Shrnutí týdne #22

24. ledna 2016 v 22:15 | Klár - 15 let.
Pondělí.
Upřímně si ho moc nepamatuju takže nemůžu moc říct co a jak bylo, ale po škole jsem hoďku byla doma a šla za přítelem. Zbytek večera jsme leželi u nás v teple a koukali na seriály a filmy.

Úterý.
Měli jsme jen 4h a odpoledka odpadla (jako bych na ni někdy chodila). Mamčina kamarádka chtěla vyvolat pár fotek, tak jsme zašli do dmka a vyvolali s přítele všechny fotky a pak jel semnou přítel i s mou kamarádkou na rajskou zahradu. On jel někam jinam a já s kamarádkou na den otevřených dveří na škole Pramen, pokud víte.
Jsou tam obory jako: Kuchař/číšník, číšník, kuchař, aranžér, obchodník.. Já dala kuchař/číšník, ale i tak doufám, že mě vezmou na mou vysněnou školu a nebudu muset tam. (i když bych tam měla kámojdu, ale i tak)
Zbytek večera jsem byla s přítelem.

Středa.
Ve škole jsem ani nebyla, protože jsem jela na den otevřených dveří s mamkou do mé vysněné školy. První dojmy byli zvláštní, nevím proč, možná proto, že je to něco jinačího než základka, ale k večeru jsem nad tím přemýšlela a je to prostě škola, kam bych vážně chtěla. A je to obor fotografie.
Po škole jsem jela domů, tam byla do 18:10 a jela k tátovi do hotelu a pak na ortopedii. Jelikož se mi stalo pár úrazů, tak to má i nějaké následky. Budu mít nějaké vyšetření s koleny a rehabilitace s krční páteří.

Čtvrtek.
Jsme měli snad nejpohodovější den. První 3h byli vcelku v pořádku, učili jsme se, ale ne nějak přemáhavě. Další 3h jsme koukali na německý film a na odpoledce jsme dělali nějaké cvičení.
Poslední dobou hrozně spim a dnešek nebyl vyjimkou. Nevím čím to je, jestli jsem vyčerpaná z toho všeho.. Nebo vážně nevim. Zbytek dne jsem byla s přítelem.

Pátek.
Dostala jsem 2 s chování (neřešte proč, sama z toho mám tak trošku nervy :D) a zvládla všechny testy (věřím si no) na 1. Po škole mě vyzvedl přítel a jeli jsme k němu, tam jsem se hoďku o něj starala a jela domů. Musela jsem být dřív doma, takže so fuck.

Sobota.
Byl docela pernej den, byla jsem ráda, že jsem vše stihla. Chtěla jsem se trošku prospat, tak jsem vstávala kolem jedenácté a po hoďce jsem šla fotit kamarádku s jejím přítelem. Spěchala jsem domů a šli jsem s mamkou a bráchou na procházku, něco málo jsem nafotila a šli jsme domů. Stavila jsem se na jednom místě, abych mohla něco na wi-fi udělaat, protože ji doma ještě nemáme a asi nebude do konce února - za což jsem velmi happy. Moje plány a projekt nevýjdou tento měsíc asi.. Moc mě to mrzí, ale nedávám to. Snad další měsíc to už výjde:)
Pak jsem jela za přítelem, protože je nemocný, tak jsem se o něj starala a v 10byla doma.. Byla jsem tak mrtvá, že jsem nedokázala ani sepsat článek, tak jsem padla jako mrtvola :D

Neděle/dnes.
Jsem vstávala ve 12 a za hoďku opět šla s bráchou a mamkou na procházku. Vzali jsme i od kamarádky psa a slíbila jsem ji, že ho nafotim a vyšli docela pěkné fotky:) pak jsem šla domů a zbytek dne jsem jen tak proválela.. Zase zítra škola. (jasný škola, jakobych tam zítra šla:D:D:D).

Tady jedna fotka z mého úlovku..:)

Co váš týden? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sisse sisse | Web | 25. ledna 2016 v 15:45 | Reagovat

Ta 2 z chování by mě zajímala zrovna :( achjo, pochlub se :D
To máte s přítelem fakt super vztah, když se vídáte tak často a ještě se o něj staráš :3 A moc ti držím palce s tím oborem. Sama bych si ho vybrala, ale na intr do Prahy bych asi nešla, a v Plzni je jen Multimediální tvorba, kterou jsem nakonec nevybrala.. Lituji toho, třeba by mě vybrali.. No nevadí :) Snad to vyjde alespoň tobě.

2 *Shock *Shock | Web | 25. ledna 2016 v 19:58 | Reagovat

[1]:: Tohle raději sdělovat nebudu :D
Máme krásný vztah a jsem za něj hrozně ráda. Teď se o mě bude starat on, pač jsem to od něj chytla :D
Doufám, že i s tou 2 s chování mě vezmou, byla bych asi nejšťastnější člověk:). Děkuju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama