Září 2015

Recenze - Liquid make-up

30. září 2015 v 0:00 | Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Dnes tu mám recenzi na jeden make-up, který jsem si koupila asi za 30kč,- na zkoušku u číňanů.. jaký je? Čtěte dále.

Válendo, filmy a jídlo.

28. září 2015 v 13:42 | Klár - 14 let. |  Deníček
Přišlo mi blbý psát na volné pondělí nějakej chytrej článeček o něčem, tak tu sepíšu něco jako #relaxačnípost.

Kromně včerejška jsem se jen válela, pila horkej čaj, koukala na filmy a papala. Až dnes jsem se dokopala k tomu, abych přednastavila nějaké smysuplnější články. A dnešek zakotvim stejnak v postýlce, muhehe.Takhle jsem celý víkend. Domácí oblečení je nejlepší! :-)

Co vy a váš prodloudloužený víkend?:)Shrnutí týdne #13

26. září 2015 v 17:45 | Shock-g |  Deníček
Pondělí.
Nějak si na něj ani nepamatuju jen vím, že jsem zaspala a přišla 2minuty před 8 do školy :D byl to normální, pohodový den.. jen jedna věc mě doslova nasrala. Od pondělka mám den blbec a všechno si mi sr*lo. Nedávala jsem nic, učitelky byly hnusný a nepříjemný.. už mě ta škola začíná štvát. To brzy.

Úterý.
Měla jsem 4hodiny a pak jsem šla domů, tam jsem se opět trošku prospala a co se mi nestalo? Probudila jsem se v 13:48 ( ve škole mám být ve 2 ) a jak jsem byla mimo, tak jsem si myslela, že za 2minuty mám být ve škole, takže asi 3minuty jsem zkoumala co se děje. Šla jsem na 2hodiny na odpoledku kde jsem se zrafala s učitelkou / hrály jsme házenou a už to bylo jak ragby.. a několikrát jsem jaksi zmlátila jednu holku. Jednou jsem ji dala loktem na hruď kde ji to tak trošku víc bolelo, učitelka se nasrala a začala, že se ji nedokážu ani omluvit apod.. a pak stejnou holku jsem srazila k zemi, ale nechtěně - což zase od učitelky keců, tak jsem ji řekla Doprdele já už na to seru. Tohle je jak rugby, všichni tady každýho skoro pozabijou a mě vždy jen vidíte a seřvete. Se na tohle můžu kurva vysrat. Byla jsem vytočená a tak mi bylo jedno co říkám, ještě že ta učitelka je v pohodě a mladá, takže ví jaký občas dokážou být "děti".
Šla jsem domů a měla půl hodiny pro sebe, pak jsem se vydala za kamarádkou a opět přišla pozdě. Byly jsme se projít a pak jsme si sedli a komentovali lidi kolem nás, ne v špatném ale dost jsme se nasmáli. Byl tam kluk s holčinou, kteří kouřili a jim bylo asi 12? A když byly v nějakém jiném postoji vypadali na 15 a to už jsme se s kamarádkou zhádali kolik jim je a kolik ne :D Kdyby tam nebyla (asi jeho slečna?) ta holčina normálně se jdu zeptat kolik mu je:d
K večeru jsem šla s kamarádem opravdu s kamarádem, takže ne dvojitý smysl prosím:D se projít, pokecat a večer usla.. nějak až moc rychle.

Středa.
Další poznámka. Zapomněla jsem napsat, že v pondělí jsem taky jednu dostala a zkuste hádat.. obě poznámky od jedné učitelky. Napsala bych tu tolik slov, ale kdyby se náhodou sem dostal někdo, tak vím kdo to bude vědět hned po té osobě. Klára opět v hodině nepracuje, reaguje nevhodně. Odpoledne ještě volala mamce a řekla jí takový.. eh.. lži, až to nebylo hezký.
Odpoledne jsem se prospala a večer začala dělat všechno možný.. blog, tagy, videa.. apod.

Čtvrtek.
Šla jsem spát až v půl 3, takže jsem byla ráno trošku mimo, ale ještě že existuje KAFE. Poprvé co mi opravdu dost pomohlo. Vydržela jsem celý den a jsem happy. Čtvrtek byl spíš.. zábavný? Hodně zábavnej den. Hodně jsme se zasmáli ale všechno by se mi sem nevešlo nebo by vás to asbolutně nebavilo :D Měla jsem 8h poslední byla hudebka a vybírali jsme fotku na schody. Asi zvítězí The show must go on. Z výběrem jsem spokojená, lepší teda než Vltava nebo Karel Gott, to jako fakt ne.
Odpolko jsem uklízela a dělala věci do školy..

