Únor 2015

30 denní projekt - 14den.

27. února 2015 v 0:49 | Klár - 14let.
14 den - Ty a tvá rodina.
Upřímně jsem tohle téma nechtěla dělat, ale něco mě k tomu donutilo. Já s rodinou vycházím docela dost dobře, i když ty hádky občas jsou. Jelikož jsem hodně protivná, hned se naštvu.. tak je to semnou docela dost těžký. Furt se mi něco nelíbí, furt bych v něčem protestovala, a to je u mě docela v háji. Docela za to mamku a taťku obdivuju. Vím, že takoví je každý teenager ( pff, snad jsem to dobře napsala ) ale táta je zvyklej na slušný chování a hlavně jak není čech, a mají tam jiné zvyky.. tak moje chování tady v Praze, tak jak se chovají ostatní v jeho případě vůbec neexistuje. Takže by mi někdy naflákal pár facek :D

Co vy a rodiče? Jak s nimi vycházíte? :)


Řasenka - Avon colortrend

25. února 2015 v 0:01 | Klár - 14let |  Tipy&Rady a recenze.
69kč,-
Avon - colortrend

Fotky z výletu. [ Petřín, Pražský hrad ]

23. února 2015 v 14:16 | Klár - 14let. |  Deníček
Byl to vážně skvělý výlet. Jeli jsme lanovkou až nahoru na Petřín, protože jsme měli s námi těhotnou kamarádku takže by to neušla, ale myslím že ani my. Na Petříně jsme se trošku prošli těmi zahradami až do zrcadlového bludiště. Byla jsem tam po 5 letech cca, takže moc radost hah. Nejvíce mě pobavili ty zrcadla jak vás dělají hubenými, tlustými a tak dále.. užila jsem si to. Pak jsme to prošli Pražským hradem, a na jednom místě byla fakt nádherná vyhlídka na celou Prahu.. bylo to nádherný. Cestou z Pražského hradu jsme šli do mekáče, kde jsem si skvěle objednala a skvěle pochutnala. Také jsme cestou měli trdelník, a upřímně.. tak skvělej trdelník jsem snad ještě neměla.

21.2

21. února 2015 v 12:59 | Klár - 14let |  Deníček
Čaukyy.
Chtěla jsem se ozvat už včéra ale nebyl čas. Fajn byla jsem líná jako prase. Uhm. Dnes mám s famílií nabitej plán - půjdem se projít po Praze, na Petřín, do zrcadlového bludiště a tak. Fotky přidám asi v pondělí, budu se snažit co nejvíc fotit. Nějak se pokusím shrnout celý týden nějak "do nejmenšího slohu".

Pondělí.
To se mi stali moc 2 krásné trapasy. Nechávám otevřenou flašku, pač často piju (jen někdy) no.. a kamarádka mě nasrala tak jsem vzala tu flašku a mrdla ji to o hlavu. Samozřejmě to bylo otevřené a celá byla mokrá. Okay. Pila jsem a ta kámoška mi zmáčkla láhev a jak jsem to měla zrovna v puse tak jsem to vyprskla na druhou kámošku. Takže moc pěkné. Šikulka Klárko.

Úterý.
První odpoledka co mě vážně bavila. První hoďku jsme dělali vybíjenou kterou opravdu miluju, a druhou hoďku zumbu. Miluju zumbu *dřív jsem na ní chodila, a přemýšlím že bych mohla znovu* a tak jsem byla ráda, že jsem si ji zas zopákla.

Středa.
Ve středu se nic moc nestalo, jen jsem se furt smála. Ale když se já směju, to je něco strašnýho. Nejlepší je když je všude ticho, a mě něco rozesměje a začnu se smát na clou místnost tim mím hrozným smíchem - a všichni pohled " what the fuck? ".

Čtvrtek.
Poslední dobou vůbec nevím co se stalo třeba před dnem, či dvou. Nad čtvrkem jsem přemýšlela fakt dlouho :D Moc jsem toho nenaspala, takže skoro celou školu jsem prospala. Na obědech jsem byla taky mimo a proto jsem si krásně od jídla zašpinila bílé džíny. (vlastně ve středu tričko jsem měla od oběda špinavý, bože jsem prase).

