Leden 2015

[ Nové vlasy, velká sportovkyně, zas bez wi-fi?! , spaní ve škole ]

31. ledna 2015 v 22:30 | Klár - 14let. |  Deníček
Čaukyyy.
Nevím vůbec odkud začít, ale nějak se pokusím od začátku. Konečně všechno zkoušení a testy jsou pryč. Konečně mám u sebe to vysvědčení ze kterého nejsem sice moc nadšená, ale i tak. Mám průměr 2,1 a na té škole kam chci jít neberou horší jak 2,2 takže další pololetí aspoň 1,5..budu se muset snažit. Potom všem už teď jen relax a relax..

Ve středu jsem se rozhodla že udělám změnu kterou jsem chtěla už dlouhoooooou dobu. A to že se nechám ostříhat...a že si nechám udělat ofinu! Bála jsem se toho dost, a nakonec se mi to strašně líbí. Dost lidí mi řeklo že vypadám jak několik známých osob - kleopatra, Carly Rae Jepsen, ta herečka z 500dní se Summer.. neděli teda ještě jdu na zhustšení ofiny nebo jak to říct, pak dobarvit na červeno ( už zas mám hrozný odrosty, tak rychle to rosteee :D ). Už teď mám novinku, že v léte půjdu na odbarvení abych měla svou hnědou a konečky sytě červeně :3

A taky mě docela ( docela dost ) nasralo, že ve středu nám vypojili wi-fi. Nevím proč, ale prostě vypojili. Já byla nasraná, že nemůžu chodit na oblíbené blogy.. né na facebook, ale na blogy :d bála jsem se že dnes ani ten článek nevydám, ale co se nestalo.. net zapojili! O:) Upřímně, ještě že jsem měla net v mobilu jinak by mi asi jeblo, hah :D

Ve čtvrtek den po vysvědčení jsme se dohodli s učitelkou že jako ukončení 1.pololetí budeme spát ve škole. Lepší spaní ve škole snad nikdy nebylo, dělali jsme Jelly Bean a chubby bunny challenge :D víc jsem se snad nezasmála. Učitelka měla ušní maz a prej " to si děláte ze mě prdel ":D já měla hlínu, moc mňamkaa:)) Koukali jsme na film fakjů pane učiteli, přijel k nám bubnista i z několika bubnama a učili se hrát na bubny ( takový ty africký, chápete? :D ) , také jsme se o sobě dozvěděli pár věcí.. bylo toho spousta, a bylo to skvěle užito. Dostalo mě když jsem se před chvílí koukala na web školy a tam v naší třídě komentář od učitelky "Fotogalerie a videogalerie z výzev... zůstane Vaším očím raději ukryta..." :D a vlastně jsme pár lidí dělali yoga challengeeO:)

A jako poslední věc, začínám víc a víc sportovat. Začala jsem běhat, i když to se mi moc neosvědčilo :D , cvičit doma a to pravidelně, a včéra jsem byla na bruslích. Jsem fakt ráda , že jsem na ně šla.. jela jsem i s kamarádkou. Ujeli jsme hodinku a půl, přes 11km a spálili jsme 614kcal což je docela doré ne? :D ještě doufat že mi to vydrží :D
Tohle jsem si nechala udělat od kamarádky, chtěla jsem to zkusit.. tak jsem řekla kámošce že ji dám jídlo a ona mi to udělá :D ( ještě na spaní mi to dělala ).
A tomu kdo to celé přečetl dám nobelovku! :D

A co vy, jak se máte, jak jde život? :)Co se mi opravdu na blogu dost líbí.

29. ledna 2015 v 0:05 | Klár - 14let. |  Názory.
Čaukyy, vítám vás u nového článku.
Dnes bych se chtěla zaměřit na jednu věc , kterou jsem zapostřehla už dávno ale až teď se pustila do toho o tom napsat. Myslím, že si toho všimlo dost lidí ale né natolik aby se o tom psalo. A jde o kamarádství na blog.cz. Určitě jste si všimli, že tu jsou všichni moc kamarádští. Už do komentářů píšou srdíčka, tykaj si ( snad chápete v jakém smyslu ) , jsou na sebe strašně milí.. což se mi moc líbí. Je to jedna z nejhezčích vlastností z blogu.cz. Jak se všichni vzájemně podporují.. to je prostě krásný. Jsem ráda, že jsem začala blogovat.. je to jedno z nejlepších, a ještě když denodenně čtu od vás tak pěkné komentáře! Zahřeje to u srdíčka. ♡

Avon - Colortrend

27. ledna 2015 v 0:05 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Dnes vám přináším recenzi na jednu z nejlepších rtěnek co jsem kdy měla. Jestli pamatujete, tak víte že jsem si před vánocema objednávala věci z Avonu , které jsem pak dostala k vánocům. A mezitím byla rtěnka, chtěla jsem sice fialovo tmavší ale přišla mi tahle. I když není ta kterou jsem chtěla, tak jsem spokojená.

