Duben 2016

Nejoblíbenější značka kosmetiky?

30. dubna 2016 v 23:59 | Klár - 15 let. |  KOSMETIKA
Před 2hodinama jsem přišla z Ladronky / čarodek a ještě jsem se nezastavila. Hned jsem šla natáčet pro vás video, aby vyšlo vše podle plánu, stříhala jsem ho, sepisovala všechnu kosmetiku, přemýšlela nad článkama.. první večer za x dobu, co se věnuju pouze blogu. Nebyla jsem na fb, wa.. nikde, jen blog a jsem na sebe pyšná! :D Hehe.

Není úplně nejvalitnější, nenatáčela jsem to na zrcadlovku, ale na mobil, ale i tak doufám, že se vám video bude líbit :-)

Produkty:
Voňavka - Passion dance
Lak na nehty - Nail experts
Řasenka - Boots It
Linky - Superextend
Rtěnka - Berry Cute
Hydratační pleťová maska - Planetspa Amazonian Treasures
Povzbuzující slupovací maska - Planetspa Oriental Radiance


4 propadáky!

30. dubna 2016 v 11:28 | Klár - 15 let. |  KOSMETIKA
Dnes tu mám propadáky :-) včera nevyšel článek, protože jsem dělala video a to se mi v obou editorech podělali, tak jsem na to přestala mít nervy a píšu článek :D Dnes kolem 11 výjde druhý, aby to vyšlo podle plánu:-)

Chtěla jsem si objednat (poprvé v životě a taky naposledy) nějakou růžovou výraznou rtěnku.. když se kouknete na první a na druhý obrázek vidíte nějakou výraznost? A to jsem koukala do výrazných rtěnek. Výdrž je půl hodinová, což je vcelku dost málo. Zklamala mě dost.

Recenze kosmetiky #1

28. dubna 2016 v 22:21 | Klár - 15 let. |  KOSMETIKA
Dnes tu mám další článek z projektu. V minulém jsem to nezmínila, tak tento týden je témtem kosmetika.


(předem se chci omluvit za nehty). Tento růžový lesk je od Avonu a dostala jsem ho od kamarádky. Není drahý, koukala jsem na něm v prosincovém katalogu, ale nezaujal mě natolik, abych si ho já sama koupila. Je to nádherný světle růžový odstín, ale ke mě moc nejde. Hlavně největší mínus je, že nezasychá, ale stále je takový lepivý a to mě osobně nevyhovuje. Dávám 2,5b z 5b.

V nějakém článku jsem řikala, že na jednu řasenku nemá žádná, ale tato mě mile překvapila a jsem s ní nad míru spokojená. Dělá úžasný efekt, prodlouží nádherně řasy a vypadají úžasně. Řasenka vydrží celý den bez opadávání a vymyzení efektů. Stála kolem 69kč,- myslím. 5b z 5b.


Rtěnka od Avonu

27. dubna 2016 v 16:55 | Klár - 15 let. |  KOSMETIKA

Dnes tu mám recenzi na rtěnku od Avonu, kterou jsem si objednávala už v prosinci. Rtěnka mě zaujala tím, že by měla být tmavě fialová, ale bohužel je o něco světlejší - ten svůj odstín asi nenajdu nikdy. Je hezky a dost pigmentovaná, takže na rtech září a vydrží poměrně dost dlouhou dobu. 2 až 3hodiny, což je na rtěnku podle mého docela dlouhá doba. Obal je jednoduchý, ale nejěk mi to nevadí, nemám ráda přeplácané obaly.

Za mě 4,5/5b. Půl bodu strhávám za odstín.

Asi abych se i ozvala?

