Únor 2017

Nový design | blog.

28. února 2017 v 22:54 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte! :)
Dnešní článek bude jen takový rychlý ohledně designu apod. Chtěla jsem něco nového, živějšího a jednoduchého a proto jsem blog zvolila do růžové barvy, která se mi hrozně líbí takhle. Doufám, že i Vám to nepříjde nijak hnusné. Zvolila jsem opět jednoduchost, protože neumím kombinovat soustu věcí, aby to nevypadalo přeplácaně a nepřehledně.

Nový design, popisky v menu a nějaké menší změny i v menu. O mně tam máte úplně něco nového (později přidám i fotku, bohužel nějaká normální snad neexistuje :D) a konečně jsem si dala pryč blogy, které už mě nebaví/nesleduji je a nějaké rubriky dala pryč. S jednou bych chtěla ještě začít, ale to spíše až od dubna :).

Dále můžete těšit na nové, více propracované články. Už mám napsané články tak na dva týdny a pak až bude více času, tak dopíšu další. Nechci blog vést jinak než je, příjde mi to jako hloupost, ale spíše si dát více záležet na článku. Přišlo mi, že jsem to teď brala "no, nějak je to napsané.. prostě to vydám a čus" a tak to už v žádném případě nechci. Takže doufám, že se Vám budou od března mé nové články líbit. Snažila jsem se!

A v poslední řadě bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaše krásné a milé komentáře. Je jich poslední dobou více a více a moc mě mrzí, že nestíhám Vás tolik obíhat, bohužel čas a pak ani není nálada. Ale moc Vám děkuju a slibuju, že se polepším! :-)

A tady jedna fotka ať mě taky vidíte jednou za čas:D:).

Shrnutí týdne #44

25. února 2017 v 18:43 | Klár - 16 let. |  Deníček
Čautee:)
Vítám Vás u nového článku a opět deníčkový. Opět po týdnu bez jediného článku, ale však to znáte (ne?).

V pondělí jsem nastupovala na praxe a do nejlepšího hotelu evr, corinthia. Prý to je jeden z nejlepších hotelů a taky snad největší. (23 nebo 24 pater, wtf?) Ani jsem se nebála a docela to šlo, první stresy ať mi nic nespadne, ať nezakopnu, ať se domluvím s lidma.. no bylo to na můj vkus až moc dobré. (hah) Akorát mi tam nesedli dvě krávy, doslova krávy. Nepříjemné, hnusné, povrchní.. ok, je to jeden z nejlepších hotelů, ale to se musíme chovat namyšleně doprdele?

Další den byl opět fajn, po snídaních jsem byla na room service a bylo to supr. Seznámila jsem se s Alim, což je supr egypťan a je megamocmocmoc hodnej. Ve středu a čtvrtek jsem byla doma, protože mi nebylo ještě vůbec dobře. Minulý týden jsem byla celý ve škole s mega kašlem i rýmou a už jsem to potřebovala doléčit. Jenže jsem první den skoro celý proležela, večer přišel kámoš s ovocem (ughh, no nemějte tak skvělýho parťáka) a pak i přítel. Ve čtvrtek jsem šla k doktorce a pak na rajskou zahradu, no. Skvělý ležení, ale je mi líp.

V pátek jsem šla opět na praxe a bylo to ještě lepší. Byla tam jedna holčina od nás ze školy ze čtvrťáku a s ní si opravdu rozumím. Pak jsem se tam seznámila ještě s dvouma lidma (za boha si nepamatuju jména) , kteří nebyly češi. Klučina byl.. (bože, nemůžu si vzpomenout).. někde z egyptu nebo co? A druhá ruska. (začíná mě srát, že plnej personál jsou cizinci) Byly docela fajn.

Dnes jsem byla v práci u sebe a úplně vyřízená jsem lítala po place. Docela umírám na ty moje (v pí...) kolena. Říkám si, jestli se nemám raději na všechno vykašlat, ale zase chci mít konečně peníze a nežebrat od rodičů. (no, upřímně mě většinou stejnak pošlou někam, když chci taky vše, co vidím, hh) odpolko jsem přišla a spala. Za poslední 3 dny jsem spala tak 9 hodin dohromady, takže se nedivte proč chcípám hned odpoledne :D jinak za chvíli pojedu asi za přítelem do práce a pak spát a zas do práce.

