Prosinec 2014

PROJEKT.

8. prosince 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
ŘÍKALA JSEM VÁM ŽE MÁM PRO VÁS PŘEKVÁPKO ( MÁM JEŠTĚ JEDNO,ALE O TOM TEĎ NE) A TADY JE. DOUFÁM ŽE SE VÁM BUUDE LÍBIT.

Rozhodla jsem se udělat menší projekt pro všechny návštěvníky mého blogu. Projekt spočívá v tom že kdo se přihlásí ( musí být min.5 účastníků jinak to zruším ) tak postupně každému budu zasílat kosmetiky produkty které vyzkouší a pak na ně musí napsat recenzi na svůj blog. Já pak všechny dám sem a můžete si je přečíst. Vůbec nevím jak mě tento projekt napadl.. ale docela se mi to zalíbilo. Tak doufám že se přihlásíte!

Pravidla nejsou - teda až na to že musíte mít blog. Produkt k recenzování pošlu 1x za týden nebo 1x do dvou týdnů. Kdyby bylo více zájemců vyberu si jich max.10.

"Maličkosti, které dělají lidi šťastnými".

4. prosince 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Dostaneme nějaký malý dáreček a hned nám to vykouzlí úsměv na tváři. Někdo nás políbí a my se usmíváme jak idioti. Když nám někdo napíše jen přiblblou smsku "Dobré ráno miláčku, jak ses vyspala?" tak se furt jen a jen usmíváme tím jak nás to potěšilo. Zvládli jsme level ve hře a jsme šťastný že jsme to dokázali.. je toho strašně moc s čeho jsme šťastní a máme z toho úsměv na tváři. Strašně mě těší vidět a mám ráda někoho kdo se usmívá a usmívá jen nad maličkostma, které je potěší. Naopak nemám ráda.. když nějaké maličkosti někomu nestačí, a chtějí víc a víc.. chtějí něco LEPŠÍHO A LUXUSNĚJŠÍHO. Každý by se měl nad maličkostma usmát a hned máte lepší den. A né snad? Chci tim říct že když se budete usmívat z kravin ( chápete jak myslím ) tak budete mít o dost větší náladu a tudíž uděláte úsměv a radost i druhým. Ani nevíte když někomu dáte dárek a on jen ,,jo pěkný,díky" a odložíte to dál jak mu ublížíte. Nechci tim říct že musíte se vždy usmívat a děkovat ,objímat a tak dále.. ale aspoň buďte z maličkosti nadšení a rádi za nic.

Váš názor?


MENŠÍ INFO.

2. prosince 2014 v 6:00 | Klár - 13let. |  Deníček
Když už vidím na blogách nějaké ty infa co bude za posledních pár dní tak vám dám též nějaké malé info.

DESSIGN - Určitě se bude měnit na vánoční.. upřímně vůbec nevím kdy protože jak jsem psala v minulém článku nemám internet takže je to trošku těžké a na mobilu se mi to dělat nechce. Budu se snažít aspoň do cca.10.prosince.

ČLÁNKY - Tak vůbec nějak nevím jak to bude s článkama.. budu se snažit psát na noťasu ( budu připojená přes mobil ) ale taky to nepůjde vždy. Budu se snažit stále ob den, ale chci vám říct že aspoň polovinu prosince chci dělat jen vánoční články, takže.. se těšte! + na 1 menší překvápko se těšteLíbající

VIDEA - Budou tedy 3 videa a ty už mám vybrané..jako jedno z nich bude slíbená videoodpověď a zbylé 2 vám neřeknu,bude to jedno menší překvápko pro vás. A mělo by vycházet buď 1 každý týden a nebo 1x za týdny. Ještě se rozhoduju jak to udělám. Kdyby někdo měl ještě nějaký návrh na video, sem s tím. Třeba si ještě vyberu 4 videoS vyplazeným jazykem

ZE ŽIVOTA - Brzy budu oslavovat výročí svého blogu a už 3 roky, pff. Musim říct.. že jsem ráda i nadšená s toho že mi tak dlouho blog vydržel, a neskutečně se těším na ten den.
13 nebo 17.12 pojedu do Vídně nebo Drážďan takže budou nákupy a rovnou je to můj dárek k narozeninám. Určitě budou fotky a tak dáleee. Pěkně vám vše povyprávím.
A když už jsem to rozepsala tak 22.12 mám narozky ( já vím že až za 21 dní :D ) a asi s toho budou pár fotek a tak.. velká 14tka,hehe.

Také budu mít ( pravděbodobně, ještě se domlouváme ze zubařem ) rovnátka. Mám větší problémi ze zubama a proto je budu mít, chtěla bych jednou udělat takový větší článek.. až budu mít pořádne zuby oká a říct vám my story.

Je to jen malé info nic víc. A UŽÍVEJTE SI PROSINEEEEC

(BTW. TAKY VÁS NEHORÁZNĚ S*RE TA STRAŠNÁ ZIMA?)