Březen 2016

SESTŘIH #1

31. března 2016 v 23:23 | Klár - 15 let. |  SESTŘIHY
Tento týden (bohužel se to pokryuje i březnem, nevyšlo mi to) jsem dala jako téma projektu sestřihy z dnů. Nějak se mi vlogy nelíbí, tak dělám spíše kratší sestřihy. Dnes jsme byly v Lidicích o kterých se rozpovídám v článku v dubnu i s fotkami. Snad se video bude líbit :)Shrnutí týdne #30

27. března 2016 v 14:00 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee..
Pro začátek bych ráda něco řekla. Nevím, jak to v dubnu bude s články, protože jsem ztratila diář a nemám tolik času na vymýšlení článků. Možná články budou nebo taky možná ne. Omlouvám se, ale bez diáře jsem jako bez ničeho.. prohledala jsem celý byt a nikde jsem ho nenašla, omlouvám se.

Pondělí
Byl docela na pohodu den. Nic moc úžasného se nedělo, jen jsem psala o fyzice test, abych měla známky - a co mám? 1! Bála jsem se toho, protože jsem ten nákres elektrárny trošku podělala, ale i tak z toho vyšlo něco dobrého. A na ájině jsme četli text a dostala jsem za 2, nijak mi to nevadí, jsem ráda.

Úterý
Jsme psali z dějáku a neměla jsem jen jednu otázku. Vždy mi to výjde na dvojku, protože nemám jendu otázku.. tak snad se u tohoto testu poštěstí a bude to jednička :D Docela bych projednou ráda měla i jedničku. O němčině jsme si povídali o německých zvykách (snad to skloňuju dobře, poslední dobou neumím skloňovat:D) a psali něco na prac. papír a dostala jsem za jedna, juhůůů. Po škole jsem byla s přítelem, upřímně nevím kde :D A půjčila jsem si sešity na dopsání.. je toho fakt dost. A večer opět s přítelem :)

Středa
Byla jsem ve škole jen jednu hoďku, pač mi od úterka nebylo nejlíp. Celou středu jsem totálně protrpěla.. (trpím dost na rýmu a když ji mám.. no to je konec). Celá středa byla proválená.

Čvrtek
Jsem měla už velikonoční prázdniny. Ráno jsem s mamkou šla na odběry a na ortopedii a zbytek dne ležela s kapesníkama a práškama. Večer přišel přítel a koukali jsme na filmy, nemohla jsem se ani hnout.

Pátek
Nevím, nějak si to nepamatuju, heh?

Sobota
Odpoledne jsem byla s přítelem až do noci a pak jela domů. Koukali jsme se na thora, na prima comedy, kde jsme se fakt zasmáli až až, a dělali mini pizzy (které uvidíte dole), které byly hrozně moc dobré. Po dlouhé době skvělý den, ale bohužel horší večer.. opět.

Dnes / neděle
Půjdu s mamkou, bráchou a přítelem se mrknout na Václavák. Na nějaké velikonoční trhy a tak. Hodím sem určitě pak nějaké fotky :)

Omlouvám se, že to není nějak rozsáhle.. ale polovinu věcí si nějak nepamatuju :D

(ty cíga nejsou moje kdyby něco:D)

Jaký týden jste měli vy?:)


Temnota ve světle..

25. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let.
Po dlouhé době mě konečně napadlo něco při přečtení tématu týdne. Temnota ve světle. Často jsem se tak cítila dříve. Já to beru tak, že i když jsem nahoře, ve světle plných skvělých kamarádů a přítele, tak stále mám své temno. Skoro vždy jsem měla kolem sebe upřímné a skvělé kamarády některé jsem hold poslala do háje , skvělého přítele, ale vždy jsem se cítila smutnější, bez nikoho a jen v temnotě, kde nevím, jak se dostat ven.

grunge, purple, and boy imagegrunge, dark, and bunny imagesmoke, cigarette, and nails image

Hledala jsem samu sebe, hledala jem cestu ven z toho temna, snažila se dívat svět lépe, ale nic se nedařilo. Stále jsem byla v kruhu černoty, kde jsem kolem sebe měla lidi, kteří mi nedokázali pomoct, nedokázali mě zvednout z toho dna, vyvést z toho kruhu.. nikdo a zbyla jsem na to sama. Jednoho večera jsem si všechno v sobě urovnala, srovnala a vyvedla se sama z té nepěkné temnoty a vyšla na světlo, kde je všechno tak.. krásnější. Cítím se šťastná, plná energie, lásky.. teď mohu říct JSEM ŠŤASTNÁ, JSEM VE SVĚTLE ŠTĚSTÍ.

