Shrnutí týdne #22 + info

31. ledna 2016 v 14:38 | Klár - 15 let. |  Deníček
Ahojteee..

Za tento týden se toho moc nestalo. První tři dny jsem ležela doma s nemocí, kdy jsem sotva mluvila a jen pila čaj.
Ve čtvrtek jsme šli se třídou na bowling. Byla jsem na něm poprvé v životě a upřímně mi to docela šlo, až jsem se divila. Vyhrála jsem 2x ze 3kol. Radovala jsem se snad jako malá holka, když dostane vysněnou hračku.
Pátek byl klidný, pohodový a poloválecí den. Přednastavila jsem si pár článků na únor a natočila nějaké videa, takže únor by mohl být zaplněný. Odpoledne jsem šla s přítelem se projít na Vyšehrad a udělat mu pár fotek, které se moc nepovedly a docela mě naštvalo. Blbé světlo, blbý foťák a Klárka je nervní.
Sobota byla hodně rušná, ale nechce se mi to moc rozebírat do hloubky. Jednoduše tátovi ruplo v palici a byly menší hádky. Někdy bych si přála, abych zmizela někam hooodněěě... daleko, abych měla klid. Vzala si s sebou knížku, čaj a užívala si ten pocit ticha, klidu a bez problémů.
Dnes jen dopřednastavuju články, válím se, čtu si a spíš dnešek beru jako oddechový den. Den před školou, kam se netěším - ne kvůli učení ani lidem, ale moc jsem toho nenaspala (tak možná za chvilku hodim šlofíka:D).

INFO

Chtěla bych rychlostručně něco malého sepsat, tak snad to nebude článek na dvě hodiny. Udělala jsem si menší knižní výzvu, protože na některých stránkách, co to bylo za výzvy, nechápala jsem. Nechce se mi číst knížky od tohodle nakladatelství a spisovatele, písmena..apod. Tak jsem si jen určila počet knih, co bych ráda přečetla - 60. Věřím, že jich přečtu i více, dost jsem se do čtení zažrala :D :)

A jako poslední věc je projekt. Trošku jsem nad tím přemýšlela a ještě uvidím jestli do toho připojím ostatní blogery, ale celý rok, každý měsíc po dobu 5 dnů budu přidávat na nějaké téma článek/video. Mám už nějaké plány ohledně témat, ale budu ráda, když mi do komentářů napíšete Vaše návrhy na nějaké témata, děkuji :)Jsem si půjčila v knihovně a hrozně se na ni těšim! - A já jak jdu házet s koulííí..uaaa..

Co vy a váš týden? :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama