Prosinec 2014

Nový roook.

31. prosince 2014 v 0:00 | Klár - 14let.
Chci všem popřát šťastný nový rok. Doufám že si to.. naplno užijete a že do roku 2015 vstanete dobrou nohou. Že si dáte nějaké to přecevzetí do nového roku.. jako já, a že se vám to podaří.


Kreslení.

29. prosince 2014 v 6:00 | Klár - 14let. |  Fotografie
35min | tužka - vodové barvy
Zkoušla jsem jeden obrázek.. který jsem viděla na internetu. Jsem spokojená s tou pusou jen ( kterou jsem dělala asi 15min :D ) ale jak jsou ty čáry dolů.. mělo to být jinak, ale to je fuk. Názor?:)

Nákupy v Německu + Praha.

27. prosince 2014 v 18:48 | Klár - 14let. |  Deníček

Říkala jsem že jsem byla v Německu a že jsem něco nakoupila a 3 věci tady v Praze dnes tak vám to sem šoupnu. PŘÍSAHÁM ŽE CHCI PRIMARK I ZDE,AHH. Vše bylo užité a chtěla jsem vám udělat video z Německa a furt pršelo a mě se nechtělo vytahovat mobil a mít ho rpomáčenej tak snad vám stačí aspoň co jsem si koupila.

Co jsem dostala pod stromeček?

26. prosince 2014 v 18:43 | Klár - 14let. |  Deníček
Rovnou jestli si myslíte že to dělám aby jste záviděli ( i když nemáte co ) a nebo že se chci vychloubat tak ne. Je to prostě jenom článek, a kdo si to myslí tak si rovnou dejte křížek.

Já, a vánoce?

23. prosince 2014 v 0:10 | Klár - 14let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Hodně kamarádů mi teď říká , že vánoce jsou jako každý den. Že si dáme dárky , ale že si je můžeme dát i klidně v březnu.. nevím tenhle rok nemá snad nikdo vánoční náladu nebo já nevím. Mě je 14 a stále se těším na vánoce jako malá, a nemyslím si že mě to nějak přejde ( hah ). Nejvíc se mi na tom líbí že se aspoň jednou ( škoda , že jen na vánoce ) sejdou všichni, popovídají si.. a je nám skvěle. Že všichni si navzájem dáme dárky a máme všichni radost, že společně usedneme k televizi a koukáme na pohádky ( aspoň v naší rodině, hah :D ). Také miluju jak je rušno.. prostě vše musí být, přípravy a tak. Nevím proč ale mám to ráda, vánoce jsou prostě moje!

Nevěřím sice na ježíška nebo tak, ale i tak se na ně každý rok těším ne kvůli dárkům - i když se z vánoc stalo , že vánoce jsou jen o penězích - ale kvůli atmosféře a že uvidím lidi , které moc nevídám. Miluju nakupovat dárky ale zabalovat to je už horší ( hah :D ).
CarlaBeatrizOff

Co vy a vánoce? :)..


Sweet 14.

22. prosince 2014 v 2:04 | Klár - 14let. |  Deníček
Táák.. nechtěla jsem tenhle článek přednastavit ale napsat jako "čerstvá 14tka". Stejně je to jen o rok, a já se cítím furt stejně akorát starší. Je to spíš zvláštní, od půlnoci se usmívám jak idiot jen protože mi je 14.. no jo,celá já. nejlepší bylo já jen odpočítavala minuty a najednou půlnoc a všem " dělejte popřejte mi " :D:D milý. Mámina kámoška která je i pro mě kámoškou mi zavolala přesně o půlnoci a popřála,hh jak já takový lidi miluju! Kdybych mohla tak se s těmi lidma asi ožením,mhmh. A co dárky? Nic,nic. Už jsem dostala Německo a peníze k tomu, a jak jsem dostala movej mobil před 2 měsícema tak to bylo k narozkám trošku dřív,nevadí. A teď taťka " na tady máš 100kč,":D dal do mě víc peněz tak se divím že mi vůbec tu stovku dal,hah.

Selfíčka ve 2 ráno s bráchou a čerstvá 14tka,je top
nejdu spát,nemůžu usnout. ale i tak dobrou broučci moji
ps. popřejte mi díky O:)

Moji zimovánoční oblíbenci!

21. prosince 2014 v 0:05 | Klár - 13let.
Tááák. Trošku chci naladit tu vánoční náladu a dohnat ten přes týden co jsem tu nebyla a proto vám tu ukážu moje zimovánoční oblíbence. Jelikož asi víte tak jsem ta která musí mít něco na nechtech.. a proto.. to budou oblíbenci laky. Čtěte dáál!

Vánoční Drážďany - 2014.