Zítra nevím co budu dělat, měla bych jet za přítelem..a pokud by bylo dobré počasí, ráda bych se prošla (cítím jaro, aaaah). I z práce jsem se prošla domů, což se divím, já a moje lenost (hahah).
Btw. počítám normálně dny do výplaty, už se fakt těším. Nová kosmetika, nové nehtíky.. oblečení. Počítám s tím, že brzy budu mít doslova hovno. :D

s touhle písničkou jsem.. úplně totally in love.

Přeju zbytek krásného víkendu! :-)
Shrnutí týdne #43

19. února 2017 v 23:09 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Předem bych chtěla říct jedno. Nejsou články.. stále, což jste si už zřejmně mohli všimnout. Nebudu se omlouvat furt dokola.. prostě nění čas. Dlouhá škola, pak jdu ven, na rehabko.. o víkendu práce, pak celý týden praxe + škola. Je toho prostě moc, ale aspoň 2x týdne se ten čas na blog najde.

Moc si přímně nepamatuji dny do čtvrtka, ale tak zkusíme to :D V pondělí jsem se nějak těšila do školy a nakonec z toho vyšel docela pěkný den a hlavně kopec srandy. Musím říct, že v té naší třídě se směju snad pořád. V té minulé taková sranda nebyla ani za nic. Odpoledne jsem jela domů a spala :D spala jsem ten den 3hodiny jen (měla jsem asi 2 týdny prblémy se spaním.. 3-4 hodiny spánku maximálně).

V úterý to bylo nějak stejně myslím. No a středu si pamatuji úplně do detailů, heh. Čekala jsem na holčinu z mé bejvalé třídy, která k nám přestupovala a byly jsme domluvené na 7:35.. no kdo přišel v 8? No jasně, že ona jako vždy :D no a nakonec to skončilo tak, že říká "je docela blbý přijít v 8:17 první den (smích)" a já skvělý nápad, že první hodinu zatáhnem. Tak jsme kecali spolu a pak jsme šli tam. Byla jsem na druhou hodinu jen a pak šla na vyšetření. Řekla mi, že mám něco s tou kyčlí, chodidlem a hoení (proč mi nikdo neřekne víc doháje? :D). Pak jsem jela opět do školy a zase.. sranda jak něco :D odpoledne přijela mamka do školy na komisi. (ten průser raději zmiňovat nebudu:D) Měla jsem vyjít z 2 z chování, ale paní ředitelka je vážně hodná - napomenutí třídního učitele. Po té komisi jsme s mamkou a mou třídou kecali. Nasmáli jsme se až až :D

Ve čtvrtek nevím, achjo (proč tak strašně zapomínám?). Ale opět, pátek si pamatuji docela dost přesně. Jeden kluk nový ve třídě mi psal, jak mě chce a blablablaa.. (něco vám sem hodím, mě to tedy pobavilo) a já, že mám přítele a furt nic. Tak mu přítel napsal, ať mě neotravuje a on to dal k právníkům jako vyhrožování. (so funny) no a když jsem přišla do třídy, tak jsem na něj "co ten právník?" no.. a jedna holčina se kterou se bavíme se do něj pustila semnou a on že to neztáhne apod. (přítel má 2 podmínky.. nebyla by to sranda) No a jakoby pak za ním šla Petra (ta kamarádka) a řekla mu něco, co bylo sice hnusný, ale takhle vypadá vyhrožování "ještě něco a uvidíš" (bylo to trošku horší, ale so). No po škole jsme šli na pivko s klukama a péťou a za ten smích nás málem vyhodili :D pak jsem šla za přítelem, kde jsem dostala hrozně.. aw, medvídka. Pak jsem jela na chvíli domů a na poštu pro nové džíny a večer s přítelem do kina na 50 odstínů temnoty. Pak jsme se po dlouhé době procházeli (bylo příjemně konečně!) a povídali.


No a včéra i dnes jsem byla v práci. Večer jsem jela za přítelem a jelikož byla rozkopadá trasa na míráku, tak jsem se (ani nevím jak) dostala úplně někam jinam. Cesta tam místo 15 minut třičtvrtě hodiny, cesta zpět hodina a půl. No a dnes jsem byla s přítelem v Palladku a byly jsme na jídle :)

netušila jsem, že se takhle balí but ok

je skoro velkej jak já, hh můj dětský splněný sen.

se třídou na pivkuuu

a poslední fotka z kina :)

Co Váš týden zlatíčka? :) mám chuť si něco počíst, tak mi něco napište <3 Mám Vás ráda <3
Valentýnský tip na dárek.

