Září 2016

Jak to rychle letí..

23. září 2016 v 20:20 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojtee:)
Bože, jak to strašně letí, už skoro konec týdne a mě to příjde jakoby to byla chvilka od začátku. Docela mě to aji mrzí, protože tu školu mám fakt až moc ráda a bude mi přes ten víkend chybět - a to jsme si ještě na neděli domluvili jumppark, hahah.

Tenhle týden jsme měli hodně až od 9 a ještě o jednu hodinu méně, nestěžovala jsem si, protože matikářka a zároveň naše třídní odjela a tak nám odpadali matiky hlavně, byla jsem fakt ráda. Psali jsme už první testy a z jednoho mam 3 a z druhého absolutně netuším (a tajně doufám, že dobrou), jakou známku dostanu.

Abych nemluvila jen o škole, tak se musím přiznat, že jsem docela v poslední době nešťastná. Doma problémy a s přítelem jsem je měla také, nějak se vše smíchalo až jsem prostě vybuchla a včera náš vztah málem ukončila. Jelikož mám k tomu krámy a jsem vždy tak debilně přecitlivělá, tak jsem trošku bulela a málo spala (a já se kurva divím, že jsem chcíplá evry dej). Chci se dát za ten víkend dohromady, abych byla oukej. Teda až na neděli, to mám ranní v našem hotelu ve škole, kde budu dělat snídaně. Nejsem z toho úplně nadšená, protože vstávat v 5 a být v půl 7 už na hotelu do buchví kolika.. no nechci to.

Jinak jste si mohli všimnout, že nad článkama je napsaný větší nápis, že tu během tohoto a dalšího týdne tu budou některé změny. Pokusím se co nejvíc toho stihnout za zítřek, protože nedělní odpoledne mám už zabrané. A kdyby jste si říkali, proč tu nejsou pravidelně články, tak od 1. října tu budou lepší, kvalitnější a propracovanější články.

A tady máte jednu fotku na závěr :)

Napište mi něco delšího do komentářů o vašem týdnu, škole apod. ať má co číst :)


Photos of my life.

20. září 2016 v 12:08 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee:)
Dlouho jsem vám neukazovala fotky z mého života a mě. Tak snad se fotky budou líbit :). Jinak se omlouvám, že jsou opět později, ale jsem nemocná a na nic nemám chuť.. ale tak snažila jsem se sem něco hodit :).

Takhle jsem vypadala rvní den, co jsem šla na střední. Nic extra, prostě obyč outfit :)

Tuhle holčinu jste mohli vidět na fotkách už na základce. Ano je semnou na střední, ale na jiném oboru, ale jezdíme spolu do školy :).


Taky jednou článek.

17. září 2016 v 10:55 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee..

Týden je skoro pryč a tady není žádný článek, opět. Sere mě, že nemám moc času a že si nenajdu ani minutku na blog, ale tak.. mám celý volný víkend, tak snad by se něco napravit snad dalo. Stalo se toho opravdu dost. Začala bych věcí, která mě hrozně naštvala.. jak jsem vám psala, mám nový mobil - huawei p8 lite, protože se mi tamten rozflákal a kamarádka mi ho dala. Nechtěla žádné peníze nic, ale přesto jsem chtěla. Jet za ní přes hoďku jsem nemohla, protože nebyl čas a účet mi dát nechtěla, tak jsem to nechala být a včéra vystartovala dost slušně, že chce mobil zpět, že ji nedávám za to ani korunu. Hledám brigádu a snad co nejdřív si na něj vydělám. Mrzí a štve, že jsme se zhádali tak, že jsme jaksi ukončili náš přátelskej vztah, ale kdyby mi normálně řekla, že potřebuje peníze, dala mi účet a neřvala hned, že chce mobil nebo peníze jinak mě udá apod.. ty lidi jsou fakt hloupý.

Jinak ve škole je všechno skvělý. Hrozně jsem si oblíbila novej kolektiv, vím, že to jsou teprve začátky.. ale já je tak zbožňuju! Taky jsem se dozvěděla od jednoho čověka, že 4 klukům se líbím a ráno mi jeden vyjádřil lásku.