Pátek.
Další den co jsem toho nenaspala (aspoň pro mě) nejvíc, ale zvládla jsem to! :D Mamk věděla, že jsem toho moc nenaspala a udělala mi kafe, jak já ji zbožňuju! :D Celý den uběhl nějak tak vcelku rychle, nejhorší hodiny byly zamnou.. docela jsem se zasmáli, ale hlavně jem se těšila na prodloužený víkend. Ač se to nezdá jsem docela k.o a ta škola vyřídí. Na víkend se mám v plánu válet a až k večeru se jít projít. Filmy, jídlo, postel.. moji 3 nejlepší kamarádi na víkend.

Sobota.
Už od pátku mi nebylo zrovna nejlíp, takže jsem to schytala. V pátek celej proleženej a tím to padá i dnes.. ráno jsem se vzbudila asi kolem 10 a v 11 jsem zas šla spát a probudila až kolem půl 2 odpoledne :D Prospala jsem se, ale po chvilce byla opět unavená.. úplně.. vyřízená, ale šla jsem s mamkou na jeden džus a projít se, jenže teď bych zase šla spát.. mě se tak nechce :D ale budu muset.
Práve jím meruňkový kompot, piju čaj + mattonku lesní plody poprvé a je vážně dobrá! a válím se. Horečka mi pomalu stoupá, mě bolí hlava a mám se na umření:-D

Snad vy aspoň ten prodloužený víkend strávíte lépe:D I když zítra plánuju jít už ven..mmm..

Jaký byl váš týden a co plánujete na prodloužený víkend vy?:)


Recenze - Hydratační maska od Avonu

24. září 2015 v 22:45 | Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.

Dnes tu mám recenzi na kosmetický "doplněk" od Avonu. Je dobrý nebo špatný?.. čtěte dál!Akce ve Vratislavce.

22. září 2015 v 0:00 | Shock-g |  Fotografie
Po delší době tu mám fotky z jedné akce, která byla poblíž v Praze, tak jsme tam šly s celou rodinou..


Bylo tám pódium, kde vystupovala ta paní v růžovém a tančila tam různě s dětma a maminkama. Taky tančili makarénu a já byla zrovna úplně nahoře, tak jsem aspoň tam tančila :d


Měli tam "švédský stůl", který se mi neskutečně líbil a musela jsem pár fotek nafotit..Shrnutí týdne #12

20. září 2015 v 22:03 | Shock-g |  Deníček
Pondělí.
Málem jsem ani nevstala. Byla jsem úplně nějak vyřízená, za víkend jsem toho moc nenaspala a tohle mě dokopalo. Ve škole jsem málem usla, ale překonala jsem to!
Odpoledne jsem šla předat věci bejvalému a nějak jsem s toho měla.. špatný pocit. Bylo mi smutno, ale zároveň jsem byla ráda, že to mám za sebou. Jak jsem přišla domů musela jsem si lehnout a prospat se..

Úterý.
Jsem byla ve škole jen na 4 hodiny. Měla jsem pak mít za 3h odpoledku, ale absolutně se mi nechtělo. Také přišla mamčina kámoška, tak jsme si pokecali a mám nové oblečení! Jak jsem si ho zamilovala. Milión tílek (které jsem potřebovala jako sůl), trička, šaty, spod.prádlo.. apod.
Odpoledne jsem měla jít ven, ale nakonec to nevyšlo, tak jsem se učila a dělala úkoly. Šla jsem spát brzy - kolem půl 12 a to normálně chodím třeba v jednu nebo ve dvě.

Středa.
Jsem se skvěle prospala. Jak jsem šla spát dřív, tak jsem se krásně prospala. Ani jednou jsem neusnula nebo neprojevila známky únavy.. to mi chybělo! Ale co mě vcelku nasralo, že máme novou učitelku na matiku, která mě ráda ztrapňuje, tak jsem se už modlila ať je konec hodiny. Nejsem dobrá v matematice a ona to dává všem značně najevo, že mám fakt nervy. Pak byla chemie a to jsem byla "myšlenkama" jinde, tak mě musel vyvolat a udělat ze mě taky úplného debila, že vím hovnoSmějící se, ale musím říct, že jsme psaly v chemii test a já to dala na 1!
Poslední dvě hodiny jsme měli seminář z češtiny a dala nám zabrat, ale je to učitelka, kterou zbožňuju a jsem za ní ráda.

