Červen 2015

Hrad Helfštýn.

30. června 2015 v 0:00 | Klár - 14 let.Vyšlapali jsme celkově 28km a byly jsme mrtvý. Hned druhej den.. takže nemálo lidí poslalo učitelky do prdele. Hned druhej den.. přišlo mi to docela nefér, ale tak co. Zvládla jsem to! O:)Shrnutí týdne #9

28. června 2015 v 20:25 | Klár - 14 let. |  Deníček
Čauteee.


Tak je po vysvědčení a po celém školním roku. Teď přichází 2 měsíce krásných prázdnin.. plného volna! Přeji vám všem krásné a užité prízdniny!

Ve čtvrtek jsme měli akci s prvňáčkama. Jsme jejich patroni, tak jsme si udělali výlet do Ostré Botanicuse. Měla to být taková "rozlučka" s konem roku.
Bylo to o dřívějších prací. Jak se rýžovalo zlato, jak se dělali mince, provaz, lékařské věci a spousty dalšího.. určitě nějaké fotky sem hodím.

Rovnou k tomu připíšu co se bude dít v těch 2 měsících. Aktivnost, články, videa..
Už mám několikd videií natočených, ještě je dát na YT a máte je. Můžete se těšit na Summer makeup, OOTD, videa z akcí jako je - Mattoni, Tropical Islands, pouť, vlogy.. , My night routine, Summer Edition..

Články budou přednastavené a shrnutí týdne bude vždy. To se nezmění.

Tak co pochlubte se s vysvědčením :)


Konec školního roku.

26. června 2015 v 22:37 | Klár - 14 let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Ták a zase končí rok a začínají 2měsíce prázdnin, ano! Ale ne. Upřímně.. tolik věcí co se stalo, bude mi i chybět až na to ranní vstávání.

Odešla nám jedna z nejlepších učitelek na škole kvůli naprosté píčovině. Chtějí tam někoho mladého, tak ji vyhodí? Dělají si prdel? A také kvůli titulu. Má hodně velkej titul (panebože proč si nemůžu vzpomenout jakej?) a kvůli tomu ji musí platit i o dost více takže druhý důvod.
A tu největší a nejstarší krávu nevyhodí.. co tohle je za spravedlnost.

Když jsme učitelce dali dárek rozbrečela se a to byly jen sladkosti, jídlo pro želvu, hračka pro jejího psa a šátek. Je strašně pěkný když vidíme jak jí to moc potěšilo.
I když někdy byly chvíle na zabití, je ta nejlepší učitelka co kdy mohla být.

Celý rok proběhl docela suprově. Nebyly moc nějaké velké problémy, učitelé byly "hodnější" a my také, takže jsme se začali víc a víc bavit s učitelkama.
Hodně jsem se zhoršila ve škole. Z 1 najednou byly 3.. a posralo mi to celé vysvědčení. Od té doby co mám doma "peklo", tak jsem se zhoršila v hdoně věcech.. a sama mi to učitelka řekla. Sere mě to, a to hodně.

Jinak jsem za celý ten rok dost ráda. Netěším se ale na další.. nechci ze základky, miluju ji.


Společná fotka společně s prvňáčkama.

A co váš konec školního roku? :) Nějaké zážitky? Šup do komentu!
Appky do mobilu ! #1

24. června 2015 v 0:00 | Klár - 14 let.
O téhle nové rubrice jsem přemýšlela hodně,hodně dlouhou dobu. A nakonec zvítězila. Každý měsíc vám sem hodím nějaké typy na supr appky do mobilu. Někdy bude psaný díl a někdy video. Jelikož teď mám prasklej displej u mobilu, tak nevím jestli to dobře uvidíte.. uvidíme. Jdeme na to!

Snapchat!
Snapchat je aplikace, kde můžete fotit jakékoliv ksichty, momentky, zážitky nebo natáčet svůj život! Já ho většinou používám na focení mích krásných ksichtíků, které sem radši dávat ani nebudu - by jste si asi mysleli, že tento blog řídí dement.
A nebo když někde jsem. Když jsem byla v Německu - Drážďanech vše jsem fotila na snapchat.
Ráda taky točím videa všem a nejoblíbenější je " vaření podle Klár ". Někdy to jsou fakt.. humusy:D


Knihy, které bych si přála.

22. června 2015 v 12:15 | Klár - 14 let.
Už mám nějaký ten seznam co bych si přála za knížky - ale už nějaké mám vyhlídnuté i v knihovně.