Appky do mobilu! #3

23. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Mám tu další díl aplikací do mobilu. Mám tu nějaké tipy na dobré aplikace, které by vás mohli zaujmout. Jdeme na to! :)Shrnutí týdne #29

20. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee:)..

Pondělí
Nešla jsem do školy (opět?) a šla odevzdat přihlášku na jednu střední školu, která je poblíž přítele, tak jsem zbytek dne byla u něj. Odpoledne jsem jela s mamkou do fotolabu pro fotky a mezitím jsem viděla i přítele, jela pak domů a fotky lepila na černý papír a dávala do "alba". :)

Úterý
Byla jsem na 4hodiny a pak jela s přihláškou na další střední školu, kde jsem odevzdala fotky a přihlášku. Pak jsem jela s přítelem nakupovat a na něco k jídlu. Zbytek odpoledne jsem proválela a četla si knížky. (po delší době jsem si našla konečně čas a snad ho budu mít mnohem více!)

Středa
Opět jsem nešla do školy, protože mi tak trošku opět ruplo v kostrči. Tak jsem volala přítelovi jestli budeme spolu, potřebovala jsem ležet, tak strašně mě to zas bolí. Bojim se, že se s tím něco stalo.. další týden bych měla jet do Motola jestli mi nepodělali léčbu nebo mi to tam někde opět nekřuplo. Přijela jsem domů a šla k doktorce s mamkou, kde bylo plno, tak jsem to nechala na pondělí :D

Čtvrtek
Jsme "patroni" prvňáčků a tak jsme s nimi jeli do zoo. Různě se koukli po zoo (jen polovině), nafotili se nějaké zvířátka a děti dostali mapu, kde museli vybarvit zvířátka, kde byly. Byly jsme po 2 lidech a jednom prvňáčkovi, jen v naší skupince (kde jsem byla já) nás bylo 3. Mám nějaké fotky, tak vám je buď hodím sem nebo do samostatného článku. Končili jsme už ve třičtvrtě na 12, tak jsem na dvě hoďky sjela k přítelovi a dělali jídlo. Pak jsem jela domů a dělala na úkolech a pracích do školy.

Pátek
Jak jsem nebyla pořádně dlouhou dobu ve škole, tak mi přišlo zvláštní sedět v lavici :D Hodiny utekli rychle a po škole jsem šla s kamarádkou ven asi po půl roce, jsem ráda, že jsem ji viděla. S kamarádkou jsme se zastavili u mé mamky v nemocnici a pak jsem ji doprovodila domů. Zbytek dne jsem uklízela doma, myla nádobí atd. a učila se na přijimačky :)
Páteční večer byl pro mě dost depresivní.. jak bych se ráda vypsala, ale nevím ani jak. Pohádala jsem se dost s přítelem a ne zrovna skvělé to bylo. Probrečený večer..

Sobota
Spala jsem do 10, chvilku se válela v posteli a pak si jela pro pizzy. Po snězení jsem hned jela za mamkou do špitálu a hoďku jsme si s ní (bráchou) kecali a kecali. Jeli jsme domů a na novo začala hádka s přítelem.. takže celý pátek a celá sobota naprosto skvělá. Cítím se vyčerpaně.. prostě totálně vysíleně. Tyhle dva dny nebyli zrovna nejhezčí a nejlepší, tak snad další budou..
Dnes nevím jestli budu s přítelem, takže buď půjdu s kamarádkou nebo zůstanu doma, což se mi moc nechce, abych stále nepřemýšlela nad tím, co se momentálně děje u nás.


