Červenec 2015

Harry Potter a kámen mudrců | kniha.

30. července 2015 v 2:39 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.

Dostala jsem ji k narozeninám kdy jsem byla do H.P ještě větší blázen než teď asi před 3 lety.

Brýlatý chlapec s nachovou jizvou na čele, připomínající blesk - to je Harry Potter. Jedenáctiletého učedníka čarodějných umění stvořila nadaná spisovatelka J. K. Rowlingová a ze své ostrovní britské vlasti jej vyslala pro potěchu všem duším okouzleným fantazií. Vítejte i vy mezi jeho příznivci, nepatříte-li k odkouzleným nudným mudlům!


PŘEBYTEČNÍ - příběh z roku 2140.

28. července 2015 v 2:28 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.

| Gemma Maley | 2007 |

V roce 2140 jsou jen dvě možnosti: být Vyvolený nebo Přebytečný. Vybrat si nemůžete, váš osud je napsaný. Zatímco Vyvolení mají díky lékům právo na nesmrtelnost, Přebyteční jim jako méně hodnotní občané pouze slouží. Patnáctiletá Anna s Petrem svůj osud Přebytečných odmítají, a pokusí se mu proto postavit. Podaří se jim to?

Více v celém článku..

Zpět ze Soběslavi!

27. července 2015 v 2:14 | Klár - 14 let. |  Deníček
Tak jsem zpět zlatíčka. Musím říct, že tam je to vážně pohoda.. nic neděláte a jen si užíváte. Jsem ráda, že jsem si aspoň na chvilku mohla odpočinout úplně od všeho, vypnout a relaxovat.

První dny jsme byly jen v bazénu a večer na kole jsem jela do jednoho campu na limonádu a vykoupat se. Je tam písková pláž, takže voda byla "docela" průhledná a příjemná.
Všude tam jsou hrozně divný lidi. Stále na vás koukají jak na vránu s otevřenou pusou dokořán a pak jsou docela dost nepříjemní. Takže jsem si to skvěle tam s nima užila..

Pak jsem na tom hroznym kole jela domů. Proč hrozné? Mám od něho milión modřin na nohách:d jedu si, jedu.. a najednou jsme v křoví. Nevím do teď jak jsem se tam dostala, ale okaaaay.

Šli jsme sbírat borůvky, ale na ty jsme neměli moc velké štěstí, dělala jsem dva saláty, dělali jsme jahodové koktejly, koláče, starali o malé jorkšíry (je to schválně napsané takto,okee?) a tak.

Má 17 jorkšírů, takže mi už málem praskla hlava.. stále štěkali a štěkali, už jsem měla chuť jít někam do blázince.
Teta je chová a pak je prodává. Je to jejich živení, je to její koníček, ale divím se, že je ještě živá.

Videa mám, ale ještě to nějak zpracovat.. pokusím se do středy, uvidíme. Ale aspoň vám sem hodím nějaké fotky.

Když jsme byly všichni po druhé v campu, langooooš.A co váš týden? Co jste dělali vy? Povídejte! :)


Recenze: Šampón, odličovač.

24. července 2015 v 0:00 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Pro víc rozklikni článek..

Soběslav.

22. července 2015 v 23:00 | Klár - 14 let. |  Deníček
Hiii.
Jela jsem po týdnu do Práglu a tak jsem se na chvíli stavila i na net. Sjela jsem všechny blogy a jsem spokojená. Ještě napíšu nějakej fejmsdeníček a bude to.


Včera jsme jeli do Soběslavi za tetou, tak jsme tu a bydlíme v karavanu kde je to docela utulný. Včera jsem se na nic nezmohla, max. na to, že jsem byla celý den v bazenu. Nic jiného se dělat nedalo a nedá.
Dnes jsem se už polepšila. Jela jsem přes 2km na kole do autocampu do pískovny. Neni to úplně nejčistější voda, ale ochladila a krásně jsem se v ní vykoupala. (ASPOŇ NĚJAKEJ VÝLET JSEM SI UDĚLALA:d) Pak jsem zahučela do hospody koupila jsem nějaký pití (žádnej alkohol, aquilu) a jela jsem zpátky na kole. Teta mi půjčila kolo, který je z doby raz, dva, tři a tak jsem se asi milionkrát rozsekala. Jinak dobrý.

Jedu si, jedu si a najednou jsem v křoví. Jedu si a najednou řídítka jsou otočené a nemůžu jet dál, hodila jsem vztekem kolo na zem a už to jelo.

Zítra bych se chtěla podívat do Tábora a okolí, tak snad se mi to povede - když už někam jedu, chci vidět všechno.A co vy? :) Povídejte!


Appky do mobilu! #2

20. července 2015 v 0:00 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Je tu další část mobilních aplikací, tak snad vám přinesu nějaké nové tipy a nějakou si stáhnete! :)
Days left widget.
Myslím, že dost lidí hledá nějakou aplikaci na to, aby si mohli odpočítávat různé dny. Spíše to mají Iphony, ale pokud máte Android nebo Windows, tak tohle určitě využijete.
Zadáte si určitý datum, ten se vám uloží na plochu a do toho "kalendáře" si můžete dát různé motivy/emoji. Třeba stromeček jako vánoce, srdíčko jako vaše láska, dort jako narozeniny.. a spoustu dalšího.
Také si můžete udělat datum a k tomu poznámku co to vlastně slavíte za den. "Narozeniny - výročí - vánoce - party - schůzka.. " atd.