20. prosince 2014 v 0:16 | Klár - 13let. |  Fotografie
Už po 3 jsem byla v Drážďanec a znovu jsem něco málo nafotila a chci se s vámi o to podělit. Mrzí mě jen to, že jsem moc nefotila.. spíš jsem si užívala, ale tak aspoň jsem si to užila. Když jsme přijeli tak jsme šli trhama až do centra kde jsme zamířili do new yorkeru ( snad je to ok napsané :D ) kde jse si koupila úžasnou mikinu a jen za 14€. Pak jsme se šly projít po trzích a jen tak okoukávali,mamka s kamarádkama si dali punč a my kakao s kamarádkou. Poté jsme zašli do velkého obchodního centra kde jsme strávili i zbytek odpoledne. Koupila jsem tam dárky pro rodinu (ale to na jindy) něco sobě k narozkám. JAK JÁ CHCI PRIMARK I TADY V PRAZE, ACHJO,ACHJO. Zašli jsme pak na mňam,mňam jídlo a pak spokojeně jeli domů, bylo to úžasný a příště jedu do Vídně.

3 roky tady♥

19. prosince 2014 v 0:00 | Klár - 13let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Pfff... už 3 krásné roky tady s vámi♥ 6.12 oslavil blog 3 roky. Vím že je to opožděně, ale neměla jsem wi-fi a teď už jo a prostě tenhle článek napsat musím. Víte jak je boží si říct " tenhle blog funguje už krásně 3 roky s těmi nejlepšími návštěvníky ". Musím vám hrozně moc poděkovat.. za to že když mi nebylo nejlépe a já jsem přišla na blog, že jste mě potěšily strašně moc milými komentáři ♥ zlepšili náladu a vždy vykouzlili úsměv na tváři. Moc mě též potěšilo jak se za poslední dobu zvedlo číslo počet návštěvníků. Ani nevíte jak to potěší :)..

A abych shrnula co se za ty poslední 3 roky stalo? Strašně moooc změn. Tenhle blog byl 1 zrušený, a už vím že nikdy. ( ne teď nebudu používat . never say never. ) . Změnila jsem se i já a myslím že k lepšímu. Už nejsem takové malé pitomoučké dítě, ale už něco v té hlavě mám sice je to asi malý jako špendlík , ale to vůbec nevadí ( smích ). Za 3 dny už mi je 14 ( anooo, budu o rok again starší ) a docela se cítím vyspěle ( jak to jde ve 14? ano, za to může ten můj špendlík ) blog mám od 11 a za tu dobu jsem se změnila dost. Nikdy jsem netušila , že budu mít blog, že budu psát co chci, že budou nějací lidé o mě vědět.. ale jsem za to neskutečně ráda. VÍM ŽE TENHLE PITOMÝ SLOH / KTERÝ JE NAPSANÝ STYLEM " WHAT? " \ NEVYJÁDŘÍ TO CO K VÁM CÍTÍM, CO CÍTÍM K BLOGU A NÁVŠTĚVNÍKŮM A NEŘEKNE JAK MOC DĚKUJU. ALE OPRAVDU, DĚKUJU ZA VÁŠ A NEJKRÁSNĚJŠÍ 3 ROKY ZDE. ♥
oslavaaa,muheh,

Vánoční zvyky-tradice, které ( většinou ) dělám?

18. prosince 2014 v 20:24 | Klár - 13let.
Upřímně si myslím, že na nějaké ty zvyky-tradice jste už zapomněli. Tak vám sepíšu zvyky-tradice co dělám já. Nedělám to vždy ale aspoň to co mám ozkoušené :D :).

Jmelí.
Tak myslím že toto máme všichni doma:) Vždy mám pověsené jmelí nad lustrem a co já vím, jednou se tam třeba také políbím :D a naše láska bude vždy ,,zelená". Každopádně se to dělá většinou nad dveře nebo na lustr , a říká se že kdo se pod jmelím políbí jeho láska bude trvat navždy. Tak jen do toho!

Zlaté prasátko!
Asi všichni víme co je to za tradici-zvyk. Celý den držet hladovku tak večer uvidíte zlaté prasááátko. Upřímně.. snažila jsem se několikrát nejíst , ale to debilní zlatý prase jsem nikdy neviděla, a jednou jsem se vážně naštvala a řekla že už na něj se*u že stejně nikdy nepříjde. A to jsem zařvala na celej barák.. a na vesnici, to jde docela dost slyšet. Ale pro ty kteří nechtějí tolik ztloustnout je to dobrá věc :D

Rozkrajování jablíčka!
Nevím jak vy , ale já vždy to rozkrájím. Zatím vždy jsem tam měla hvězdičku tak snad to bude i nadále. Když tam máte hvězdičku po celý rok máte štěstí a zdraví. Když je červavé tak vám hrozí nemoce, a když tam máte křížek.. tak úmrtí někoho.

Skořápkové lodičky.
Možná to znáte možná ne, ale jestli ne určitě to zkuste. Jde o to že 2 poloviny skořápky od ořechu s vezmete napíšete na něj 2 jména na jedno mužské a na druhé vaše jméno a pustíte. Když k sobě připlují a budou u sebe tak s tím mužem budete a když ne, tak prostě ne.

Jaké zvyky - tradice děláte vy? :)