Co váš týden zlatíčka? :)


Fotografie | po dlouhé době

18. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Fotografie
Po delší době tu mám opět nějaké fotky, co jsem za tu dobu nafotila. Bude jich více a chtěla bych se i vrhnout do série memories, které byly před dost dlouhou dobou. A teď už k fotkám, snad se vám budou líbit :)


Oblíbený blog #3

15. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Ahojtee!
Vítám vás u článku, který dlouhou dobu nebyl a jsem ráda, že jsem se opět k němu dostala. Ráda ukazuji nové a skvělé blogy.

(když kliknete na obrázek, otevřete blog)

Tento blog jsem našla docela před krátkou dobou objevila, ale hned na první pohled jsem si ho zamilovala. Je naprosto.. skvělý. Najdete u ni krásné kresby jak na porcelán, látku či na papír. Nebo něco o knihách, které mám hrozně ráda a když najdu blog, kde najdu i knihy, tak jsem vážně šťastná.
Našla jsem tam i kousky z jejího šatníku, které mám ráda a hlavně, když to není kousek jako každý jiný, ale je něčím zajímavý. Také jsem tam našla nějaké básně u kterých jde vidět, že jsou psány od srdce a upřímně. A spousty dalšího, vypsala jsem jen ty nejhlavnější dalo by se říct.

Design je jednoduchý, velmi jednoduchý, ale zároveň tu osobu to hrozně.. ukáže. V jednoduchosti je krása a pravda. Není nijak přeplácaný (za což blogérce děkuju, nesnášim přeplácané blogy!), ale prostě elegantně jednoduchý.

Blog znám teprv měsíc, ale už za ten měsíc jsem si ho doslova zamilovala. Má krásný design, jednoduchý, ale zaujme na první pohled. Našla jsem tam články, které jsem na moc nikde neviděla.

Zbožňuju tento blog a určitě ho doporučuji! :)Shrnutí týdne #28

12. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee :)
Je tu konec týdne a opět shrnutí týdne. Chtěla bych jen na začátek něco říct než se pustím do samotného článku. Moje neaktivita nějak stoupla, jak s články, tak i s blogy. Nemám vůbec čas a zároveň jsem i po delší době otevřela noťas. Mělo by to snad od neděle být lepší, ale tak.. kdo ví. Pokusím se. Blog je jediné odreágování (krom. přítelem), tak bych se chtěla vypsat a opět do toho dostat, bez nějakého nucení. A teď na článek.

Pondělí
Nevím proč, ale pondělky si prostě nepamatuju. Nevím, co v těch předmětech jsem dělala nebo odpolko. Jen jsem se hrozně těšila na úterý.

Úterý

Jsem nešla do školy (opět, hah). Jela jsem za přítelem, protože nebyl teď nějak čas a nevídali jsme se moc, tak jsem za ním jela. Měli jsme 4h a pak tělák, na 4h se mi nějak ani nechtělo a na tělák ještě nemůžu, tak jsem ten čas strávila s přítelem. Další týden budu už chodit pořád. Smích. Udělali jsme si krásný den

Středa.

Jsme byly půl první hoďky ve škole a pak vyšli na jeden svět - do kina. ( jsou různá zajímavá témata, jako je hladomor, přistěhovalci, bezdomovci, homosexuálové a tak dále ) Je to skvěle promyšlené, akorát jsem ten den byla hrozně unavená a tak jsem tam trošku usla. Učitelka - pokud vás to nebaví, jste jako vždy unavení nebo chcete otravovat, radši se prospěte. Tak jsem následovala její slova smích. Trošku jsem ten film neviděla, ale je to an dva týdny, tak si na něj zajdu. Film se jmenoval džihád, pokud dobře vím. Sama jsem muslimka a vím, jaké to je, tak je to pro mě trošku zbytečné (asi?). Na dvě hodiny jsme se vrátili a já měla seminář z čj (dvouhodinku). Řekla mi, kdy budu mít prezentaci (jo a ani nevím o čem, ale tak?) a kdy máme mít napsanou seminárku, zajímalo by mě, jak to dám kdy to vypracuju. Ještě čtenářák.. no, uvidíme, jak to dám. Když k tomu připojím přijimačky na které se budu učit v jednom kuse, tak se bojím, heh.