14. února 2017 v 0:13 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte! :)
Vítám Vás u nového článku, který se bude týkat valentýna (ačkoli ho moc neslavím, tak i tak dávám dárek příteli). Jelikož jsem hlavně tvořící typ, tak jsem se rozhodla mu vyrobit takový dáreček, který ho doufám potěší. (samozřejmně mu k tou dám hromadu čokolády, heh) Napadlo mě to dát i sem, jako menší tip na dárek pro své drahé polovičky.

Láhev lásky
Nevím zda-li jsem to nazvaa správně, ale je to vlastně taková "láhev" lásky. Je na tom napsané důvody, proč Tě miluji . A v tom srolované papírky s důvody. Je to takové na smutnější období, kde si jich pár přečte a zvednou mu náladu. (můj účel)


Nalepila jsem kolem láhve (achjo, nemůžu si vzpomenout jak se tomu správně říká, tak mě omluvte) růžový nabarvený a napsaný kolem toho pro špatné chvilky na zlepšení nálady. Nahoru na víčko jsem nalepila srdíčko.


Shrnutí týdne #42

11. února 2017 v 20:19 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Vítám Vás u nového článku. (jupíí) Opět to bude po týdnu shrnutí týdne :) nebudu to zbytečně okecávat a můžeme jít rovnou na to :)

Jelikož jsem měla tento týden jarní prázdniny, tak jsem měla konečně více času na kamarády. Byla jsem s kamarádkou na tetování, kde ji měli vzít po 12 a nakonec ji vzali skoro až ve 2 hodiny odpoledne a byl hotový během 2minut, ani ne. Ale aspoň jsme si dobře pokecali nějak tak o všem. Pak musela jet domů a já jela za bývalým spolužákem (z mého minulého oboru). Je to skvělý kamarád, hrozně hodný a ukecaný :D šli jsme na jídlo, prošli jsme se kolem Palládka, václaváku a povídali jsme si. Prý od nás odešlo semnou 6 lidí, což je docela dost (heh).

Pak jsem byla s Dastinem a předala mu pejska. Zbytek týdne s přítelem :) Byla jsem za ním i večer v práci, procházeli jsme se, byly u nás, povídali si, koukali na filmy.. byl to super týden. Takový oddychový a hlavně jsem se konečně vyspala :-).

A tenhle víkend jsem opět v práci. Včera mě to dost bavilo, protože jsem byla číšníce, ale jako vítačka (vítám lidi, zapisuji si čísla jejich pokojů) mě to absolutně nebaví. Ale tak 4hodiny jen, to dám.

Jo a jedna novinka na závěr. Budu předělávat pokoj.. chcete nějaký vlog nebo fotky? Ráda bych Vám ukázala jak si to budu předělávat a dát Vám kdyžtak nějakou inspiraci :)


jedna z práce :)

Co Váš týden zlatíčka? :-)


Písničky, které jsem poslouchala v roce 2012.

10. února 2017 v 17:40 | Klár - 16 let. |  Ostatní
Ahojte :)
Dnes jsem si pro vás připravila článek o hudbě, kterou jsem poslouchala před 5 lety (ve 12 letech). Našla jsem starou složku v počítači s hudbou a tak mě napadlo Vám ukázat, co jsem jako dítě poslouchala :D.

PINK BLOW ME
Pink jsem šíleně milovala. Mám v té složce od ni asi 20 písniček. Pamatuji si, jak jsem ji měla na vyzvánění, v hudbě jen ona.. byla jsem do ni úplně blázen.

AVRIL LAVIGNE GIRLFRIEND

Tak tenhle čas Avril si taky dost dobře pamatuji. Byla jsem z ní stejně hotová jak s pink. Stále jsem ji poslouchala, jak ve dne, tak i v noci. Byla mojí TOP hvězdičkou dobrý půl rok.


Diář | 2017

8. února 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Ostatní
Ahojte :)
Dnes tu mám článek o mém diáři pro rok 2017. Kupovala jsem si ho z aliexpress. Pokud by jste ho chtěli tak ho máte TADY. Není drahý, je kolem 7 dolarů což je v přepočtu na české koruny 171korun. Je přehledný, udělaný tak jak jsem si ho představovala (pro blázna na plánování jako jsem já).. prostě jak pro mě stvořený.


Je docela malý, takže se vejde kamkoliv a mohu nosit opravdu všude. To mi vyhovuje než nějaký extra velký diář, který nemůžu mít nikde, protože mi zabere velké místo v kabelce.


