Prosinec 2015

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

31. prosince 2015 v 22:58 | Klár - 15 let.

Zlatíčka moje!

Užijte si silvestr, tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat a budete nejspokojenější. Vykročte do roku 2016 správnou nohou! Hodně štěstí, zdraví a lásky! Vaše Shock-g/Klár. <3


Rok 2015

29. prosince 2015 v 0:00 | Klár - 15 let.
Chtěla bych shrnout rok 2015 nějak ve zekratce, tak uvidíme jestli to zvládnu nějak zkráceně.

Bylo spousta krásných okamžiků, ale i ne zrovna krásných. Ukončila jsem svůj půl roční vztah ve kterém jsem se necítila moc šťastně a i kdybych jednu chybu neudělala já, nevím jestli bych byla dále šťastná (kdyby ten vztah byl bez chyb mě i jeho). Cítila jsem se dost utísněně a v celku ve velkém smutku. Jsem ráda, že jsem to ukončila a poznala někoho skvělého, vtipného, romantického, hodného.. mohla bych tu psát slohy, ale stačí tohle - jsem šťastná a jeden konec je začátkem něčeho lepšího a krásnějšího.

Ztratila jsem dost přátel, ale získala spousty nových. Jsem ráda, že jsem ty "kamarádské" vztahy ukončila. Byly falešné, neupřímné a jen lhali a lhali.. získala jsem spousta nových a upřímných kamarádů/ek za které jsem neskutečně moc ráda.

A v posledním bodě bych chtěla říct o mé změně, poměrně dost velké. Změnila jsem svoje negativní myšlenky na dost pozitivní. Rozdávám úsměvy a mě se vrací, rozdávám maličkosti a mě se vrací.. najednou vidím to štěstí v sobě i v ostatních.

Přeji, aby jste vykročili do roku 2016 správnou nohou a mysleli jen pozitivně. Přeji hodně štěstí a úspěchů! :) A samozřejmně mocmoc lásky.


Co jsem dostala k vánocům? :)

26. prosince 2015 v 18:39 | Klár - 15 let. |  Ostatní
Tak mě napadlo natočit video o mích dárcích, ale když jsem to video viděla.. v pozadí mi furt mamka řve na bratra a to si sem nedovolim dát. Kdyby to bylo aspoň jen chvíli, ale polovinu videa.. tak sem hodím aspoň pár fotek :)

Jinak vánoce byli hezky prožité, ale ta vánoční nálada nikde. Nevím proč, ale přišla až dnes :D

Krásné a šťastné Vánoce! :)

24. prosince 2015 v 11:13 | Klár - 15 let.
Moc vánočních článků tu nebylo a proč? Sama nemám vánoční atmosféru a psát něco, co mě vlastně nebaví mi moc nejde, tak bych vám jen chtěla popřát nádherné a šťastné vánoce. Plno dárků, cukroví, jídla, filmů, válení se v posteli a hlavně štěstí a zdraví! Samozřejmně k tomu patří i láska.

<3


Narozeniny || Shrnutí.

23. prosince 2015 v 15:27 | Shock-g |  Deníček
Chtěla jsem napsat už dřív, ale psala bych samé kraviny, že by jste mě zabili za to, co píšu, tak jsem tu až teď.

Pokuď někdo neví, tak včera jsem slavila své 15té narozeniny, které jsem oslavila podle mě až moc dobře. Abych se za tím počítačem nesmála jen já, proč byly až moc dobré, tak vám je rychle srhnu.
S přítelem jsem se sešla kolem 4té, šli na jídlo, na anděl do tesca.. a koupili jeden rum. Skončili jsme na Žofíně, kde jsem se "mírně" opila. Když jsme měli jet k příteli, tak tam byly páry.. líbali se a já na ně začala řvát "Si třeba ještě zašukejte". Věřte mi, že takhle trapně jsem se ještě další den necítila. V metru byl nějakej kluk s brýlemi a já "Hele on má brejle jak já!" a pak jsme řvali na celý metro Harry Pottere..
Vyfakovala jsem všechnymožný lidi až jeden opilec se chtěl semnou poprat, byl totál opilej a já taky. Si představte dva opilce, jak se hádají :D

Bylo toho víc, ale myslim, že kdybych sepsala úplně vše, už by jste mě zabili, jako moje maminka. Zkuste si jen tohle živě představit, ale i tak to bylo horší.

Jinak jak se cítim? Stále stejně. Budu mít jen občanku, můžu s někým spát a můžu začít brigádničit. Myslela jsem, že to bude nějak megaskvělý, ale nějak.. je to stále stejný. ze 14tin jsem měla teda větší radostSmějící se.


Tady jedna malá fotečka na závěr.


Shrnutí týdne #20

20. prosince 2015 v 20:37 | Shock-g |  Deníček
Čauteee..
Zkusím tento týden shrnout nějak ve zkratce, tak uvidíme jestli se to povede :D většinou moc ne..