23. dubna 2016 v 23:56 | Klár - 15 let.
Ten název je divnej. Jo, fakt divnej, ale tak. Nechci psát nějakej dlouhej článek, tak to vezmu zkrátka. Na hotelnictví a turismus mě vzali, a na tu fotografickou ne. Budu dávat odvolání, ale neni až moc velká šance, ačkoli stále budu pevně doufat, že to aspoň na to odvolání půjde. Je mi fakt z toho na nic, protože jsem se na tu školu chtěla.. můj sen už poslední 3- 4 roky. Ale kdyby bylo nejhůř, tak rok nějak ztvrdnu na tom hotelnictví a pak zkusim další šanci, ačkoli se mi to moc do 20 (let) nechce dělat.

broken, heart, and sad image
(tak na půl vystihující obrázek, ale líbil se mi, takže.. who cares)

Jinak se chci omluvit, že poslední dva články nebyly moc happy, ale jaksi nemám good náladu, potřebuju vypnout a neřešit. A taky být na svý vysněný škole a taky se pořádně vyspat.
ps: našla jsem ten ztracený diář a věřte nebo ne, měla jsem snad orgáč, já byla tak šťastná, mám v tom fakt všechno. ps: končím, hezký zbytek noci. Laf juu.

Je toho prostě až moc.

19. dubna 2016 v 20:48 | Klár - 15 let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Omlouvám se, že jsem nic nepřidala, ale nějak na mě vše spadlo a já nedokázala napsat ani tečku. Abych to nějak vysvětlila, tak to začalo už minulým týdnem. Spadli na mě přijimačky, svoje osobní pocity a tenhle týden se to naprosto dojebalo.

Minulý týden jsem proležela v breku, nevěděla jsem co dělat a nejhorší bylo, že jsem nic nikomu říct nemohla. Spousty lidí mě za moje pocity poslalo do háje a přítelovi, té největší opoře.. jsem taky nic moc říct nechtěla. Připadala jsem si sama, úplně sama, doslova sama. Jak kdybych byla na opuštěném ostrově.. sama. Po pár dnech jsem se z toho vyspala, promyslela jsem si dost věcí a bylo mi o dost líp.

Přijímačky už mám za sebou, takže žádný stres ani strach. Bylo mi ten víkend o dost líp a myslela, že vše bude skvělé. Jenže pak přišla jedna.. zpráva, která mě dostala do kolen.. ani nevím, jak to napsat, i když jen píšu, píše se mi to tak hrozně těžce, kurva. Mamka mi řekla, že jde na gyndu, že tam má něco špatně, když jsem ji volala.. řekla mi, že je to špatné a že zavolá za chvilku, nevěděla jsem, co čekat a bála se.. po druhé když zavolala mi řekla, že zřejmě má rakovinu děložního čípku. Má to tam už rok a je ve 2. stupni, ty zkurvení doktoři nemohli vytočit ani to posraný číslo a zavolat mamce, aby se to dalo ještě zastavit.. Může se stát cokoliv a snažím se na to nemyslet, ale mám takovej.. pocit, bože. Bude ji čekat operace a mnoho léčeb.. nevím, jak to bude dál, ale mě asi brzo odvezou někam.

Přijímačky

16. dubna 2016 v 13:02 | Klár - 15 let.
Ahojteee.. chtěla bych vám sepsat něco ohledně mých přijímaček, pocitech a přípravě.

Příprava
Připravovala jsem se poslední dva týdny před přijímačkami. Měla jsem různá doučování jak s učiteli, tak i s kamarády. Doma jsem se snažila také učit, ale líp se mi učí, když mi někdo s tím pomáhá a vysvětluje mi to. Musím říct, že je lepší se učit aspoň měsíc, dva před nimi, protože to musíte mít v hlavě opravdu našprtaný.

