Říjen 2014

30 denní projekt - Den 12.

30. října 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Den 12 - Co plánuji v příštích 5-ti letech.
Vím že asi nemůžu vědět co bude dál, co bude zítra natož za 5let. Ale co bych chtěla? Úspěšně zvládnout 9. třídu. Dostat se na školu na jakou bych chtěla, vycházet s rodinou dobře, najít si nové přátelé, změnit se v chování.. a tak dále.
Pain

Jako první bych chtěla zvládnout 8 a 9. třídu s dobrými známkami. Opravdu mi moc na tom záleží ale je jen na mě jestli se budu učit nebo ne a jestli to zvládnu, ale maximálně se budu snažit. Možná vím co bych chtěla dělat a an to potřebuji dobré známky, tak snad se mi bude dařit. Jako dalším bodem bych se chtěla dostat na školu kam budu chtít - na to musím mít dobré známky a což pokračuje v tom že bych si přála mít dobré známky. Jde jen o to jestli nebudu líná a začnu se učit. Chtěla bych se změnit v chování - v povaze. Mám i nemám ráda svoji povahu, a hodně bych se chtěla změnit v tom abych byla optimista. Jsem dost pesimistická, a to mě strašně štve :D vše vidím vždy černě a pak mam depky, štve mě to. Najít si nové kamarády a užívat si! Ano, je to divné.. ale chtěla bych se seznámit s novými lidmi a více si užívat - třeba chodit na party, ve 3 ráno jít si jen tak někam z nejlepším kamarádem a tak.. hrozně mě baví poznávat nové lidi a klidně bych se poznávala s někým od rána do večera :D Jako další věcí je to, abych si udržela dobrý vztah s rodinou. Denodenně slyším že někdo nevychází s rodinou a někdo se s ní vůbec nebaví. A to mě mrzí, proto si chci snažit udržet s rodinou dobrý vztah. A jako poslední 2 body - chci se snažit být šťastná a někoho si najít. Chci si více dělat radost, najít si super kluka, být s rodinou v pořádku, zvládnout školu, najít si dobrou práci.. a díky tomuto bych byla šťastná. Chtěla bych si zpříjemňovat každý den jakkoliv to půjde.

Co vy by jste chtěli v příštích 5-ti letech?:)


The fault in our stars.

28. října 2014 v 23:04 | Klár - 13let. |  Tipy&Rady a recenze.

The fault in our stars / Hvězdy nám nepřály.

Asi všichni tento megaultranejvícebožský film znáte, ale kdyby ne koukněte na něj. Je opravdu božský a já jsem se u něj tolik nasmála a zároveň ubrečela. Sice jsem od začátku tušila že umřou, ale nějak mi to bylo jedno než jsme ten film viděla.. a pak když oni byly k sobě takoví, prostě.. mě to strašně zamrzelo. Na ten film bych se mohla koukat klidně milionkrát denně.

Bože,proč to muselo takhle skončit?!...

26. října 2014 v 17:43 | Klár - 13let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Nenee, tentokrát nejdu se svýma výpiskama z mího velmi fakin brutálního života ( smích ) ale o jednom zatraceně úžasném ale smutném filmu. Ano, hvězdy nám nepřály. Přísahám že jsem se do toho filmu neskutečně zamilovala, je boží. Ale proč sakra musel Gus umřít? Why,whyy? Tak krásně to začalo a tak smutěn skončilo. Většina filmu jsem se nasmála, vše tam bylo hrozně vtipný ale konec. Uhhh.
A teď k mému nudnému životu, nebo začnu znovu nadávat. Od pátku máme volno až do středy, závidím školám který jdou až příští pondělí. Ve škole se nic moc nestalo, až na to že mi chemie a němčina opravdu jdou. Bála jsem se jich, ale mám z nich zatím samí, kdyby to takto dále pokračovala.. nebyla bych ráda, ale opravdu šťastná. Dneska se stala fakt žůžo věc. Jela jsem za kamarádkou vlakem asi 3 stanice, a já jsem nějak se moc zamyslela.. a jela o stanici dál, samozdřejmě mě vzbudilo to když jsem jeli dál a já viděla zmatenou kamarádku jak mě vyhlíží ale marně. Já jsem dojela a hned volala bráchovi a že mu nadiktuju číslo aby ji zavolal a řekl že pojedu zpátky hned. No, viděla jsem dřív vlak tak jsem běžela abych ho stihla a abych to vzala "zkratkou" přes koleje a totálně si rozbila držku. Žebro mě neuvěřitelně bolelo, ruka mě neuvěřitelně bolela a hlavou přesně na to kovoví. Fakt šikulka Klárka. Achjo,achjoo.