Pátek.
Nejlepší a zároveň nejhorší den. Ten pocit že je už pátek, že začíná víkend a prázdniny.. je prostě uhjjswddlwswdijk. Nějak jsem zvládla 6hodin, zvládla odejít z jídelny bez pošpinení (potlesk, šup). Doma jsem byla chvilku na noťasu, a pak si šla vzít pár líčidel a šla ke kámošce. Ta mě hezky nalíčila a já ji, udělali jsme vám překvápko a pak šli ven. Pokecali jsme, šli jsme se projít k vodě, do parku.. byl to super den. Hlavně celý den svítilo krásně sluníčko, a pak jsme viděli západ slunce. Ten den jsem byla fakt k.o a k tomu mě večer potěšila fakt moc "pěkná" zprávička. Do půl 2 jsem byla vzhůru, ale pak už jsem to nedala a ulehla.

A dnes. Táta mě probudil v 9 s tím, že přinesl snídani - zopakoval mi to nejmíň 10x a pak jsem teprve vstala. Musim říct, že ta snídaně byla fakt skvělá. Šla jsem si za hoďku ještě lehnout a probudila před hodinkou - jestli se tomu dalo říct spaní, ještě teď jsem docela k.o. Snad zvládnu odpolední procházku.

Přeju vám krásné jarní prázdniny ( a kdo je nemá ) tak víkend. A co jinak, jak se máte vy, co váš týden? :)

Chybí mi, číča.

50 odstínů šedi / Fifty shades of grey.

18. února 2015 v 0:05 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.

Drama / Romantický + 2h porníčko.
USA, 2015, 124 min.

Školní želva.

16. února 2015 v 19:57 | Klár - 14let. |  Fotografie

Hrozně mě ji baví fotit když leze, ale je těžší je, jí vyfotit tak, aby nebyla rozmazaná, hah.

#ajemsouhepy.

13. února 2015 v 20:16 | Klár - 14let. |  Deníček
Čauky,čauky.
Nějak se budu ve zkratkách popsat svůj celý týden, tak snad to zas nebude na čtení na půl hoďky :D

Pondělí.
Nic moc v pondělí se nestalo, ten den jsem jen vůbec nemohla vstát jako celý týden. Místo v 7:20 jsem vstávala po 7:30.. ještě že mám školu skoro za rohem. Vykašlala jsem se na třídní hodinu, a krásně spinkala o třičtvrtě hodiny víc. Po tom víkendu jít spát aspoň do 11, je fakt těžký. Psali jsme z fyziky což nedopadne asi moc dobře, pač to učivo absolutně nechápu ale tak.. snad sr to opraví :D

Úterý.
V úterý se taky nic moc nestalo :D jen, snad první den co mě bavil tělocvik. Měli jsme odpoledku, a první hodinu ( je to takovej "projekt" nebo jak to nazvat ) že ve dvojicích si vezmou jednu hodinu a budou dělat tělovik. Rozcvička je povinná a téma zadá učitelka. Já měla mít s kamarádkou pohybový hry ale chyběla jsem, takže budu mít sama přehazku. Dostala jsem papír s pravidlama, tak se je musím naučit a pak mrknout na nějaký videa na YT pač nevím moc jak se to hraje :D

Středa.
Tenhle den bych dala za nejlepší den celého týdne. I když.. možná zítřek bude ještě lepší, hah. Ve škole vše tak jako vždy, až na to že s kamarádkou nás totálně určitelka seřvala pač jsme furt dělali bordel :D. Po škole jsem šla s mamkou do drogérky a koupila si dvě barvy ( za chvilku se dostaneme ) červené, tak úplně oh. Cestou jsme se zastavili u taťky, a s mamkou jsme si dali pepsiny. A páák.. jsem šla ještě dokoupit čokoládku a šla s medvídkem za mím " bojfrendem ". Dala jsem mu dřív Valentýn, pač jsme se měli vidět v pátek ( měl ject v sobotu k babičce až do neděle, tak proto ) a mě dnešek nevyšel tak si to posunul na další víkend. Je mu se to strašně líbilo, tak jsem měla radost. (jupí) a zítra to budem "doslavovat". A pak.. nejlepší věc, prostě ( bože, teď si příjdu jak mokrá 13 tka, která je s toho fakt udělaná ) jsme oficiálně spolu. To bylo tak hezký jak se zeptal, úplně awghhh.


