Listopad 2014

diary||

30. listopadu 2014 v 23:12 | klár 13let |  Deníček
Čaukyy.
Chci se omluvit že jsem moc nepsala, ale nejde mi internet a tak se to snažím psát na mobilu. Co se za poslední dobu stalo? Pff, dostala jsem hodnocení kde to bylo tak z poloviny dobré a z poloviny ne. Mamka dostala dopis že mám špatné známky z aj a fy. Fy mám už opravenou , a teď jen aj. Jinak škola je celkem oká, měli jsme turnaj ve flórbale a skončili na posledním místě tudíž na 4. Máme ve škole lidi který si o sobě myslí že jsou best , a pak ostatní vraždí pohledy. Tak jsem to měla aji já, byla jsem brankářka.. z 60míčku jsem jich nechytila 10.. nedali ani jeden gól, a je to na mě. Achjo.
V pátek mamka odjela do Paříže, a já byla s tátou a bráchou doma.. v pátek jsem fakt s úsměvem chytila rýmu,kašel a bolest hlavy.. furt jsem jen spala a spala. Zítra nejdu do školy.. tak aspoň tak.

CO VY?


Souzení/odsuzování?

27. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let. |  Názory.
Myslím že asi víte, že IN je dnes odsuzovat lidi které ani osobně neznáme. Buď kvůli vzhledu a nebo když se někomu druhému nelíbí tak aby jsme se jako taky přidali. Myslím si že každý za sebe by si na druhého člověka měl udělat názor on sám a nebrat ohledy na druhé které si o něm (příklad) myslí že je čůrák protože nosí růžové třičko. Hodně se tohle "odsuzování" objevuje u slavných lidí a nebo ty kteří nemají extra moc peněz a nebo až příliš. Asi všichni znáte Justina Biebra, hodně lidí ho odsuzuje za hlas a nebo jeho předtím patku a tak dále. Nikdo nekouká na jeho minulost.. kdy dostal svojí rodinu ze dna na vrch, kdy se snažil rodině nějak pomoct a něco málo si vydělat. Všichni koukají jen na to jaký má hlas, jak se obléká, co má na hlavě, že je buzík a podobně. Neznají ho osobně, a myslím že v reálu je určitě fajn člověk ale odsuzovat ho hned.. na první pohled či názoru ostatních mi příjde hnusné. Buď je to jen čistá závist že má dost peněz a je slavný a nebo je asi zakomplexovanej. Vím že asi každej nemá na tohle stejný názor tak berte i ohled na můj názor. Dnes se odsuzuje za to co má na sobě, jak vypadá, a pak jen když ho vidí a už hned říkají jakej je buzík,čůrák a podobně.. dnešní realita. Nelíbí se mi to, a myslím že by každej měl tu osobu nedjřívě poznat než začne soudit ( vím u slavnějších lidí to asi nejde ). Třeba je hrozně fajn i když nemá na sobě oblečení za několik tisíc korun, že nemá nejvíc božskej obličej.. ale jde jen o poznání a pak klidně odsuzujte.

Jaký názor na toto máte vy?

(jinak se chci omluvit kdyby třeba se zpozdily články o pár dní.. jsem ráda když se mi načte vůbec noťas natož nějaký webová stránka. Jsem s tím docela teď v háji, a čekám jen na novej.. tak snad brzo).

3 videa.

25. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Vím že vám už dlouhou dobu slibuji videa a proto..
PIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ JAKÉ 3 VIDEA BY JSTE CHTĚLI V PROSINCI. VYBERU SI 3 NEJLEPŠÍ NÁVRHY A POTOM JE NATOČÍM 100%.

A čekejte slíbenou videoodpověď.


#1oblíbený blog.

23. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let.

Oblíbené blogy - nebo které mě něčím zaujali budu "recenzovat"(pff, nevím jak to jinak říci) a dnes začínám blogérkou kterou asi všichni znáte! Pokuď ne ať se rychle změní zde její blog - ZDE. Je to úžasná blogérka která píše opravdu suprové články.