Co vy? Jak vám jde život?


Gify. [Love 0.1]

24. října 2014 v 6:00 | Klár - 13let. |  Prostor pro moje myšlenky..
Denně čučím na tumblr.. a hrozně se mi tam líbí některé gify, tak jsem se rozhodla že někdy prostě přidám sadu zamilovaných gifů. Někdy to třeba budou horové, vtipné.. uvidí se. Je jich ale strašně moooc :D..

30 denní projekt - Den 10.

22. října 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Den 11 - Popiš poslední dva roky tvého života.
Jak bych popsala svoje poslední 2 roky? Byly zajímavé, také dost chaotické a též dost překvapení. Poznala jsem spousty úžasných lidí a za to hrozně moc děkuju že mi seslal nejdokonalejší lidi v životě. Také jsem si dost prošla smutkem a jsem ráda že je to ze třičtvrtiny zamnou, i hodně milými překvapeními.. vyzkoušela jsem spousty nových věcí, nabila víc adrealinu. Za tenhle rok ( 2014 ) jsem se nejvíce změnila, minulý rok jsem byla ještě takové 'děťátko' ale teď ? Nepoznávám se.. jsem úplně jiná, a strašně jsem se změnila. Skoro vše mi je ( s prominutím ) u prdele, o dost silnější mám city k někomu ( achjo, why,why.. ) , víc si užívám a bohužel i v tom horším provedení, docela víc a víc kašlu na školu a kámoši jsou přednější.. ale bacha, už se začínám snažit! :D.. celkově povahou jsem úplně jinej, vymněněnej člověk.
.
Za poslední rok jsem se tedy nejvíce změnila a za poslední 2 roky se změnilo strašně moc věcí, něco k lepšímu a něco k horšímu. Co mě štve díky mé změně? Že jsem prostě svině.. chovám se tak, a k mnohým lidem jsem hnusná a dělám z nich kretény. Nechci být taková.. nelíbí se mi to na mě, snažím se s tím něco dělat.. není to lehký upřímně. Dokážu být i více milá a zaroveň pěkně poslat do prdele. Už nejsme ta holčička která byla na každého hodná, ale naučila jsem se být svině k sviním. Za tohle jsem ráda, protože už dokážu říct svůj názor a nebojím se.
Co vy?

Smoking.

20. října 2014 v 17:42 | Klár - 13let. |  Názory.
V dnešní době je IN kouřit ve 13ti , dělat s cigárkama selfíčka a s kouřem a jsem strašně moc TOP. * Úvaha : dělají to z frajeřiny nebo opravdu protože jsou na tom 'závislí'? Neříkám že jsem nikdy neměla v puse cigaretu, že si občas s kamarády nezapálím.. ale nedělám to z frajeřiny, a abych byla TOP. Když už v puse to cígo mám, tak dělám vše proto aby to někdo nezjistil - třeba z rodiny. Právě těma slavnými fotkami které pak nastrkám všude kam to půjde.
Chci tím říct že většina "dětí" to dělá z frajeřiny.. né že by prostě byly závislí na cigaretách ( nevím jak lépe to říct ). když jsem měla nervy dala jsem si cigárko a vše bylo nějak tak okay, ale že jdu ven a zapálím si ani to nevdechnu do plic a udělám xx selfíček.. to nedělám, a tyhle lidi upřímně nesnáším. Co si tím dokážou? Maximálně si zníčí plíce kvůli zasraný FRAJEŘINĚ.

Ale teď .. ty přece ale taky kouříš! Nejsem závislá kuřačka, a nikdy ji nebudu(naivně nikdy,okok). Občas ( jednou do půl roku ani ne ) si ho dám, ale že bych denně ho měla v puse.. ne, neměla. Je to čiště můj názor.. kdo je na tom opravdu závislej tak jako fakt závislej..ok.. i když vám půjdou totálně doprdele plíce.. ale když někdo to dělá jen aby byl prostě TOP.. a strká to na všechny sociální sítě co snad existujou.. to nenávidím.Váš názor?

