co se v tom bude odehrávat je reálné.

Výsledek obrázku pro tajný život mazlíčků