Čtvrtek.
Včéra se vůbec nic zajímavýho nestalo takže tak. :D

Pátek/dnešek.
Tak dneska jsme měli projektovej den takže jsme byly rozdělený ve skupinách. Samozřejmě, že já jsem musela být s největším debilem že. Ale i tak celej den proběhl tak nějak skvěle a hlavně.. rychle. Po škole jsem šla na obědy kde měli teda fakt hnus, že jsem to ani neochutnala a odešla :D hned jak jsem přišla domů mě mamka nabarvila, a tak jsem pravá červenoláska. Na téhle fotce to vypadá strašně. 1) jako bych měla místo vlasů koště. 2) hrozně to tu vypadá jako by to byla hnědá. Takže zítra udělám nějakou moc aw fotku, a šoupnu to do menu. Pak jsem si šla lehnout, pač jsem byla fakt k.o a pak luxusní večeře - smažený sýr s hranolkama,uh.

Doufám, že si všichni užijete krásného Valentýna jako já. I když jste sami. Jídlo vám pomůže.

Promiňte za rozepsání.. hlavně " ať to neni na půl hoďky :D ". To nějak nevyšlo. Co vy a život? A Valentýn? povídejte,šup,šup.


Passion for Profession.

12. února 2015 v 0:10 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Dnes vám ukážu něco jiného než něco ohledně Valentýnu, zas tak moc do něj ujetá nejsem jo :D. Představím vám kanál který se pro mě v posledních pár týdnech stal samozřejmostí a součást života. Asi víte, že jsem řekla že chci začít cvičit - a tohle mi k tomu skvěle pomáhá. Podle názvu asi víte o jaký se asi jedná a to teda Passion for profession/Passion4profession. Najdete tam vážně dost cviků - na břicho, stehna, ruce, zadeček, prsa.. líbí se mi na tom že je to rozdělené jak pro muže tak i ženy. Myslím, že každý si tam najde zalíbení - jsou tam i různě úrovně. Což se mi vážně dost líbí, můžu si dávat ze začátku level 1 ten nejlehčí a po nějaké době přejít na těžší.. můžu vše postupně. Vidím vážně skvělé změny, a to cvičím jen skoro měsíc. Ani nemusím držet nějak dietu, nebo jíst míň, zdravě.. prostě super. Až budu cvičit 2-3 měsíc tak přejdu na level 2, a pak na 3.. a tak dále.


Je to vážně lehké a jen 8minut! Myslím že každý si v tom najde zalíbení a nějaké video podle kterého by cvičil. Já ho teda doporučuju na 100%, tak určitě se mrkněte.


Znáte kanál? Líbí se vám - cvičíte podle něho? Nebo teprve se na něj mrknete? Nebo vás vůbec nezaujal? :) Pište!


Valentýn. #1

10. února 2015 v 0:05 | Klár - 14let.
Vím, že možná tenhel článek nezaujme - ale i tak mě to zajímá. Víte vůbec co Den svatého Valentýna je? Jak vznikl, proč? Myslím, že to ví málokdo a mě přišlo jako dobrej nápad to ujasnit.

Valentýn se především slaví v anglosaských zemích - 14. února. Je to den kdy se posílají cukrovinky, dárky, květiny , pohlednice s tématikou Valentýna. Takže většinou je to srdce. Bohužel, dnes to lidi víc berou komerčně než z lásky. Je to odvozeno on svátku Lupercalia ( ve starověkém Římě ) - V podvečer toho dne byly do urny lásky vloženy lístečky s jmény dívek. Každý muž si vytáhl lísteček a co tam bylo za jméno, tak ta se měla stát jeho láskou v tom roce.

Věděli jste někdo jak to doopravdy je - jak vznikl? :)

A nakonec něco vtipnějšího do našeho miláčka Stejka.


5 TOP youtuberů.

8. února 2015 v 0:10 | Klár - 14let.
Prostě jsem dostala nápad, že bych mohla sepsat 5 mích nejvíc nejoblíbenějších youtuberů. Určitě budu ráda když mi do komentáře napíšete váš názor na ty youtubery - nebo jen na pár, Jak chcete. Doufám, že se vám tenhle článek bud elíbit a přeju pěkné čtení. :)