Články.
Vůbec nevím jak říct jaké jsou její články.. pff, už vím! Dokonalé, perfektní. Většinou u ni najdete názorovky a líbí se mi že se opravdu nad tím článkem zamyslíte. Má je středně dlouhé - a pokuď jste četli můj předchozí článek tak středně dlouhé články mám nejraději takže bod +. Líbí se mi jak dokáže "vymyslet" téma kde na moc blodzích není. U nikoho třeba jsem neviděla téma - naděje, život je příliš krátký , aby jsme skrávali v srdci důležitá slova, české školství.. a podobně. Myslím že je jedna z mála která píše originální články a hlavně které mají hlavu i patu.

Dessign.
Když se na první pohled podívám tak mi příjde hodně,hooodně s podzimní náladou. Líbí se mi taková ta podzimní atmosféra ( snad chápete jak myslím :D ). Líbí se mi i jak je udělané menu - obrázek, něco malého napsaného a další zimní obrázek, oblébené blogy a další pěkné obrázky + krásný citáta která se mi strašně mco zalíbil.

POUZE TI, KDO VIDÍ NEVIDITELNÉ, DOKÁŽOU NEMOŽNÉ!

Shrnutí.
Její blog se mi opravdu moc líbí a kdyby byla soutěž o nejlepší blogérku ze všech tak by snad byla nejlepší. Jsem ráda že se našel člověk kdo má takové kvalitní a dost dobré články a prostě celkově tak super blog. Přeju ji hodně štěstí v dalších letech blogování!

Je to moje nejoblíběnější blogérka a u mě má plný počet bodů. Kdo ji nezná určitě na její blgo mrkněte.

TAG - Blog and everything about that.

21. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Na jednom blogu jsem tento TAG našla a bylo tam nominování pro všechny blogery/ky..
Tak se do toho pouštím.


1. Máš spřátelené blogy? pokuď ano, kolik?
Mám jen oblíbení blogy. Žádné spřátelené.:)

2. Kolik za den navštívíš blogů?
Jak kdy ale většinou kolem 15 až 20. Spíš podle nálady ale tohle je většinou cca)

3. Jaké blogy navštěvuješ nejraději?
Všechny které mám v menu jako oblíbené blogy.


19.11 | diary.

19. listopadu 2014 v 22:44 | Klár - 13let. |  Deníček
Ahoj broučci.
Jsem tu s kratším deníčkem ať také vídte co je nového v mém životě ( teď to vyznělo, jako by se v mém životě furt něco stávalo - přitom leda tak velký.. ). Minulý týden jsem psala 2 čtvrtletky z češtiny a matematiky , a opravdu z fyziky. Vůbec nechápu čím to bylo - ale z 30 nás mělo 11 - 5 z matematiky. Dala tam pár věcí co jsme vůbec nebrali.. a takhle najs to dopadlo. Ale dala nám šanci si to opravit, naštěstí mi vychází za 2. Z češtiny ( poprvé v životě, tleskejte ! ) 1,2 ( z diktátu 1 a z celé čtvrtletky 2 ) ale nasralo mě že mi utekla jednička o 1,5b. Ale jsem i tak na sebe pyšná :D! A z fyziky opravky za 2 :3 Myslím že teď se mi nějak dost vede,hehee.

Dnes jsem byla po dlouhé době s nejlepší kamarádkou venku.. megaužité to bylo. Šly jsme do jednoho parku a oni ho měli zavřenej.. tak jsme se na to vysrali a procházeli se. Ze srandy nás napadlo že by jsme mohli zkusit tancovat jakože.. jak normálně tancujou lidi :D ( třeba jako polka a tak, chápete ? :D ) a tak všichni si o nás myslela že jsme úplně řachlý. Potkali jsme pána kterej v týhle zimě byl ve Vltavě, jako really? Mlčící Pak jsme si trošku zacvičili na strojích pro cvičení , zaběhali a bylo nám skvěle. Jak jsem vám psala o tom starém hřišti.. tak jsme tam zašly a trošku zablbli a potom domů Byl to fakt super den.. konečně po delší době velmi happy nálada.
na jedné já a moji velmi sexy bojfrendi a na druhé já workoutuji ( snad jsem to napsala správně kdyžtak promiňte :D ) a loučím se s váma, užijte si dny a mějte se happyyyLíbající

Dětské časy..

17. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Včéra večer jsem se šla projít jen tak po Praze se psem.. když jsem se vracela domů šla jsem kolem hřiště kde jsem si dříve hrála a chodila s kamarády. Dřív to bylo hřiště.. kde byly feťáci, všude byly injekční stříkačky, prázdné flašky od alkoholu, pomalované záchody, smrdělo to tam.. potrhaný plot.. a pak to celé přeopravily a udělali krásné hřiště ( před cca. 3-4rokama). Když jsem to hřiště viděla.. vybavili se mi všechny vzpomínky které na to hřiště mám. Uvázala jsem psa před hřiště a šla si zahoupat ( :D ). Začala jsem se z ničeho nic usmívat a vzpomínat na to co jsme tu dělali.. jak jsme si houpačku zamotali dokola několikrát aby když se začnem houpat - tak aby jsme se točily dokola, když jsme hrály na schovku nebo se jen tak honili po hřišti. Když jsem tam šla po škole s kamarády a jen tak jsme si společně pokecali, zasmáli.

A když se na to teď kouknu.. úplně.. ale úplně vše.. je pryč.

TAG : TMI TAG!

15. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Říkala jsem že bude teď více TAGů a tak přicházím s dalším. Tento TAG má 50 otázek ale já ho rozdělím na 2 části jeden bude dnes s 25otázkami a dalších 25otázek bude další týden. Snad se vám tento TAG bude líbit a jdeme na to!
A ještě jedna věc - děkuji za komentáře v předešlém článku. Vážím si za váš názor :)


Facebook | níčení vztahů?!

13. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let. |  Názory.
Na toto téma jsem chtěla dost dlouho napsat nějaký ten článek. Jelikož v poslední době slyším od lidí jak facebook jim zníčil vztahy tak jsem se to rozhodla napsat.

Založitel facebooku to založil za účelem zkontaktováním s kamarádama/příbuzníma/přítelem který jsou buď od nás dost daleko, a nebo na normální psaní s kamarády který bydlí blízko nás. Tento účel se brzo změnil a to k horšímu. Teď budu mluvit s vlastní zkušenosti - měla jsem jeden problém s jedním klukem protože nějaká holka ( kráva. ) si na mě vymyslela s prominutím sračku která ani nebyla pravda a já jsem to samozdřejmě pěkně odsrala. Řešilo se to asi týden než mi ten kluk řekl že na mě sere a že mi nevěří. Byl to můj nejlepší kamarád.. proto jsem se s toho nedostala za jeden den. Už je to půl roku a do teď mě to stále mrzí. Měli jsme úžasný vztah , a během jedné chvíle se to..dojebalo.
Hodněkrát a na dlouhou dobu jsem si zrušila facebook, ani nevím proč jsem si ho vždy obnovila.. ale upřímně, měla jsem se o dost lépe. Chci tim říct že FACEBOOK JE JEDNA VELKÁ SRAČKA KTERÁ KAZÍ VZTAHY MEZI LIDMY. Ani na prstech bych nespočítala kolik jsem ztratila lidí kvůli fb. Jsem tam teď míň a to jen kvůli učitým lidem kde vím že nic kromně facebooku nemají.

Váš názor na tenhle problém?


TAG : TO nebo TO?!

11. listopadu 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Pro dnešek jsem si pro vás připravila menší TAG : TO nebo TO?! tak snad se vám bude líbit, a klidně mi na ně odpovězte do komentáře ! :)
Kalhoty x Legíny?
Za mě legíny. Jsou strašně pohodlné a nemusím se v nich mačkat, to na nich miluju :D jen mě mrzí že jich nemám moc, ale to se už dnes změní! *_*

Kofola x Coca Cola?
Jelikož oboje nesmím tak ani jedno :D ale kdybych si měla vybrat tak kofola.:)

FB x Instagram?
V poslední době moc nemám v oblibě facebook a snažím se na něm být co nejméně což se mi daří , tak mám radši instagram. Ale docela mě štve že se z ig stává pornoinstagram.

Converse x Vans?
Zbožňuju oboje ale od converse mám víc věcí tak dám converse :D