Březen 2015

Fotografie [Lžičky s kořením]

31. března 2015 v 0:07 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.

Viděla jsem tuhle fotku u jedné američanky a strašně se mi líbila.
Tak jsem hned šla a zkusila to. Mě osobně se docela líbí.
Jak vám? :)

Aquapark Čestlice | není čas.

28. března 2015 v 21:24 | Klár - 14 let. |  Deníček
Čautee..
Po cca. 4letech? Jsem šla do aqaparku. I když jen 2 hodiny, dost jsem si to užila. Tolik tobogánu, tak velkej aqapark! Na všech tobogánech snad 10x, zaplavala jsem si, vyžrala půlku bufetu:--). Vzala jsem s sebou mobil tak jsem stihla pár fotek nafotit. Jednu dobu jsem si říkala, že by to nemusel být aqapark ale nudapláž ( asi je to blbě napsaný, ale snad chápete:d ) všem tlustým lidem šla vidět půlku prdele či prsa. ( nic proti tlustým,ok ).

Jinak celý týden naštěstí je zamnou. Moc jsem nestíhala, buď učení nebo jsem někde lítala. Plánovala jsem články na blog + velké změny. (Těšte se. Pokuď něco bude:d) Přednastavila články na měsíc dopředu abych se mohla víc věnovat škole, učila, chodila ven, uklízela.. jsem ráda, že tenhle týden je zamnou. Ve škole docela pohoda, až na ty známky. Ty jsou teda..
Ve středu byl karneval kde jsem dělala porotu, kde jsem šla za princeznu!:d A ztvrdla tam až do 5. Chvilku učila a šla spát.

Co váš týden? :)


#3 oblíbený blog.

27. března 2015 v 0:27


Nevím jestli blog znáte, ale jestli ne tak určitě na něj zavítejte. Blogérka je dost sympatická a na jejím blogu najdete vždy něco co na jiných ne. Je originální a píše o jiných věcech než jiné blogérky. Kdo by psal o zajímavých svíčkách v různých tvarech? Hodně mě inspirovala, ukázala webové stránky , které byly originální, krásné a za skvělou cenu. Vůbec jsem o nich nevěděla, a teď díky Verče vím o spousty skvělých internetových obchodech. Najdete tam od všeho něco - její výroba, šperky, kosmetika, fotografie, jídlo a pití, vlasová kosmetika.. prostě je toho moc. Určitě se na její blog mrkněte! ZDE 100% doporučuju.

Story s Italama.

25. března 2015 v 22:01 | Klár - 14 let. |  Deníček
Slibovala jsem vám, že vám řeknu tu story z Italama, tak jdem na to. Po dlouhé době jsme si s nejlepší kamarádkou vyrazili ven. A kam půjdem? Řekli jsme si, že na Petřín. Jeli jsme lanovkou, supr čupr. Jdeme k rozhledně (jen my tomu říkáme EiffelovkaSmějící se) a že si sednem. Jdem a Kristýna (nejlepší kamarádka) hej, kámo. A já co, a koukla jsem se a vidím skupinku nádherných kluků. Jen jsme se zastavili a jen ten úsměv (jako "hned vypadnem"). Kr. že si sednem, tak dobře. Furt se na nás koukali a usmívali a my na ně, a pohledama jsme úpně flirtovali. Kr. má ségru v černé hoře (srbsko, myslím) a rozumněla jim, ( do teď nechápeme jak , ale ok ) a oni se dohadovali, který za náma příjde. Bylo to tak roztomilýSmějící se
Untitled
Pak jsme nějak šli a jeden se za námi vydal a já stydlivka co neudělala. Šla jsem pryč a Kr. tam zůstala. Vzal ji za ruku a táhl k těm klukům ( a tam přibylo dalších asi 20sexoušků:---) ) a jeden kluk se do ní zabouchl a dal ji pusu na tvář, a odešel. Se megastyděl a jeden kluk "maj gat,maj gat". Kr. si je pak našla na fb a od té doby si píšu s tím klukem, který se mi strašně líbil. Příjedou zas brzy do Prahy, takže awghhh. Škoda jen, žeje tak z dalekaa. Jinak bych šla do něj.

Taky se vám stalo něco takového? :) povídejte!


Co používám na vlasy 0.1

23. března 2015 v 0:23 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Čauteee..
Hodně dlouho chci napsat tenhle článek, a konečně jsem se k němu dokopala. Bude to o mích přípravcích, které používám na vlasy.

Italové jsou boží.

20. března 2015 v 22:42 | Klár - 14 let. |  Deníček
Hallooo..
Už mi z tý Němčiny fakt hrabe. Kdybych mohla odtáhla bych ji někam daleko a nechala ji tam. Hoďku jsem psala učitelce email - sloh o sobě, moji rodině, moje bydliště, věk, co mám ráda a co ne, co mám a co ne, jaké zvířata mám, co ráda dělám.. nebaví mě to a raději bych dělala něco zábavnějšího. Sice jsem poslední dobou když to tak řeknu - prostě srala na školu, ale když jde Nj.. udělám cokoliv něco jiného. Tenhle víkend se budu dopoledne a večer učit, a odpoledne na chvilku ven. Abych to dohnala..um. Konec s učením a školou.