Pondělí
Se nic moc extra nestalo jen jsem zapomněla na čtenářák (myslela jsem si, že je na 17tého), tak jsem ho dodělávala do půlnoci.


Úterý.
Měla jsem jen 4 hodiny bez odpoledky, protože nemůžu cvičit kvůli úrazu. Tak jsem jela s mamkou vybrat pár vánočních dárků a poté jela za přítelem. U něj jsme se koukali na filmy, jedli a povídali si.
Jela jsem domů a dodělala pár věcí do školy, naplánovala si články, videa a design. Jsem spokojená a doufám, že mi to všechno výjde do mích narozenin.


Středa.
Dozvěděla jsem se známku s chemie aje to dvojka. Jsem spokojená, protože ještě před měsícem mi hrozila 4 na vízo a teď 2, takže z testu za dva a jsem spokojená. Průměr mi to nepokazí. Celej den byl takovej skvělej.. kecací a hlavně spací. Ten den jsem jsem dostala za trest, ať napíšu o učitelovi "proč ho poslouchat", tak jsem mu napsala nějaký kecy o tom, že je k nám hrozně moc milej, úžasnej, chytrej etc. že mi musíme zas k němu. (Kdo nechápe, je trošku víc narcis)
A sháněla dárky, protože ty objednáne z Avonu mi ještě nepřišli, tak jsem narychlo sháněla nějaké dárky do školy.


Čtvrtek.
Jsme měli jen 3h učení a zbytek jsme měli vánoce vš kole. Rozdali si dárky, udělali kafe/čaj/kolu, nandali si jídlo a všichni byly spokojený. Měla být odpoledka, ale na tu jsem se vykašlala a jela za přítelem. Mrkli zas na film a dali oběd. Kolem 4té jsem jela domů a usla. Kolem půl 8 večer jsem jela s mamkou pro Avon a aspoň mám nějaké věci. Teda. Pro lidi, co jsem objednávala jsem si nechala - krém na ruce čokoládový, balzám na rty s bambusovým máslem a pílničky. (které bratr dal v pátek učitelce, mě to je k ničemu). Obě věci se mi skvěle hodí a i tak mi příjde, že jsem to objednala, protože se to MĚ líbilo :DPátek.
Jsme měli jet na akci - tepfactor. A jelikož je to sportovní, tak bych si to ani neužila - a nejlepší na tom je, že ve třídě říkala, že to není sportovní, moji mamce psala, že to neni sportovní a bylo. Fakt jsem chytla nervy a myslela, že ji půjdu něčim zabít.
Místo akce jsem byla celý den u přítele a udělali si hezkej den spolu.

Sobota.
Byla jsem celý den doma a válela se.. prostě nic nedělala a byla spokojená, že se můžu po týdnu skvěle a pořádně vyspat. K večeru jsem jela za přítelem a trošku jsme popili.. lidi mě bylo tak blbě, a to co se mi stalo.. budu se stydět do konce života. (kéž by to byla jen jedna věc), ale nějak jsme se dopravili ke mě domů a já usla s kýblem v ruce.

Neděle/dnes.
Jsem se probouzela s kocoviny a kolem 4 jsem jela s mamkou na václavák i s přítelem. Prošli jsme to na Staromák ke stromečku, různě Jungmannovou (snad to píšu dobře), u Betléma.. zastavili se na jídlo, fotili se a blbli. Skvěle užitý den:-)


Jsem našla 2roky starou fotku se segrouuu.. jeee..

Co vy? :)


Moje celoroční make-up rutina.

18. prosince 2015 v 0:00 | Shock-g |  Ostatní
Mám tu jedno kratší video mé celoroční make-up rutiny. Bohužel je trošku větší problém ze zvukem, tak to snad aspoň trošku uslyšíte + nevšímejte si těch ksichtů, úplně jak na exota :D

Jaká je vaše celoroční make-up rutina? :)


Objednávka z Avonu.

16. prosince 2015 v 0:00 | Shock-g |  Ostatní

Mám tu menší objednávku z avonu (ještě mi má přijít tužka + jedna řasenka). Objednávám si každý rok k vánocům nějaké maličkosti, tak vám je ukážu..


Láskou posedlá.

14. prosince 2015 v 0:00 | Shock-g |  Prostor pro moje myšlenky..
Ten název je přehnanej, ale dejme tomu, že jsem. Před pár týdny jsem našla někoho, s kým si rozumim a jsem vážně šťastná. Můžu se s ním bavit úplně o všem, můžu mu dělat trapasy, dělat blbečka a neni ten typ, co by mě hned seřval, ať se chovám normálně, ale přidá se.

Je romantickej ale zároveň i perverzáček (jen tak pro info, chápete). Je gentleman, ale zároveň úplnej retard, jakoby vyšel před chvíli z Bohnic. Teda ne, kterej by tam měl rovnou zamířit.