Ze začátku máte měsíční plánovač a tam jsem si napsala narozky a 7 leté výročí blogu. Je to super, když si nechcete zapisovat v každém měsíci nějaké důležité datum.


Kecačka #1

6. února 2017 v 23:07 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte:)..
Napadlo mě udělat novou sérii článků, kde bych Vám řekla nějaký věci z mého života, informace okolo blogu a tak různě. Někdy pokud budete chtít, mohu i udělat video :) Jen pro úvod, ráda bych Vám řekla spoustu věcí.

Začala bych asi s tím, že nejsem aktivní moc na blogu. Vím, že to je poslední dobou dost na nic, ale mám dost starostí. Měla jsem smutnější období a nějak mě vše bralo více. S přítelem jsme byly (doslova) na nožích. Možná kdyby jsme byly spolu míň, třeba 2-3 měsíce, tak na to kašlu, tolik to nehrotím, ale přeci je to jen rok a čtvrt. Vadilo mu na mě spoustu věcí a já to věděla, ale za některé jsem sama nemohla, což mě mrzelo, že nepochopil, ale snažím se věci měnit k lepšímu a snad je to na správné cestě. Nejhorší asi byly chvíle, kdy jsem si říkala, že už na to nějak nemám, že mi dochází nervy a síla..šíleně mě ty dny vysilovaly a cítila jsem jakobych byla na vše sama, nemohla nikomu nic říct a trápila jsem se. Přemýšlela jsem hodiny, jak to dát do pořádku opět a ačkoli jsem přece jen mladá, tak vím, že bych nechtěla o něj přijít a snažit se bojovat. Vždy příjdou špatné chvíle, ale zvládnout to, to je cíl.

Pak jsem řešila i Césara (toho pejska, jak jsem vám ukazovala). Měl být u přítele, i jeho mamka se těšila a během pár hodin řekla, že tohodle doma nechce. Bylo více důvodu proč, ale ani jeden jsem upřímně nepochopila, protože je hodný, mazlivý a dává silně lásku najevo. Nezlobí, hraje si.. no, za ten týden co byl u mě, tak mi až moc přirostl k srdíčku, že jsem ho nedokázala někam dát, do útulku nebo tak.. (bohužel my jednoho máme a holčičku, tak proto) a tak jsem hledala nějaké vhodné řešení a jeden kamarád si ho vzal. Jsem šťastná, ale zároveň smutná.. šíleně mi chybí a chci ho u sebe. A úplně nechci vidět jeho matku. Nic ve zlým, ale co udělala.. když jsem si pro něj jela, tak na mě úplně skočil radostí a vypadal, že je šťastný, že mě vidí. Podle mě a mamky u nich vycítil že je nechtěný. Posílal mi přítel fotky a vypadal hrozně smutně. teď už bude šťastný a hlavně ho budu stále vídat miláčka malého.

A je toho nějak moc, možná se to nezdá, ale nějak je. Mám teď novou brigádu u táty v práci a jsem úplně vyřízená, s těma mýma kolenama stát 4-5 hodin je šílený a pak praxe + další brigáda. Jsem nevyspalá a celkově vyčerpaná, ale teď budou bohužel peníze třeba. Chtěla bych si koupit nové věci - notebook (ten náš sice slouží ještě, ale je pomalý, seká se, spousty věcí nejde a hlavně bych chtěla svůj vlastní), nějaké oblečení a další věci, co nutně potřebuji. Na jednu stranu to nějak vše půjde zvládnout, ale na druhou stranu to je těžké. Dnes jsem byla v Motole a řekli mi, že druhá operace bude nejspíše nutností. Už by to nebyly malinké řezy, jak mám, ale přes celé koleno + půl rok léčení. A mám ještě nějak divnou kyčel, moc jsem to od něj nepochopila , mluvil divně, ale prej s ní něco mám.

Doufám, že Vám to nevadí, ale už jsem se potřebovala vypsat a blog je vždy pro mě na prvním místě.

Shrnutí týdne #41

4. února 2017 v 21:11 | Klár - 16 let. |  Deníček
Ahojte :)
Vítám vás u nového shrnutí týdne. Dnešek byl docela nabitý a jsem dost unavená, ale chtěla jsem Vám napsat rychlé shrnutí týdne :)

Pondělí/úterý
Oba dva dny jsem byla doma ještě se střevní chřipkou a ve středu už šla normálně do školy. V úterý jsem byla ve škole a doktorka mi řekla, že to za poslední dva týdný má snad každý. Že každý má teď nějaký blbý žaludek. Pak mi řekla, ať držím stále dietu a já skákala radostí samozřejmně!