VSCOcam.
Pokud hledáte docela jednoduchý, skvělý upravovač fotek (efekty), tak tento si stoprocentně zamilujete. Má tam kolem 10 efektů, ale kdykoliv budete chtít přidat nějaký, určitě si vyberete. Můžete si různě pohrát s kontrastí, jasem, odříznout, vystínovat.. a je toho ještě víc.


Fotografie.

16. července 2015 v 0:00 | Klár - 14 let. |  Fotografie
Vůbec jsem vám neřekla, že nějakou tu dobu mám novej foťák. Je to zrcadlovka od Panasonicu a na to, že všichni říkali, že je naprosto na nic.. musím si ji tedy vynachválit! Je naprosto supr a jsou z ní krásné fotografie.. musím ještě zamakat, ale na pár prvních pokusů je to slušný..Tropical Islands ||2015||

14. července 2015 v 0:00 | Klár - 14 let.
Jelikož jsem slíbila, že přidám menší sestřih z Tropicu Islands, tak tu je. + pokud si pamatujete slíbila jsem, že k tomu napíšu menší "story".

Chtěla jsem hrozně na tobogány.. ale nikdo nechtěl prý to bude nuda. Pak jsme tam přišli a už nás nikdo nemohl odtamtud odehnat. Byly tam 3 tobogány - 1 a nejvyšší byl rovnou dolů kde jsem se málem posrala.(a to jako vážně) 2 středně velký byl hodně zatočený dokola. A poslední 3 byl nejlepší.. tam jsme byly 3h v kuse. Bylo to otevřený, jelo tam asi 30-40 lidí naráz..předbíhalo se tam a tak.
Během toho jsme tam potkali fakt krásný boyyz. Během toho jak jsme jeli dolů, tak jsme se všichni seznámili a povídali si.. nakonec jsme si vzali i čísla a bylo to.
Furt se usmívali, chovali se hezky, jezdili s námi furt dokola.. a prostě jsme si to opravdu moc užili.

Byl jste tam někdo někdy?

Plz přepněte na 480p.
Jinak trošku sorry že je to divně natočený, sama nevím jak jsem to takhle mohla naučit.
- Písnička: ZDE

Něco jako orgasmus.

12. července 2015 v 0:07 | Klár - 14 let. |  Deníček
To , že jsem po delší době na blogu je něco úžasného a jsem ráda, že konečně se mohu kouknot na oblíbené blogy. Budu tu sice dnes až do noci, protože asi zítra zase jedu pryč, ale to mi vůůbec nevadí. Opravdu je to něco jako orgasmus..

Co se vůbec stalo, odkud začít? Hehe. 7.7 jsem slavila s Mattym 4 krásné měsíce. Sice ten 3 nezačal nejlíp, ale tenhle nemohl začít lépe. Jsem stále šťastná a vůbec mě to neomrzelo.
Nechápu jak někteří mohou říct, že ve 14-ti se nedá zamilovat. Dá a to dost, beru to z vlastní zkušenosti.. a opravdu jsem se dost zabouchla, možná až moc. (smích)


Dostala jsem novou zrcadlovku ze které mám strašně moc velkou radost, ale bohužel ("bohužel") se to ještě pozmění a ke konci prázdnin budu mít canon a tento dám tetě. Tenhle je značky Panasonic Lumix DMC - Fz72. Dělá nádherný fotky a to určitě uvidíte v dalším článku a možná bude i nějaká ta recenze, ale docela se těším na Canon, je o trochu profesionálnější a i když tento není špatný, má nějaké ty větší chybičky. (teď do mě, jaká jsem rozmazlená kráva - pro některé jedince).

Týden v Příbrami s někým kdo je jako má sestra byl úžasnej i když trošku víc jsem se těšila domů. (Nebo spíš na MattyhoSmějící se, ale ne i na rodinu) Docela mi přišlo, že Adélčina babička mě moc nemusí. Kdykoliv jsem se na ni třeba usmála vypadalo to jako nucený úsměv, jen kvůli Adél. . Ale jinak okolí a tak bylo nádherný.. denodenně na kole, opalovačka dokud nepřišla zima a hnusný počasí. Musela jsem se každému chlubit, že jsem opálená a konečně hnedá. O:)

Na chatě je skvěle, musím říct, že bazén je teď můj nejlepší kamarád a mám ho opravdu dost ráda. (ne radši jak Mattyho, to ne). Byly menší problémy na chatě kvůli pronájemníkům, ale to se nedá nic dělat, užívám si to i s tím co se tam děje.
Přijel Matty, tak jsme si udělali krásnej den a těch dnů bude víc.

Včera jsme byly v Soběslavi a u tety v Hrnčířích. 2h do Soběslavi, hoďka tam /tam jsme se domluvili, že za týden na týden přijedu. Těšing \ 2h k tetě ze Soběslavi.. tam 2h. Teta je po operaci, tak jsem ji pomáhala. Vyluxovala, umyla nádobí, trochu uklidila, vytřela..
A pak konečně domů. Jsem ráda, že jsme nejeli nakonec na chatu, byla jsem maximálně k.o. Matty přijel, tak jsme spolu byly do 10 a jel domů.. já zatím přečetla všechny články od blogerů, koukla na komenty, přednastavila články nějaké a ještě to budu dodělávat, upravovat videa.. no bezva zábavička, ale jsem dost ráda.


Na staromáku s kamarádkou.. je prostě kouzelný!Tahle fotka tu musí být povinně.. no není sladká? O:)Bloooog :3

Tak a komu chyběli mé dlouhé články?:--) přiznejte se!Smějící se A co vy? Rozkecejte se :)!


http://www.dekorativka.cz/

12. července 2015 v 0:00 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.

Jaké mám s tímto e-shopem zkušenosti? Rozklikni pro celý článek!