Čtvrtek.
Úplně zbožňuju když se učitelka na mě zasedne a drtí mě. Ok, někdo prostě nechápe matiku jako ona sakra. Zbytek dne byl jinak supr, zasmáli jsme se a bylo to skvělé. Měli jsme hoďku volno a pak zase školu, tak polovina třídy byla cígu a všichni jsme kecali. Po škole jsme šli do parku a kecali.

Pátek.
Prostě naférovku zůstala jsem doma a válela šunky. Teda.. ne tak docela, myslela jsem si jak budu spát dokolika chci a už v 8 jem jela za tetou, která si me zas vykrmila. Takže 2kilča nahoře se mi asi nevyhnou :D Odpolko jsem byla s kamarádkou se kterou jsem se dlouho neviděla a musím říct, že ten byl perfektní.

Sobota.
Byly jsme s rodinou na jedné akci ze které mám fotky i videa, takže v blízké době je očekávejte. Odpoledne jsem se už válela, byla jsem líná a bolelo mě hrozně břicho:-D (ano, jsem simulant:-D) Večer jsem dodělávala nějaké změny na blogu, předastavovala články apod.. takže jsem spokojená.

Neděle.
A dneees jsem byla v ZOO. Vždy jsem se tam těšila jako malá, ale teď to bylo " tak ji zas uvidím.." zvířátka byly krásná, ale prostě mě to tam už tolik nebaví jako dřív. Pak jsme skončily s kamarádem v mekáči a už to jelo:-D
Jeli jsme domů a pak nakonečné (výstaviště holešovice) jsme zjistili, že 24 nejezdí kam má kvůli nějakému festivalu tam. Takže jsem 20minut čekali na 17tku a s tou jsem konečně odjela domů..
Fotky ze zoo stopro budou to se nebojte :)


A co váš týden? :)Kosmetický TAG.

18. září 2015 v 0:00 | Shock-g
Dnes tu mám kosmetický TAG, který jsem si zamilovala. Jsou skvělé otázky a doufám, že i vám se budou líbit..

1. Jaký kosmetický úkon děláš pouze zřídka?
- důkladné vyčištění pletě

2. Jak často myješ kosmetické štětce?
Moc štětce nepoužívám, ale na oční stíny a na tvářenku 1-2x do týdne.

3. Jak dlouho dokážeš nosit odřené nehty?
Někdy dlouho, protože jsem někdy až mooc líná, ale jinak většinou dýl jak 2 dny ne.

4. Jak dlouho odkládáš nákup nového kosmetického přípravku, přestože ho nutně potřebuješ?
Dlouho nikdy. Hned jak mi dojde jdu si pro nový, hlavně linky a řasenku. Bez nich nedávám ani ránu..

5. Když se jdeš bavit, necháváš úpravu zevnějšku na poslední chvíli?
Skoro nikdy :)Makeup

6. Tvůj denodenní make-up?
Abych pravdu přiznala, mám většinou ráno takovou.. nemalovací náladu až se namaluju odpoledne :D ale maluju se většinou linkami, řasenkou, korektorem a vyplním obočí tužkou.

7. Jak organizovaná je tvá sbírka make-upu a laků?
V takové krabičce mám laky a ve velké taštičce mám všechnu kosmetiku. A denodenní kosmetiku mám v hrnečku.

8. Myslíš si, že vypadáš dobře bez jakéhokoliv make-upu?

Jak kdy. Někdy si řeknu, že mi to sluší i bez make-upu a někdy zase, že vypadám jako košťátko :D

9. Jaký pleťový krém používáš?

Momentálně krém od Chanelu.

10. Jaký máš typ pleti?
Mám ji většinou suchou, málokdy se stane, že by byla mastnější.

Jak to máte vy? :)


Recenze - lak na nehty - Rimmel london 60 seconds

16. září 2015 v 18:03 | Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Tentokrát mám pro vás recenzi na lak od Rimmelu, který mám už delší dobu. Jaká je? Čtěte dále..


Shrnutí týdne #11

12. září 2015 v 22:17 | Klár - 14 let. |  Deníček
Hiii. Úplně jsem se těšila až bude víkend a zítra už je neděle a pak zase škola. Ne že by mě škola začala štvát (teda v jednom směru ano), ale to vstávání mě trošku zabíjí.