Čvrtek.
První hodinu zemák, kterej byl víceméně v pohodě, povídali jsme si (ok, teď jsem to právě zapomněla do háje!). Dále čeština, kterou jsem skoro prospala, kk. Matika, kde jsme dělali kvadratickou fuknci, která je docela ok, ale to vypočítání mi dělá problémy. Dále němčina, kde jsme pracovali 20minut a dalších 25minut volno (dělá to tak učitelka, pač ví, že nás to neba, hah). Psali jsme test o kterém jsem nevěděla, ale myslela si, že jo - tak jsem si udělala tahák, mám 2-3. Další týden opravka, tak se polepším. Pak 2h světa práce, kde jsme se bavili o nezaměstnaných, úřadu práce a tak dále. Docela zajímavá hodina, kde jsme se jak slušná začka stále hlásila :D Pak byla odpoledka, máme hudebku a dělali jsme prezentaci o shrnutí pomády + slavnějších muzikálech ve světe a u nás. Ještě další týden dodělat a je to! Baví mě takové hodiny víc jak psaní not, hah, asi každého. Odpoledne přijela kamarádka, kterou jsem neviděla třičtvrtě roku.. tak jsme ve probrali, prošli se.. a pak s ní za přítelem, který končil s jízdy (dělá autoškolu).

Pátek
Jsem nešla opět do školy, protože jsem měla náročný den a ještě (pro mě:D) náročnější. 7:40 přišla kamarádka, která šla semnou a v půl 9 jsme jeli na i.p pavlova na ortopedii, kde mi udělala vyšetření kolen. Je to díkybohu ok, ale bolí jak něco. Pak jsme s mamkou a kamarádkou jeli pro peníze, nabít opencard, pak s kamarádkou ke mě k doktorce pro potvrzení, dále na florenc a z florence na kobylisi a na její školu podat přihlášku na sš, kde jsme se ptali asi 10 lidí, jak se tam jde a nikdo nevěděl až na jednu ženskou :D Tam byl na nás ještě nepříjemnej školník.. no úžasný. Pak jsme jeli na Střížkov a z něho na Vysočanskou a z něho na rajskou zahradu, kde jsme si mysleli, že ještě podám přihlášku na moji, ale dohodla jsem se s přítelem, že mi ji tam hodí on v pondělí. Byla jsem s přítelem asi 2hodinky a jela domů. Tam jsem se hned zbalila a šla s mamkou nakoupit.. úžasný tahat xxx kilo, umírala jsem. Mám hrozně málo síly, tak jsem si to dala na rameno, krk.. a jak jsem měla bloklou krční páteř, tak jsem pak umírala až do večera :D A pak si konečně lehlaaa.. aahh.

Sobota/neděle
Pojedu v sobotu s mamkou do Holešovic nakoupit a zbytek dne s přítelem až do noci, takže se k blogu ani k noťasu nedostanu a vyřízená skočím do postele :D
V neděli se zkusím věnovat více blogu a celkově pracovat na novém designu a tak dále. Budu se i věnovat škole, měla bych už něco sepsat do čtenářáku, trošku se mrknout na tu seminárku a jinak čeština a matika, klasicky.


Mamka mi koupila kapu, kam budu lepit fotky na sš (teda ve fotolabu). Je to hrozně obrovký! :D Druhá fotka je, kdy si hraju na kudrnatýho psa :D (když se vyprschuju.. nebo rpostě umyju vlasy, tak jsem jak ovce :D A poslední je s tou nejlepší kamarádkou a mamkou na poště pro money.

Co váš týden zlatíčka? :)Oblíbenci měsíce #2

9. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Mám tu opět oblíbence měsíce a jelikož teď nestíhám nikam moc chodit, tak bych dala celý článek o OBLÍBENÉ KOSMETICE.