Jak jsem se cítila?
Nebyla jsem nervózní ani nic, ale spíš rodina hodně do mě ryla a přítel ohledně toho, abych se učila. Já se chtěla učit sama od sebe, to mi nedělalo problém, ale jak každej "Musíš se učit.. apod", tak jsem chvílema myslela, že je něčím jebnu. Chápu, že chtěli pro mě to nejlepší a že je to správné, ale kdybych byla líná a doslova na to srala, tak chápu to popostrkování, ale ty řeči denodenně.. jo, jsem ráda, že to mám za sebou. - Jinak ráno probíhalo docela v pohodě, nebyla jsem nijak vystresovaná, ale spíš dost unavená, jak jsem vstávala brzy, ačkoli jsem šla spát také brzy. Když jsem tam šla, tak jsem úplně nevěděla, co mám dělat.. jestli se mám stresovat nebo to brát v pohodě. Od žaludku mi nebylo úplně nejlíp, ale furt jsem nebyla dost vystresovaná.


(V mekáči už po přijímačkách)

Jak to probíhalo?
Už ze začátku mě zarazila jedna věc. V papírech, co mi přišli domů bylo, že můžeme mít zápisový blog, ale kalkulačky ne, tak jsem to nějak brala, ale když jsem přišla, tak ten blog jsem mít nemohla. A já byla v háji nejdřív. Pak jsem si to v hlavě nějak představovala, ty tabulky počítací (nemyslim normální knížku tabulek, ale na vypočítání). Z matiky jsem něco měla a něco ne, absolutně nevím, jestli to mám dobře, ale tak oukej.
Pak jsem měla chvilku přestávku a šla do jídelny si sednout. Byla tam semnou mamka a přítel. Najednou si říkám.. "Ve 10:20 nebo ve 10:30 to začíná?" Mrknu na papír, kde jsem měla vše napsaný a za 3 minuty mi začínala čeština, tak jsem rychle běžela nahoru a stihla, ojé. Tentokrát jsme měli milou učitelku, předtím byl nějakej divnej starej páprda. Čeština byla o dost lehčí. Bylo tam "Lyrická a epická lyrika" a já najednou úplně tmu, nevěděla jsem a tipla to. Ještě, že se neodečítají body :D Jinak byly to scio testy.

Teď už jen čekám na výsledky a snad dopadnou dobře, hned dám vědět.

Kdo měl také přijímačky? Jaké pocity z toho máte? :)


Motivační článek - vypsání pocitů?

14. dubna 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Nevím kam tento článek zařadit, ale zařadila jsem ho do názorů - chtěla bych sepsat něco motivačního a také jak se poslední dobou řídím já. Před pár týdny jsem psala článek o temnotě ve světle a jak jsem se z něho dostala a celkový pohled na toto téma. Chtěla jsem být šťastná a dostat se z kruhu nejistoty, strachu, depek a ne zrovna krásných pohledů na svět a začala jsem se snažit. Sepsala jsem si moje cíle na papír a snažím se je plnit, snažím se o ně bojovat a chodit po té dlouhé cestě až k mému cíli. Nejprve jsem si udělala pořádek ve mě a řekla jsem si, co opravdu chci. Chci být šťastná.. už ano.. musím proto ale něco udělat.

love, smile, and couple imagememories, happiness, and moment image

Dala jsem si cíl, být šťastná a splnit si své sny. Není to krátká cesta, je dlouhá, opravdu dlouhá - ale stojí to za to. Odehnala jsem od sebe všechny zlé myšlenky, všechno, čeho jsem se dost bála a přepla na vlnu pozitivního myšlení. Je mi lépe, cítím se lépe a je mi ještě lépe, když nějakého cílu docílím. Cítím se najendou plná.. ještě větší energie a štěstí. Mám kolem sebe spousty přátel a nejúžasnějšího přítele, který tu pro mě je, ať se děje cokoliv - a jdou mi ty cíle lépe.. opravdu o dost lépe. Urovnejte si vše v hlavě, přepněte na pozitivní myšlení a dejte si cíli. Za tímto stojí spousta úsilí, ale věřte, že to stojí za to. Hlavně se nenechte odradit nějakými ne zrovna hezkými názory nebo nepřejostí (wut?) lidí. Lidi jsou s prominutím svině, závidí, urážejí.. ale vy si to nenechte líbit. Ignorujte je a jděte si za svým, pak sklapnou.