Pondělí.
Celý den byl prosmátej. Ne kvůli něčemmu vtipnýmu, ale kvůli naprostejm kravinám. Ale musím uznat, že mě to tam docela furt baví. Občas jsou nějaké úrážky od kluků, protože mají v hlavě "urážet, urážet!", ale nějak si toho nikdo nevšímá, ale baví je to dál.
Učili jsme se docela už hodně, rychle to uteklo, takže docela šťastná a rychle domů do postýlky.

Úterý.
Měli jsme 4hodiny ve škole a 3hodiny volna a nástup na odpoledku. Já jsem se během těch 3h vyspinkala jinak bych byla absolutně nepoužitelná. Stejnak je naprostá kravina mít 3hodiny volno a pak jít na 2 na tělák. 2hodiny jsem zvládla a šla domů si udělat něco do školy a byla venku. Ty venky mi tak strašně chyběli a už si to vynahrazuju denodenníma venkama.

Středa.
Byly světlušky. Šli jsme na Ípák a tam to šlo asi nejlíp. Sice to bylo těžší než u květinového dne, ale díkybohu jsme všechno prodali. Stravili jsme i půl hodiny v KFC, tak jsme si aspoň trošku odpočinuli. Ono se to nezdá, ale docela to dá zabrat.

Čtvrtek.
Další den bez učení. Měli jsme u nás ve škole lidi z Armády, kteří nám vysvětlovali určité věci. O zbraních, plynových maskách a zdravovědě. Bylo to docela fajn, ale trošku jsme tam polovina třídy usínala - a poslední hodinu jsme dělali test o celém tom dnu.
Končili jsme v půl 1 za což jsem byla ráda, že jsme přišli o odpoledku a mohli si užít zbytek dne o 3hodiny dříve.

Pátek.
Asi nejhorší den za ten týden. Nevyspala jsem se, škola utíkala tak strašně pomalu a jen jsme něco stále opisovali. Na většinu jsem se upřímně vysrala :D , ale to se časem možná dopíše. Odpolko jsem dala jen válecí a prospanou. Večer jsem si s kamarádem udělala menší procházku a zakotvili jsme to v parku kde jsme si skvěle prokecali a odreagovala jsem se. Denodenní stres a pak konečně chvilka kdy se můžu vypovídat.

Dnes/sobota.
Prospala jsem se do půl 11 a šla za chvilku obědvat. Odpolko se dohodla akcička s mamčinou kamarádkou, její dcerou , která je pro mě sestra, jejím bratrem a šli jsme se projít na vinobranní. A nakonec jsme se procházeli a procházeli až jsme došly na Petřín. 4 hodinová procházka mi vážně stačila a byla jsem ráda, že jsem došla domů. Jsem úplně vyřízená a moje nohy křičí :D už se těším na spánek a zítra pěkně chci spát minimálně do 2.


A jedno selfíčko na závěr..

Co váš týden? Jen pište! :)

A přišla jsem na to, že poslední dobou se neumím moc vyjadřovat :/ :DMůj diář / zápisník článků.

10. září 2015 v 0:00 | Klár - 14 let.

Už jsem o svém zápisníku psala. Je to delší doba a tak je tu znovu můj zápisník, který mám asi 2 roky. (cca) A také podle toho tak trochu vypadá... (no hnědý je od polití colou jo:-D)

Píšu si tam hlavně svoje tipy na články, mám tam různé kategorie a různě si do nich zapisuju. Mám nápad a šup do sešitu, nosím ho často u sebe takže je mi vždy po ruce. Když si ho otevři, tak na levé straně mám svlůj rozvrh na kterém si často připravuju učení a na pravé mám nadpis "články" a od toho to začíná.. rok 2013, 2014 a teď už rok 2015.
Vždy mám velký nadpis "Články/blog 2015" a pak po různých stránkách rubriky. (informace, téma týdne, názory, recenze, tipy..). A i stránky na nápady na videa.


Jako další si tam občas píšu nějaké akce co budou, kam bych chtěla jít nebo jet, plány na prázdniny nebo když někam jedu, tak si zapíšu kolik dostanu peněz a rozstřídím si je na co je použiju.. a tak dále. Pak jsou stránky, kde si maluju. Různě si čmárám a občas výjdou i docela povedené kresby. (trošku namyšlenosti musí být:-D)

A jako poslední tam mám stranky na rubriku "fittnes". Píšu si tam svůj cvičební plán a co bych měla jíst a tak dále.. píšu si tam svoji váhu a pak kolik jsem zhubla a kolik jsem přibrala.


A jak vypadá váš diář/zápisník?:-)