1. Balzám na rty od AVONU

Je to vlastně ochranný balzám s bambustickým máslem. Kupovala jsem si ho schválně na zimu, protože je mám v zimě dost vysušené a potrhané, tak jsem si ho vzala. I teď jsou dost chladné dny, tak mi pomáhá i do teď. Hodně mi rty vyléčil a nechává na rtech lehký povlak, tak necítím, že by byly nějak suché, což mám radši než abych je měla po chvilku zas suché nebo až moc.. takové mlaskavé a moc obalzamované. Platila jsem 59 nebo 69kč,-

VOŇAVKA OD AVONU - PAASION DANCE

Chtěla jsem vlastní voňavku (joo, čorovala jsem ji většinou od mamky), tak jsem si vzala tuhle a je to strašně nádherná a příjemná vůně. Žádná štiplavá a sladká vůně, ale příjemná a svěží. Opravdu krásně voní a stojí kolem 299kč,-

LAK NA NEHTY - MISS SPORTYMám tu lak od miss sporty, který je fialovorůžový, nedokážu úplně popsat tu barvu, je taková zvláštně příjemná. Jsou tam i lehké třpytky, který nebijou do očí, ale příjemně doladí barvu. Vydrží týden, což je podle mě dobrá výdrž (už se trošku loupe a mám ho přes týden). Lak stál asi 29kč,-?

ŘASENKA - AVON

První řasenka o které mohu říct, že je bezchybná. Neslepuje řasy, prodlouží je, dodá jim skvělý efekt, neopadává a dlouho vydrží. Myslela jsem si, že je to nějakej propadák, protože řasenky od Avonu mi moc nevyhovovali, ale tahle je boží zázrak, vážně. Stála me do 100kč,- možná trošku přes.

RTĚNKA - MAKEUP REVOLUTION


(jako první bych ráda upozornila na to, že ten nehet není špíná, ale lámě se mi nehet a dělá to opravdu špatnej dojem, omlouvám se). Tuhle rtěnku jsem dostala od kamarádky, ale stojí 69kč,- (kdyby náhodou někdo chtěl nějakou rtěnku nebo rovnou tuto, mají všechny za 69kč,-. Je fialovorůžovo výrazná a to mám ráda. Výraznost a krásnou barvu. Barva vydrží půlku dne, což je tak akorát pro mě. Doporučuji ji všem! :)

Vaši oblíbenci za únor? :)


Shrnutí týdne #27 + INFO

6. března 2016 v 8:00 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojte.

Tento týden jsem měla prázdniny a neválela jsem se jen jen aby jste si nemysleli, že jsem líná prdel :D Dopisovala jsem si různé sešity, dělala úkoly a referáty, uklízela jsem snad denodenně, cvičila, věnovala se blogu a její změně a měla u sebe v jednom v kuse knížku, kterou budu mít brzo dočtenou. Čtu ji dlouhou dobu a jak teď mám prázdniny, mám více času, tak jsem se do ni pustila a zrovna je zajímavé téma, že jsem se do ni úplně zažrala. Brzy očekávejte recenzi :)
A také trávila čas s přítelem, co to šlo.

INFO / A trošku o mně

Začala jsem cvičit opět a docela se mi to daří, že si neříkám "Tak za chvíli.. za chvíli.. tak zítra no", ale pravidelně cvičím a třeba den v týdnu si dám pauzu. Jinak pravidelně a už se těším na změny, momentálně jsem zhubla z 54-5kg na 51kg a jsem spokojená.

Změnila jsem trošku plán článků. Budou vycházet podstatně méně, ale za to propracovanější a lepší články. V noci mám času jak něco, protože nemůžu usnout, tak píšu lepší a delší články, které se mi po dlouhé době opravdu líbí. Mám méně času přes den, protože se snažím učit, tak je to další důvod, proč jsem trošku pozměnila články, ale více převáhá to, že jsem chtěla méně článků a kvalitnějších než nejaké s prominutím srajdy.

Design zatím nechám a až budu mít po všem denodenního učení a přiijimačkách /a výsledcích z přijimaček , tak ho udělám úplně nový a snad tento bude stát už za to.

Válenda s přítelem:)

Co váš týden? Měli jste také volno nebo školu?:)