Středa
Jsem nastoupila do nové třídy a byla jsem spokojená. Lidi tam skoro všechny znám a jsou hrozně v pohodě, milý, sranda s nima je.. no co si více přát. Jediný, co mě docela štve, že na učňáku se skoro vůbec neřeší učení a já se ráda učím, poznávám nové věci.. ale co jsem taky mohla čekat. Tady to nikdo moc nebere vážně, což je docela i smutný, protože i když je to učňák, mělo by se tam normálně učit jak na maturitním oboru. Jinak jsem se ten dozvěděla, že možná naší třídu rozdělí do jiných oborů, protože nás je málo (so good, první day a tohle? Ok).

Čtvrtek
Jsme byly na bruslích. Teda já asi 10 minut kvůli kolenům (opět) a taky kvůli zimě. Byly jsme s klukama v CČM v mekáči na milkšejk. V půl 11 jsme už odcházeli, já jela s kamarádkou na Anděl do Belliny jestli znáte a pak na jednoho cheeseburgera a domů. K večeru jsem jela s novým štěňátkem naproti miláčkovi než šel do práce a zbytek večera s filmama.

Pátek
Byla jsem celý den doma, protože jsem se chtěla pořádně vyspat, odpočinout si.. a pěkně se to splnilo:-). K večeru jsem jen jela k přítelovi a jela jsem s ním do práce. Chvilku jsme si spolu ještě povídali, ale pak jsem jela domů a trávím čas u blogu. Konečně taky na něj nekašlu. Hrozně moc mě mrzí, že na něj kašlu.. ale nebyl čas ani chuť. :/

Víkend
Dnes (sobota) jsem byla poprvé v práci u táty v hotelu. Dělám tam uvítační věci a číšnici. Doplňuji snídani a debaras. Je to docela super, nenudila jsem se a vcelku to uteklo dost rychle. Až na ty kolena, docela jsem umírala.. musela jsem si často sedat, protože jsem se sotva udržela na nohách. Ale jinak je to super. Hledala jsem brigádu, kde budu mít dobrý peníze a bude mě to bavit. Myslím si, že 90,-/h (když vítám lidi, zapisuji je) a 100,-/h (jako číšnice) je dost dobrých. Budu se střídat, v sobotu budu vítat lidi a v neděli budu dělat číšnici.
Odpoledne jsem jela za přítelem s pejskem. Bude už u nich a bylo to i překvápko pro jeho mamku. Nevím jestli je z toho úplně nadšená, ale snad ji to přejde a zamiluje si ho. Po 6 jsem odjížděla a jsem konečně doma. Žádný stres, jen pohodička. A zítřek bude dost podobný, jen si uděláme výlet s přítelem.

A možná (doufám, že to výjde, mocmocmoc plss) budu mít nový foťák od Nikonu. Hrozně ráda bych měla konečně lepší foťák, protože ten můj starý nefotí skoro vůbec dobře, je lepší na natáčení videií. Mám poslední dny hroznou chuť fotit a když mám z toho nekvalitní fotky, tak mě to pak ani tolik nebaví... tak doufám.

a na závěr fotka s mým novým spolužákem :D (který mimochodem po mně dost jede,pls..proč?:D)

A co Váš týden lásky?
Filmy #1

2. února 2017 v 8:00 | Klár - 16 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojte :)
Dnes tu mám pro vás nějaké tipy na filmy, které jsem si zalíbila, ale i filmy, které moc nedoporučuju. Které se mi nelíbili, byly něčím špatné, byly tam chyby a tak.

Matky na tahu
Film je o jedné vdané ženě, která má po krk práce, na krku dvě děti, které nadevše miluje, snaží se jim být nejlepší matkou, ale i tak si ji příjde nejhorší. Každý den brečí v autě, že nic nezvládá. Jednoho dne zjistí, že si její manžel ji podvádí už 10 měsícůpřes online webcameru s nějakou ženou. Jde do baru a potká 2 matky ze stejné školy, kam chodí jejich děti. Opíjí se, dělají spousty houpostí.. a od té doby se to s nimi táhne. Nejenže díky tomu potká novou lásku, druhá naučí svého může ať se stará o jejich děti a poslední se začne věnovat svému dítěti.. ale všechny se naučí užívat si života.

Výsledek obrázku pro matky na tahu