Byla jsem teď s kamarádkou fotit a tak mi udělala novou profilku a asi ji hodím i sem. Včéra jsem byla s kamarádkou na Petříně po dlouhé době - a samozřejmě.. potkali jsme skupinku Italů.. tak nádhernej den. Ale tomu budu věnovat jeden článek, je to na dlouho:D:)..
Dnes jsem tam byla s kamarádkou znovu. Rozložili jsme si deku v parku, leželi, smáli se jestli někdo slyšel náš smích, upřímně to ho lituju , užívali jsme si sluníčko a bylo nám skvěle. Nakonci když jsme jeli lanovkou dolu tak nějakej sfetoožranej nor na nás "norwich? Norwich? ( snad to dobře píšu ) a my se jen blbě usmívali. Jsem za posledních pár dní neskutečně moc happy a užívá si každý den. Jsem tou pozitivní náladou úplně posedlá..
Moc jsem teď nestíhala obíhat oblíbené blogy a ostatní blogy, tak jdu na to teď. Pak si udělat sendvič a koukat na H.P Fénixův řád :)3

Co vy, co dnes máte v plánu? Jak jste se těšili na víkend? :)


Harry Potter TAG.

19. března 2015 v 0:23 | Klár - 14 let. |  Deníček
Pokuď jste četli nedělní deníček - tak víte, že jsem chtěla udělat Harry Potter TAG. Takže je tu.. snad se tu najde další "fanoušek" H.P a přidá se.

Oblíbená knížka?
Nejvíc jsem si asi zamilovala 1. Kámen mudrců - je to takovej začátek, jak vše probíhalo, začalo.. a u mě se řadí do nejoblíbenější ze všech.

Oblíbený film?
U filmu to mám docela jinak - miluju fenixův řád a Relikvii smrti 1,2. Jsou to moje nejvíc nejoblíbenější ze všech. Jeden si vybrat nedokážu..

Nejméně oblíbená kniha?
Když jsem byla menší vůbec se mi nelíbila "Vězeň z Azkabanu". Bála jsem se těch nestvůr a do teď to nemám moc v lásce jen kvůli těm příšerám:D:D:D. Takže Vězeň z Azkabanu.

The golden trio
více v celém článku!..

#BEFOREIDIE 0.1

17. března 2015 v 0:23 | Klár - 14 let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Podle mě většina ví o co jde ale kdo ne - hodně blogerek(ů) dělají článek o tom co by chtěli zažít, mít, dokázat.. než umřou. A nějak jsem na to zapomněla až do teď když jsedm to viděla u Makyny016. Snad se vám tenhle článek bude líbit a jdem do toho!

15.3

15. března 2015 v 10:53 | Klár - 14 let. |  Deníček
Čautee..
Právě koukám na Harryho Pottera s kakem, a plánuju že celý den budu věnovat Harrymu a zkouknu všechny díly. Když se na to kouknu tak jsem na Harrym vyrůstala + na Pánovi prstenů. Nedávno jsem viděla jeden TAG ohledně H.P tak se asi na něj vrhnu.
Daniel Radcliffe
Jinak za celý týden se nic moc nestalo - jen vymřela půlka učitelského sboru. Všichni onemocněli takže byl furt nějakej supl. Většinou jsme si vzali hodinu kterou učitel ten suplující učitel aby jsme to dohnali nebo jsme měli volnou hoďku. V úterý jsem byla u dokorky protože se mi vůbec nezlepšil ten močák ( zánět močového měchýře ) + furt smrkám. Ale už je to prostě divný. Smrkám rok furt v kuse.. a nikdo neví proč. Takže jsem dostala antibiotika + takový zelený prášky který vypadaj jak antikocepce. Tak snad co nejdřív to bude ok.

Co vy a život, škola , vztahy? :)


Šampóny od L"oréalu.

13. března 2015 v 0:23 | Klár - 14 let. |  Tipy&Rady a recenze.
Mám tu pro vás úžasnou věc - kterou si ihned zamilujete. Jelikož mám docela poškozené vlasy, vypadávají mi a hrozně mě svědí pokožka tak jsem dostala tyto 2 úžasné šampóny na vlasy. Po 4-5 užití jsem cítila fakt super změnu. Vlasy mi o 99% přestali vypadávat, pokožka mě už vůbec nesvědí a vlasy jsou jako nové. Dost mi vlasy zpevnili - normálně se mi lomili v půlce vlasu a teď? NE.
10/10b.
+ nevypadávajími vlasy
+ zpevnění vlasů
+ přestala svědit pokožka
+ vlasy vyživuje
+ konec lámání


Jsem dost spokojená a šampóny 100% doporučuju. Nevím kolik stojí ale myslím si že do 100kč,- určitě.

Máte nějaké zkušenosti s těmihle šampóny? Máte nějaký šampón od L"oréalu?

(btw. sorry za to L" nemám tu jen čárku)