Jsme jen tak seděli a byla zima, tak jsem si na něj sedla a on mě objal. Jen jsme si povídali a jen tak ze srandy.. "Dej mi pusu na tuhle tvář. A teď na druhou".. a pak prostě jsme se začali líbat a nějak to vše začalo. Teď mi to příjde jak z nějakýho romanťáku.

Chtěla jsem se jen tak vypsat, protože blog je něco jako můj život. Je můj deníkovej život a právě hned jsem zamířila sem. Teda po pár dnech, ale tak. Snad vám nevadí, že jsem se trošku vykecala, ale jsem hrozně šťastná. Cítím se tak, vypadám tak a oproti předešlých dnů je to úplně jiné. Usmívám se na lidi, když mám krámy já to prostě musela napsat jsem milejší a kdyby jste mě někdy potkali a měla bych je, tak jsem fakt nepříjemnej člověk někdy "Někdy", když začínám nový den.. přečtu si zprávu od něj a usmívám se, působim na lidi úplně šťastně a hlavně se tak cítim. Vídáme se skoro každý den a upřímně? Mě to vůbec neštve. Spíš jsem ráda, že ho vidím. Že ho můžu opět objat, políbit a mít u sebe.

Ok, už si příjdu jak přeslazená, ale ta láska je láska. Nebo takhle. Neni to zas tak dlouho, mám ho víc než ráda, ale není to ten bod lásky na plné čáře, ale víte ne? Nevím jak to popsat. Jakobych se do toho.. rvala. Ne.. pomaličku proplouvala do té brány, ale rychleji a rychleji.. noo O:).

A co vy? Ať nejsem jediná přeslazená :D :).


Shrnutí týdne #19

12. prosince 2015 v 22:13 | Shock-g |  Deníček
Čauteeee..
Chci napsat článek a něco vysvětlit s videi. Moc se toho neděje a jsem skoro furt s přítelem a je mi debilní točit, když je u mě. Budou články i videa, pokud v ten den bude něco zajímavého, hodím to sem, ale pokud ne, vydám článek. Děkuju za pochopení.

V úterý jsem byla na kontrole v Motole i s přítelem. Jeli jsme tam a čekali jsme tam kolem 2hodinek, ale jak si to usnadnili :D Mamka začala vyprávět moje trapásky z dětství, přítel se furt smál, takže o zábavu postaráno + jo a chtěla ukázat fotku, jak spim a já otevřenou pusu a teče mi slina. Krása. Holka naproti nám se jen smála, takže jsme nebavili jen přítele, ale i ostatní kolem :D
Nejdřívě mi řekli, že jsem měla jít na kontrolu v blízkosti okolí, kde bydlim, ale pak mě vzali. Zkontrolovala mě a jen "Bolí to?" Bolelo to jak něco.. Ne, nebolí". Už jsem chtěla jít do školy :D

Další den jsem ještě nešla do školy, protože jsem si šla vybírat dárek k narozeninám + k vánocům. Je to stupidní důvod, ale jsem ráda, že jsem byla ještě chvilku doma, odpolko jsme zašli na jídlo a pak jsem si udělala válecí den.

Ve čtvrtek jsem šla do školy a hned mě nasrala (doslova) učitelka. Zamkla nás, aby jsme se nemohli dostat ven a já chytla nervy. Jinak to vcelku byl skvělej den.. hodně jsem s lidma pokecala, moc jsme se až tak neučili, spíš srandičky.

Další den v pátek to bylo nejlepší. Měl být jarmark, tak jsme byly v jiné třídě po celý den. První hodinu jsem psala s přírodopisu u kterého bych to měla mít za 1 při nejhorším za 2. Další hodinu jsem měla fyziku a to by mělo být víceméně dobře, jen jsem nedopsala jeden vzoreček, aby si nemyslel, že jsem zas tak chytrá :D Další byla angličtina, ale to jsme šli do tělocvičny a připravovali jarmark. Vánoční stromeček, ozdoby.. tu nejmenší holku (mě) pošlou, aby ozdobila okna, které jsou nad 180 a já mám 162cm :D.
Pak byl děják, což jsem se prospala, pokračovalo chemií, kde jsem znovu psala a to by mělo být tak 2-3 ještě nevim. A zakočeno zemákem, kde jsem psala z regiónů a měla krom. jedné otázky vše. Ten den jsem toho psala hrozně moc.. ale už to mám aspoň za sebou :)

A dnes jsem byla celý den s přítelem. Nejdřív jsme šli za mamkou do nemocnice a pak jeli do jeho práce a pak se jen někam posadili a vyprávěl mi jeho historky. Pak jsem se umínila, že mám hlad, tak jsme skočili do mekáče na jídlo a domů :)


Co váš týden? :)