Eleanor & Park.
Hlavní hrdinové Eleanor a Park se poprvé setkali ve školním autobuse, když si Eleanor sedla na volné místo vedle Parka. Jejich počáteční nekomunikativnost se pomalu začíná vyvíjet v něco hlubšího, jak se navzájem poznávají, ale nemají to lehké. Eleanor to navíc ztěžuje ještě fakt, že žije s matkou a sourozenci u nevlastního otce, který matku fyzicky týrá. Celá rodina z něj má strach. Eleanor dokonce Parka před rodinou tají, aby ho nepřivedla do problémů. Nakonec je situace neúnosná a Eleanor prchá za pomoci Parka ke svému strýci do Minnesoty. Vydrží jejich vztah odloučení nebo je již předem odsouzen k zániku?


Shrnutí týdne #8

20. června 2015 v 22:45 | Klár - 14 let. |  Deníček
Čauteee.
Dnešní shrnutí týdne nebude moc zajímavé protože nikam moc nechodím, ale pokusím se něco sepsat:d


Ve škole nic moc neděláme, tam je to už pohoda. Hlavně.. moc jsem tenhle týden ve škole nebyla takže jsem měla hlavně pohodové dny doma. V úterý jsem byla v motole na stomatologii a naštěstí je vše v pořádku, ale nějakou tu dobu jsme si tam vyseděli až jsem usla.
Ve středu jsme měli fotbalovej den takže jsme fandili. Ve čtvrtek jsem ve škole nebyla, nebylo mi nejlépe, tak jsem zůstala doma a válela se. A včéra jsme byly v Národní Galerii kde jsem si to tedy užila a určitě postnu nějaké ty fotky.
A dnes měl brácha rozlučkovej den s fotbalem (konec sezóny) a měli přijít rodiče i děti. Tak jsem tam šla i s kamarádama. Pizza, pití, chlast, cigarety.. všechno možný tam lítalo. Užila jsem si to docela dost až na nějaké ty trable, ale aspoň jsem se někam dostala :)


A teď povídejte vy. Všechny novinky šup do komentářů :)

Btw.. kdo kouká taky na Hunger Games?:D


30 Denní projekt - den15.

18. června 2015 v 21:05 | Klár - 14 let.

Den 15 - Jak jsem se dostala k blogu?
To vůbec není nějaká velká story, ale jen menší pindovinka. Dříve jsem sledovala fotopříběhy Dominiky Myslivcové - bylo to o 2 slečnách, které byly povrchní a na jejich školu přišla nová holka, která nebyla IN jako oni, tak se ji smáli a vyhýbali.. pak tu byl jeden kluk, kterého stále odmítala.. no prostě o holčičích kravinách. Byla jsem malá asi 9-10 let a prostě jsem ji žrala, pak přestala vydávat fotopříběhy.. a já si začala hledat někoho jiného. A našla jsem LadyVanilku! Byla jsem fakt do ní blázen, četla jsem všechny její články, sledovala videa.. (ještě v době kdy byla populární). Líbilo se mi jak mohla psát vlastní články, prostě.. její nápady, to co chtěla. A to jsem chtěla také. Nevěděla jsem ale jak, proto jsem měla články na webnode.. a tam žádné komentáře, a to mě hrozně mrzelo. Jednoho dne jsem omylem na něco klikla a to byl "blog.cz". Založila jsem si blog.. a ten první.. byl fakt dost hejtovanej. Bylo mi asi 11-12 a psala jsem narovinu fakt sračky. Urážela jsem homosexuáli.. všechno prostě, a hodně mě hejtovali. Zrušila jsem si ho a po měsící si založila novej.. a ten mi vlastně drží do teď. A tak začala moje blogérká kariéra.

A jak jste se vy dostali k blogu?:)Opožděné shrnutí týdne #7

16. června 2015 v 15:05 | Klár - 14 let. |  Deníček
Jako úplně první bych se chtěla omluvit, že jsem znovu nepřidala článek - ale doma mám zas nějaké trable, a nebylo to nejlehčí se dostat na noťas.
+ Jsem strašně moc šťastná, Nany-J mi napsala, že jsem na blogu dne, což mě neuvěřitelně moc potěšilo.


Týden a celkově vše vám shrnu dnes trošku jinak než jsem dělala, vůbec nevím odkud začít a kde skončit.

