Červenec 2016

Bloguju, protože..

29. července 2016 v 17:29 | Klár - 15 let.
Snad poprvé, co mě téma týdně natolik zaujalo, abych se o něm rozepsala.

Bloguju, protože je to nálpň v mém životě. Vždy když mi není nejlíp, tak něco napíšu, mrknu se na nějaké blogy, přečtu si články a je mi hned o dost líp. (tím nechci říct, že ho mám jen na lepší náladu, to vůbec, ale dodává mi energii nevzdávat se) Když se mám chuť vypsat, ale ne mým přátelům, ale vám. Nějak mi to dělá líp.

Blog jsem si založila za tím, že jsem chtěla ukázat své výtvory, fotky, říct vám něco z mého života a z mých nových poznatků v životě. Začala jsem si číst blog Dominiky Myslivcové a LadyVanilky. Hrozně jsem je žrala, chtěla jsem je číst víc a víc a časem jsem chtěla svůj blog. Stále jsem hledala vhodné webové stránky pro blog a našla jsem webnode a to bylo pro firmy spíše atd, ale to jsem nevěděla a chtěla jsem se na to vykašlat do té doby než se mi blikalo na stránce "blog.cz". Od nějakých 11 let jsem začala blogovat.

Od mých 11 let začala moje blogovací sféra. Abych pravdu řekla, lituju toho, že tak brzy. Dříve jsem psala opravdu ne zrovna pěkné články a na spoustu lidí jsem negativně zapůsobila. Časem jsem si uvědomila, že hejtování všeho.. a celkově psaní toho, co jsem psala není dobré a začala jsem psát úplně jiné články a jsem ráda. Za své blogové dny jsem vděčná, spousty jsem se toho naučila a učím dál.

Blog mi dal života energii, chuť do života, koníček a spousty zkušeností ohledně pravopisu (i když neni to úplně nejlepší, to vím, snažím se ale!). Takže jednoduše bloguji proto, protože mi to v životě něco dává a baví mě to jak cokoliv jiného. Miluju blog, blogování a bude to napořád můj koníček number one.

#Projektmotivace3

26. července 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  MOTIVACE
Ahojte:-)
Dnes tu mám 3 motivační videa, která by vás mohla namotivovat natolik, že by jste už nechtěli přestat. Naopak. Chtěli by jste začít a to na novo a pořádně.. věřím, že vás nakopnou do svých snů a cílů, kterých se bojíte.Nevím jestli jsem jediná, ale hrozně moc ráda se koukám na motivační videa. Vždy mě nakopnou ještě víc a jakob to byla moje "podpora". Vybrala jsem 3 moje nejoblíbenější motivační videa na která koukám x krát do měsíce.

#Projektmotivace2

25. července 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  MOTIVACE
Dnes tu mám pár motivačních obrázků, které se vám snad budou líbit.. v dalším článku to budou nějaké motivační videjka :-)

quote, positive, and inspiration image

#Projektmotivace

24. července 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  MOTIVACE
Tento měsíc bude projekt - MOTIVACE. U spousty lidí mi příjde, že si nedokáže věřit, pochválit se.. ale furt chtějí vidět v něčem výsledky, dávaj si co nejvíc do sebe, nezvládá to jak jejich fyzická stránka, tak i jejich psychická, ale stále jedou na plné koule. Člověk by si měl dát své cíle, své sny, kterých chce docílit, ale postupně. Když děláte krok po kroku, tak nejste tolik vyčerpaní a máte i radost/skvělou náladu z toho, co už jste zvládli.

Znám tolik lidí, kteří se snaží vydat maximální výkon nad vším a i když to udělají, jdou dál. Žádné pochválení sami sebe, žádná radost z toho, co jste zvládli, ale dáváte si větší a větší nároky a jen jde vidět, jak jste totálně unavení.. každý by si měl v sobě urovnat, co a jak udělat tak, aby vše bylo skvělé, ale zároveň aby jste měli pozitivní náladu a byly schopni něco dál dělat. NEBUĎTE DENODENNĚ MRTVÝ A NEPŘEŽÍVEJTE ZE DNE NA DEN.. AE UŽÍVEJTE SI LIDI! ŽIVOT JE JEN JEDEN A VY JSTE JEHO STRŮJCEM. NENECHTE SI KAZIT DEN NĚJAKÝMA IDIOTAMA.. ZVLÁDNĚTE TO, CO CHCETE, ALE KROK PO KROKU A POŘÁDNĚ! ĚJTE RADOST Z MALIČKOSTÍ, Z TOHO CO UDĚLÁTE A UDĚLALI JSTE TO DOBŘE, PCOHVALTE SE.. A HLAVNĚ.. ÚSMĚV!

Aqua senses - recenze

22. července 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Tipy&Rady a recenze.

Dnes tu mám recenzi na šampón, který je na ruce, vlasy a tělo. Tento šampón jsem nikdy neměla a teprve před měsícem jsem měla možnost ho vyzkoušet.. je dobrý? Čtěte dále.

Staré fotky?

20. července 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Fotografie
Mám konečně nějakej noťas, tak mě napadlo, že bych vám mohla ukázat nějaké starší fotky, co tu mám. Já jsem se u nich pobavila, tak snad i vy :D:).

Tahle je focená asi před 4 lety s mým prvním htc :D

No good deed ever goes unpunished.