Wishlist #1

12. dubna 2016 v 21:09 | Klár - 15 let. |  Ostatní

Mám tu nový článek a je to wishlist :) Je to tu asi po roce, možná kratší době.. nevím.

1. Oblečení můžete vidět 3 krásné kousky oblečení, které bych chtěla. první si půjdu koupit ke konci dubna u ostatních nevím, ale moc se mi líbí.

2. Kryt na mobil tento kryt chci už přes rok, možná déle. Je strašně roztomilý, ačkoli je dětský.

3. Knížky - Debník a tábor smrti osvětimi mám ráda takové knížky a jednu právě dočítám, není sice úplně o koncentračním táboru, ale o deníku jako je ten první. Napsal ho Michael Kraus, který prežil spousty konc. táborů a míst. Napsal to po všech těch zkušenoístech a vydal až v 81 letech. (psal to v 15letech). Další knížka je s fotkami a podrobnými popisky o Osvětimi.

4. Gelový lak si přeju už dlouhou dobu. Líbí se mi když nehty vypadají jako gelovky, ale zároveň mám své nehty :)

Co by jste si vy přáli? :)


Shrnutí týdne #32

10. dubna 2016 v 22:28 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee..
V pondělí jsem byla s přítelem, takže jsem nešla do školy. Byla jsem s přítelem nějak až do večera, učila jsem se s ním matiku, prošli jsme se, byly u něj a večer jsem padla hned do postele.

V úterý jsem měla jen 4h a pak odpoledku. Během 2h volna jsem jela za přítelem na Pankrác, sedli jsme si do parku, popovídali si a pak mě doprovodil do školy. Večer jsme byly spolu a pak jsem opět spadla do postele a usnula.

Středa byla docela pohodový den. Zkusila jsem si přijimačkový test, který mi moc nešel. Nejde mi moc práce s textem, takže další týden jdu za učitelkou, aby mi pomohla na přijimačky.

Ve čtvrtek jsme konečně ze třídou vymysleli školní akademii. Nakonec jsme se shodli, že to bude mít téma a to - reggae, hawai (a ještě jedno téma:D) a celkově to spojíme dohromady. Budou se podávat drinky, pak na krk takový ty hawajský náhrdelníky z květin.. a pak naše představení, jak probíhá naše hodina s učitelkama. A ano, budu tam hrát naši třídní :D Podle mě z toho bude skvělá akce.

V pátek jsem se dost zasmála :D máme projektor k počítači a kamarádka si stáhla aplikaci na vypínání počítačů, tak naskenovala projektor a vypínala ho, jednu učitelku z toho málem odvezli do Bohnic :D Po škole přišla kamarádka a vysvětlovala mi matiku na zítřejší čtvrtletku z matiky. Zbytek dne jsem byla doma.

V sobotu jsem byla od půl 1 s přítelem až do půl 12. Udělali jsme si opět mini pizzy (nebo spíš přítel, přišla jsem chvilku po tom, co je dělal), koukli na film a vyrazili za moji kamarádkou. Byly jsme s ní od 3 do nějakých půl 8, přítel tedy jel už v půl 6 a ona ještě ke mě. Pak jsem jela zas k přítelovi a koukali jsme na Stmívání (upřímně se divim, že jsem ho k tomu donutila:D!).

Dnes jsem byla celý den doma a učila se matiku. Moc jsem se za tento týden nevyspala.. potřebuju vážně víc spánku a klidu. V sobotu na mě nějak vše dolehlo.. a brečela jsem a brečela. Nevím, co se teď děje.. ale už chci klid, achjo.


A nakonec jedna s přítelem :)

Jaký byl váš týden zlatíčka? :)