Vypadá tu hrozně jemně, je i není. Na rtech vypadá fialově-růžová ale vypadá to skvěle. Výdrž je cca. hodinku až dvě. Když piju a jím, tak hodinka. Brala bych sice trošku delší výdrž, ale to se ji dá lehce odpustit jak je super. Byla ve slevě kolem 60kč? Tuším, nějak kolem téhle ceny.. takže i cenu si chválím, nevím kolik je bez slevy , to vážně sorry.

9/10b!
Měli jste někdy nějakou rtěnku od Avonu? Jak vám vyhovovala? :)


Ain't no fun.

25. ledna 2015 v 12:34 | Klár - 14let. |  Deníček
Čauky, čauky.
Tenhle týden uběhl strašně rychle až je to nemožný. Od úterka jsem si ležela doma, byla jsem nemocná. Teplota, migrény, bolesti břicha, rýma, kašel.. až jsem myslela že se na ten týden filmových recenzí vykašlu. Ale zvládla jsem to statečně, a jsem konečně zdravá. Stihla jsem si aspoň číst víc svojí oblíbenou knížku, víc věnovat blogu , takže jsem za to opravdu happy. + všichni si pusťte tuhle písničku!

Jinak jste si mohli všimnout nového vzhledu. Poupravila jsem vzhled, menu - upřímně.. konečně jsem si pozměnila menu. Některé oblíbené blogy šly pryč, info jsem trošku pozměnila - takže jsem spokojená. Jak se líbí vám? :)
Trošku kratší článek, snad nevadí. Přežijte to zítra ve škole <3
+ hlasujte v anketě pod článkem!

Deník nymfomanky.

23. ledna 2015 v 23:59 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Drama / Romantický
Španělsko, 2008, 95min

Deník Bridget Jonesové.

22. ledna 2015 v 23:59 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Komedie / Romantický
Velká Británie - Irsko - Francie , 2001, 93min

Noční můra v Elm Street.

21. ledna 2015 v 23:59 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Horor / Mysteriózní / Thriller
USA,2010,92min

Moderní popelka s Hilary Duff!

20. ledna 2015 v 23:59 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Komedie / Romantický / Rodinný
USA / Kanada, 2004,92min

Moderní popelka: Byla jednou jedna píseň.

19. ledna 2015 v 23:59 | Klár - 14let. |  Tipy&Rady a recenze.
Komedie / rodinný / Romantický / Hudební
USA,2011,85min

[ School, books, movies ]

18. ledna 2015 v 15:35 | Klár - 14let. |  Deníček
Čaukys.
Konečně zkouškové a testové období za náma. Sice nejsem moc ráda za to co budu mít na vysvědčení, ale aspoň jsem si to nezhoršila. Co nového? V podstatě vůbec nic. Tenhle víkend utekl strašně rychle.. chci ho delší :D ale užila jsem si ho na druhou stranu skvěle. V pátek jsem šla s kamarádkama fotit, v sobotu jsem šla s kamarádkou do obchodu, pokecat do mekáče a pak u ní natočit video. Budu doufat, že se vám bude líbit.. a hlavně ať ho uvidíte co nejdřív, pač jsem strašně líná :D

Pak jsem šla za kamarádem pokecat po dlouhé době, suprové odreagování a nakonec byla na chvilku s kamarádem venku pokecat, ale zdrhla jsem co nejdřív pač jsem mrzla :D Také jsem se dost koukala na filmy, takže jsem se rozhodla že tenhle týden bude (snad) denodenně recenze na nějakej film na kterej sem koukla.
A fotka nakonec :)

Co vy? Jak se máte? Také máte už zkouškové/testové období za sebou?:)S vyplazeným jazykem