Deníček jako vždy. ( skoro,ok )

16. října 2014 v 23:12 | Klár - 13let. |  Deníček
Tenhle článek píšu po druhý pač se mi odhlásil blog když jsem to chtěla přidat, tak promiňte že to nebude už tolik rozepsané :D. Za tenhle týden ( polotýden ) se nic moc ani nestalo. V pondělí jsme byly na prohlídce fotbalového stadiónu, kde nám říkali něco o chuligánství, spravném fandění a byly jsme v šatnách, na hřišti i mezi lavičkama jsme se procházeli. Pouštěli si nějaké videa, psali testík z toho co nám říkali, byl to super den.

V úterý jsme měli mobilní planetárium což bylo strašně hezké. Měli jsme odpoledku takže půl hodiny nám z ní ubylo. Mám sice ráda dost tělocvik, ale i tak stálo to za to. V tělocvičně byl nafouklý veliký balónb do kterého jsme si vlezli a leželi na zemi a nad námi se promítal film. Bylo to fakt, super a strašně moc se mi to líbilo.
(takhle to nějak vypadá)
Ve středu se nic moc nestalo, až na to že jsem dostala dvě jedničky z chemie (potlesk ok?). A dnes jsem odprezentovala svoje aktuality - bála jsem se, neumím mluvit, takže :D ale dostala jsme 1, takže to stálo za něco :D pak další 1 a to s testu co jsme dnes psali ze zemáku vše ( další potlesk ). Takže jsem za svoje známky docela rááda :).

Nic moc nového se nestalo, zítra asi jedu na chalupu do Všenor takže budeme sestavovat novou kuchyň a půjdu v sobotu pro kozí sýýr :3 chci ho už delší dobu ochutnat takže konečně ho ochutnám, prý ale když nejsem na něj zvyklá tak mi nemusí chutnat..máte s tím zkušenosti? Přeju krásný víkend, mám vás ráda pa<3

Tipy na lepší článek!

14. října 2014 v 17:26 | Klár - 13let. |  Tipy&Rady a recenze.
Hodně lidí píšou články tipu deníček, ale nesmyslný. Našla jsem pár tipů které by mohli pomoct každému začátečníkovi s blogováním.:)

10 věci co mě dokáže vytočit.

12. října 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Je dost věcí co mě dokáže opravdu vytočit, jsem strašnej nervák a proto lituju každého kdo se semnou baví :D s každým se musím alespoň 1x pohádat jinak snad nejsem spokojená..

1. Když jsem naštvaná, a začne na mě někdo mluvit.. hh, tak to jsem meganepříjemná.
2. Když mám 2 ale ujede mi to jen o půlku bodu!!
3. Když nemůžu najít mobil, a k tomu mám vyplý zvonění -_-.
4. Když mám pomalej internet..
5. Když vlezu do vany a hned musím vylézt protože někdo něco chce, což se mi stává docela často.
6. Když mi přestanou fungovat sluchátka, zdemolovala jsem za tenhle rok už asi 60 sluchátek..
7. Když si dělám linky a jedna je tlustá a jedna tenká.. nebo úplně nějak jinak jiná, divná.. hlavně když mám ráno jen 20min. času, best.
8. Když jdu do školy a v polovině cesty zjistím že jsem si od pasty ušpinila tričko nebo džiny..
9. Když se snažím nějak vyfotit, ale vypadám jak kretén. ( se mi stává mimochodem denně )
10. Když vlezu na fb | ask | instagram a plnej fotek z vystrčenýma kozama, duckfacecovym """úsměvem""" a podobně..

Jsou to takové typické věci, a myslím že v každém se s někým shodnu.. tohle mě vytáčí úplně nejvíc :D
You are my lovely one

Moje sbírka laků.

10. října 2014 v 6:00 | Klár - 13let.
Čaukyy.:)
Už dlouho jsem chtěla udělat tenhle článek, ale nějak jsem zapomněla a dnes jsem šla na blog jedný holky a tam měla tenhle článek ( tak snad ti to nevadí :D ).
Více v celém článku..