18. července 2016 v 8:00 | Klár - 15let. |  Deníček
Ahojtee:)..
Dnes tu mám něco jako shrnutí týdne, ale začnu s tím zas asi až od září, teď bych měla raději takové "shrnutí novinek" heh. Pro mě je náročný den takový, že se nezastavim a poslední 4dny tomu je tak. Ve středu jsem se viděla po dlouhé době s kamarádem se kterým jsme jeli do pneuservisu. Tam jsme se mrkli na jeho auto, které tam má na opravu, poslouchali písničky a pak jeli do parku, popovídali si a já jela domů. Za chvilku přijel přítel, který byl chvilku u nás a pak jsme jeli za jeho kamarádem a pak ho odvést a k přítelovi. Tam jsem se koukla na naší kočičku společnou (jsem vám asi ještě neříkala.. vzali jsme s společnou černou kočičku. Jmeuje se Sanny:-) dole bude fotka) chvilku jsme tam byly a jeli domů. U nás jsme byly do 3 rána a pak jsme s mamkou šli do baru, kde byla fakt sranda. Nakonec jsme se vrátili až v 5 ráno totálně vyřízená.. usli jsme kolem půl 6 a vstávali kolem 11 :D ve čtvrtek jsem myslela, že bude klid, ale šliá jsme s mamkou ven a pak s přítelem a spát zase buchví kdy.


V pátek jsme jeli do Soběslavi. nejdřív na Ípák a pak na Opatov a z Opatova do Soběslavi. Jeli jsme přes hoďku tam a třičtvrtě hodiny hledali jednu restauraci, kde jsme měla skvělej steak. (poprvé, hah) Pak jsme jeli za sestřenkou a dali tam bráchu. (jezdí tam každý rok za jejím synem) Tam jsme byly hoďku a pak jeli skoro 2h domů, protože byla zácpa v Benešově. Přijeli jsme domů kolem třičtvrtě na 6. Jsem byla na chvilku s přítelem, pak přijel až po 7. Dali jsme si pizzu a pak přijel náš kamarád.. u nás jsme dali vínko a kamarád odjel. Pak jsme s přítelem byly spolu do 11 a já šla konečně spát.


Recenze - tělové mléko od Balei

16. července 2016 v 15:59 | Klár - 15let. |  Tipy&Rady a recenze.


Než začnu o pleťovém mléku, tak bych jen chtěla říct, že snad se vám už teď obrázky budou ukazovat. Snažila jsem se to udělat, tak snad to už půjde :-) a teď už k článku:-).

Photo diary

11. července 2016 v 16:41 | Klár - 15let. |  Deníček
Čautee :)
Dnešní článek bych chtěla vcěnovat především fotkám, kde mě naleznete a něco vám k tomu povím a tak :-) fotky jsou z ig a z mobilu. (u Ig jdou vidět i s ig, pač mi nejdou oříznout okraje, tak se moc omlouvám).


Na první fotce jsem si tak jako hrála na rozkošnýho psa, protože jsem se nudila doma :D ten den jsme šli ještě něco nafotit s kamarádkou a z toho vyšla ta druhá fotka:-).


První fotka je z chalupy, kam jsme s přítelem jeli. Řekla jsem si, proč neudělat si výlet k nám na chatu, je tam hezky a příjemně.. strašně moc jsem si tam od všeho odpočinula a užila. grilovali jsme, dělali suprčupr jídla, všudemožně jezdili s autem.. jo a taky jsem seděla za volantem! :D A tahle fotka byla ten den, co odjížděl (já jela hned druhý den), tak mi chyběl. Druhá fotka je další den, co jsem přijela a měla jsem suprčupr náladu :D


Jaký je pobyt v Motole na dětském?

6. července 2016 v 8:00 | Klár - 15let. |  Názory.
Ahojte.

Napadlo mě udělat článek na toto téma, protože jak jsem tam byla, tak jsem si myslela, jak vše proběhne hladce, ale zmýlila jsem se jak nikdy. Musím se vám o tom porozopovídat.

Když jsem šla na příjem, tak než ke mě a mamce někdo dorazil a dal nám pokoj, tak to byla hodinka. Kdyby fakt nestíhali, chápu, ale kolikrát jsem šla kolem sesterny a tam se polovina sestřiček vykecávali po telefonu. S mamkou a přítelem jsme šli občas na cígo a pak mi řekli sestřičky, že bez mamky nebo taťky nemůžu nikam, tak jsem se smířila že nebudu kouřit, ale dostalo mě, že i kdyby mamka jim podepsala všechny papíry, že nebudu moct jít ani na to blbý cígo.

Dobrý, pak se zeptám jedné sestřičky, která mi přišla milá jestli nemůžu na jedno a ona že ne a najednou to věděli všichni. Každý mi říkal "ještě ne, budeš muset vydržet až si zapálíš" svým způsobem mi toí bylo nepříjemné a to dost. Nejhorší bylo, když jsem šla na převaz a jedna s prominutím kráva mi čtvrt hodiny říkala, jaká jsem strašná pí*a, že kouřim - mě dodělalo. Jsem byla už nepříjemná. Chápu, že je proti kouření, ale co mi má mlejt do hlavy její kecy, který mě nezajímaj a jsou podány nechutně.

Do toho mě začala kérovat ohledně nehttů na nohou. Mě strašně rychle rostou, ne že by byly extra dlouhé, byly delší a ona "radši kdyby si se o sebe starala, pečovala než kouřila" řekla to jakobych byla nějaký hrozný prase, fuu.

Pak nechtěli, aby přítel byl u mě, že prej dělal bordel. Přitom on jen seděl u mé postele, povídal si semnou nebo jsme něco hráli, ale skoro furt jsem spala, tak jen seděl a držel mě za ruku.. logika.

Jediné, co bylo hrozně fajn bylo, že tam byla skvělá postel i telka. Takže jsem mohla po večerech jíst a koukat na telku + wi-fi.

Určitě se netěším na další pobyt, protože už 3 den tam jsem brečela, jak chci domů - byla jsem fakt zoufalá.