Zkouškové období je úspěšně zamnou. Na mě, jsem to vše dala docela dobře. Byly 2,3 a i 4 bohužel, ale jinak jsem za ty známky ráda.
Testů bylo až až, a teď mě možná čeká ještě jeden z němčiny abych měla čistou 2. Ale jinak jsou všechny zamnou a teď konečně žádné učení a jen pohoda.

Doma to je teď trošku složitější. Trochu se rozepíšu, tak snad nevadí, potřebuju to ze sebe dostat. Táta jak už asi víte je arab, takže tam mají jiné zvyky a tak. Nechtěla jsem mu říct o našem vztahu, protože vím co by dělal. Mamka už to nevydržela a řekla mu to.. mobil, noťas.. vše mi vzal a zaracha. Byla jsem zrovna u Mattyho, tak jsem začla brečet.. a brečet. Bylo toho poslední 2 týdny až až..
Nechce vidět, že ve svých 14ti mám vztah a začal dělat různé teorie, že spolu spíme a nevím co dalšího. Do očí mi řekl, že mi nevěří vůbec v ničem. Což mě docela dhodně mrzelo a od té doby ho neberu jako vlastního tátu.
Kdyby poznal jakej Matty je, jak se chová.. slušnej, milej, hodnej.. a jak moc chtěl se seznámit s tátou. Štve mě, že mi nevěří. Jak v tom, že spolu do mích 15tin spát nebudeme a v ostatních dalších věcech.
V neděli se stala ještě jedna věc, a to, že jsem šla kamarádku doprovodit k busu jen. Zeptala jsem se mamky a ona ok. Když jsem přišla.. nevěřil mi. Volali jsme té kamarádce aby si to ověřil. ,, Dej mi mobil. Proč? Dej mi ho." Začl si číst všechny smsky.. a už to začalo na novo. Nezvládala jsem to vůbec.. zavolala jsem na linku bezpečí, a jak jsem byla doslova v píči, řekla jsem všechno. Nejen to jak nechce pochopit můj vztah, ale jak jsem potřebovala.. řekla jsem té slečně úplně vše. Jak se chová, co dělá... povídali jsme si 40minut, a strašně moc se mi oddechlo když jsem jim to mohla říct, to vše. Doporučila mi soc. pracovnici..

Vztah mi klape skvěle. Jsem ráda, že mám takovou oporu jako je on. I když od té doby co se to stalo, tak trošku jsme se hádali *ne kvůli tátovi, je to složitější* ale je to lepší a lepší. Divím se, že neutekl jakoby to udělala většina kluků - já kvůli němu zdrhám, a on chodí zas kdykoliv se dá. Jsem vážně za tento vztah moc ráda.

Muzejní noc byla skvělá! Ano byla jsem na ni a další příležitost kdy s M. vidět. Užila jsem si ji, sice jsme byly jen ve 2 ale i tak to bylo supr. Fotky určitě budou, v dalším článku nebo ještě pak.

Tropical Islands úplně jsem vám o něm zapomněla říct. Jela jsem tam v pátek ze školou a bude video! Bylo to tam megaúžasný a taky vám napíšu menší story co se tam udála. Určitě tam pojedu znovu a s úsměvem. Kdo tam též byl?

Vypsala jsem se a je mi upřímně líp..

Co vy? Jaký byl váš týden, podnikli jste něco o víkendu? :)


Nákupy || Březen, duben, květen, červen || 1.část

12. června 2015 v 0:01 | Klár - 14 let.
Čauteee..
Po delší době tu jsou nákupy, ale budou rozděleny na 2.části - jsou ze 4měsíců, tak je toho "trošku víc".

V terranově jsem si koupila tyto bílé kraťasy s vysokým pasem, které jsem chtěla už poměrně delší dobu a konečně jsem se odvážila je koupit. Jsou úžasný a jsem s nima opravdu dost spokojená. Stáli něco málo přes 200kč,- což mi příjde úžasná cena než když je někde mají za 400 aji víc.


5 TOP PÍSNIČEK!

10. června 2015 v 0:01 | Klár - 14 let.
Dnes po delší době tu mám pro vás mých 5 TOP PÍSNIČEK.


Tahle písnička (? pokuď se tomu tak vůbec dá nazývat písničkou) se stala moji nejoblíbenější. Zpívám si ji ve škole, doma, venku.. prostě všude. Jak lidi mají své písničky, tak tuto mám s moji nejlepší kamarádkou.