Měli jsme už praxe, které byly skvělé. První den stolničení/číšník a druhý den kuchař. U číšníka jsme byly ve školní jídelně a učili jsme se dávat vše podle norem - vidličky, lžíce, nože, talíře a skleničky. A nakonec u myčky, vše bylo rychlé a docela v pohodě. Akorát mě dala do skupinky lidí se kterýma se moc nebavím, no nic :D Další den byly kuchaření a to jsem si užívala. Hrozně jsem se s nima nasmála. Dělali jsme nudle, bramboračku a omeletu. Nenávidím nudle, přísahám. Když jsem se dozvěděla, že to budeme dělat tak ještě půl roku, tak mě málem jeblo..

Jdu se vrhnout na nějaké články, ať tu zas máte něco. Přeju hezký zbytek víkendu a odpočiňte si od školy či práce! :-)


Kolik stojí můj make-up?

12. září 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Ostatní
Ahojtee:)

Dnes tu mám článek, kolik stojí můj každodenní make-up. (vys. co si denodenně dáváte na obličej, tak se sečtou peníze). Nevím jak mě to napadlo, ale přišlo mi to jako super nápad.


Jako první jsou tu tekuté linky, které používám denodenně až na některé vyjímky. Pudr, kterým si vždy celý obličej zapudruji :)


"HAUL"

10. září 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Ostatní
Ahojteee:)

Dnes tu mám menší HAUL, tak snad se vám věci budou líbit.


První jsem dostala kalhotky a mýdlo od tety k svátku. ty kalhotky jsou bokovky a jsou hrozně pohodlný a boží. Byla jsem z nich nadšená. Další je mýdlo, které voní po jahodách a je hrozně krásné desigovně. Na jedné straně úplně růžové a na druhé růhledné s kousky jahody a takovýma tečkama. Další je krásná peněženka, který mě měla stát 450 a nakonec ji platil 250 přítel. Hold u číňanů se dá obchodovat :D A jak se snažil vietnamec mě donutit ke koupi? Že jedno křídlo jsem já a druhé příte, že patří spolu a blá blá blá..:D


Nestíhám, nová brigáda, nová škola..?

8. září 2016 v 19:17 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee:)

Vítám vás u nového článku, který bude snad rychlostručný, protože bych vám ráda napsala ještě jiné články a bohužel moc času nemám. Plánovala jsem nadšeně sérii "back to school" a bohužel mi vyšli pouze dvě videa. Měla jsem super nápad na další dvě a bohužel nevyšla, tak možná během roku - nebo až bude prostě více času. Na tyhle dvě videa mám pár střihů a chtěla jsem vám sem dát aspoň nějaké, ale nechtělo se mi to hodit na youtube, takže "super..".

Jinak asi mnozí z vás nevíte, že na brigádě v zoo jsem je poslala do háje a to jsem to chtěla dělat o víkendech při škole. Dělali ze mě idiota a tak jsem beze slov odešla a teď mám brigádu, kde prodávám magnetky, které pomáhají dětem, co nemají peníze na studium, jen v sobotu na pár hodin a teď čekám jestli mi výjde hosteska (letáčky, ochutnávky apod.)

A jak je na střední? Jednduše.. jsem spokojená a šťastná. Lepší kolektiv jsem mít nemohla. Hrozně rychle (jsem se fakt divila! :D) jsem se začlenila a máme super partu. Jsem poslední dobou šťastná až na to vstávání. Zvyklá na půl 8 a teď v půl 6.. no super :D

Tohle by bylo celé a teď vám jdu napsat nějaké články :-) Mějte se krásně! :-)


Back to school #2

3. září 2016 v 13:01 | Klár - 15 let. |  Back to school
Ahojtee:)
Dnešní video je opět ze série "back to school", dnes to budou outfity :) snad se bude video líbit :)


Back to school #1

1. září 2016 v 20:05 | Klár - 15 let. |  Back to school
Ahojteee:)
Dnes tu mám video z edice back to school, tak doufám, že se vám video bude líbit. Určitě se těšte na další :-)