Srpen 2014

Fotografie - Všenory,mix.

30. srpna 2014 v 18:15 | Klár - 13let. |  Fotografie
Tady máte pár fotografií ze Všenor, je jich jen pár pač jsem se na chvíli dostala k sousedce na lepší net :D tak snad se vám budou líbit čauúvéés.

Klárka se rozhodla zvednout svou línou prdelku a uklidit, stal se zázrak!

29. srpna 2014 v 15:27 | Klár - 13let. |  Deníček
Čauky.
Máme novou velkou telku a je postavená na takové malé skřínce a jsou tam jakoby "poličky" a že tam dáme DVD přehrávač tak jsem vyndala všechny ( 5 ) obalů kde byly CD a strčila jsem to tam. A zbylé 2 poličky jsem se taky rozhodla vyklidit ale nebyla to žádná prdelka. Ale hotovo!
Sice pozdě - ale tady je ta barva, už se mi to nahrává a k tomu je další věc - už mi jde konečně normálně rychlej internet, achh. Teď bude fotek jak...hhh. A ty 2 džusy, ta jahoda a banán je fakt hnus a vypadá to jak nějakej velkej a hnusnej mix hh. Pomerančovej,foreva.Líbající
Upřímně nechápu co všichni maj na takovýhlech fotkách kde maj tak divnou držku. Som to musel taky zkusit, a fakt nechápu co se jim na tom líbí a proč to dělaj. Vypadám tam jak kachna, achjo :D:D A loučím se s váma a budou teď často fotky, páá Nevinný

Barvení máj hedky.

28. srpna 2014 v 6:00 | Klár - 13let. |  Tipy&Rady a recenze.
Dlouho jsem chtěla nabarvit si hlavu a to na červeno. Včéra se mi to povedlo uskutečnit a proto máááj hedka ( neberte to slovo nějak hnusně, prostě máj hedka ) je červená. Je taková tmavo-světlá. Na slunci září mega, a normálně je tmavo-světlá. Je to boží, a jsem ráda že jsem si zakoupila barvu od Palette. Mamka byla u kadeřnice a tam ji přávě radila tuhle značku, že dlouho vydrží a je přesně taková jako na obrázku. Vyfotila bych to ale jsem vůbec ráda že mi šlo vyfotit jak to mám na vlasech, nějak mi na blog nejdou nahrávat obrázky, jebat,jebat. Barva stále jen 70kč,- což je fakt dobrá cena a v Sapě to máte jen za 45kč,- . Barva se mi líbí, nemám co vytknout. Slibuje Max. lesk barvy. perfektní krytí šedin, ochrana pro vyblednutí barvy. Tak lesk barvy je fakt velkej, a perfektní krytí šedin já fakt nemůžu posoudit zas tak stará nejsem jako jo, ale mamka si ji dává už po několikátý a teď poprvé se ji to nezakrylo ale proto že to tam skoro nedala ( barvu ) takže perfektně kryje šedin ale musíte tam dát pochopitelně barvu:D, a ochrana pro vyblednutí barvy - asi joo, mamce teda nevybledla.

+ Lesk
+ Intenzivnost ( snad je to správně napsaný:D )
+ krytí šedin
+ ochrana pro vyblednutí barvy
+ barva je stejná jako na obale!!!
+ cena

Nemůžu říct žádné mínus, protože tam fakt žádné není tak proto 100% doporučuju.!!
A strašně mi příjde že na 1 obrázku ( před ) je mám strašně zníčený a hrozný, a na 2obrázku ( po ) je mánm vyléčený a ok:D

Jakou značku barvy máte nejraději - která vám nejvíce vyhovuje?


Nákupy za srpen + nákupy v SAPĚ

27. srpna 2014 v 6:00 | Klár - 13let.

Mám tu nákupy za srpen a včerejší nákupě v SAPĚ. Je toho celkem dost podle mě, a jsem ráda za to co jsem koupila. Mám s toho radost :3

Konečněě.

25. srpna 2014 v 13:22 | *Shock-g |  Deníček
Čaukyy.
Myslela jsme že tenhle článek napíšu už včéra ale nějak mi ztvrdl internet | to ztvrdl zní divně:D:D ajem uchylák| a šel otevřít jen facebook | taky nechápu ale ok | takže sorry. Tohle je takový info článek s deníčkem.

Včéra jsem přijela do Prahy po půl hodině bloudění pač jeden výjezd byl uzavřen kvůli výluce | nevím jaký je tam Ý/Í :D | a tak jsme museli ject jinak a k tomu že já vyndám navigaci v mobilu a budu navigovat. Dokážete si určo živě představit jak já naviguju.. ale dojeli jsme dobře!:D. Taková tahačka z chaty ( všechny ty věci ) a pak do bytu, pff. Tolik věcí, achjoo ale víc bylo snad papání. Pak uklízečko doma pač nechat tátu měsíc a půl samotnýho doma je jak výbuch atomovou bombou.

Dneska se chystáme do SAPY kde nakoupíme nějaký hadryy, do školy nějaký věci atd. A pak půjdu přednastavovat články - do konce září budete mít článků jak nasráno :D :D přidám dost fotek ze Všenor ( chalupy ) a celých prázdnin, pač na chatě tam je na nic signál a nešlo mi nic tam přidávat takže teď bude všechno tady. Budu se snažit fotky rozdělit do nejméně 5-6 článků bohužel je jich celkem dost. Ale abych vás obden nemučila jen fotkama, mezitím budou recenze, moje nákupy za srpen, atd. atd. Nechci zas vše prozradit jako vždy:D Tak se těšte a naviděnou áhooj <3
a nakonec jedna fotka z Lucinouu. S vyplazeným jazykem

TAG | Co dělá mě mnou?

23. srpna 2014 v 6:00 | *Shock-g
Tenhle TAG jsem našla ZDE na blogu, a zalíbil se mi tak ho sem šoupnu.
Je krátký a celkem pěkný,tak why not?
+ vypůjčila jsem si "rozdělovač" tak kdyžtak promiň:D:)
1. Kolik měříš?
160. Jsem prcek :D!

2. Kolik ti je?
13 let :)

3. Kdy ses narodila?
22.12.2000

4. Jakých trendů se většina tvého oblečení drží?
Žádného, to co se mi líbí tak si ho koupím a je to.:)

5. Máš nějaké piercingy / tetování?
Ne, ale chci :3

6. Existují nějaké potraviny ,které nemusíš/nesnášíš?
Houby, celer.

7. Jaká je tvá akutální nejoblíbenější písnička?
Demi lovato - Really don't care :3

8. Jaké jsou tvé záliby?
Jen tak tancovat, prozpěvování, fotografování, běhání.

9. Zima .vs. léto?
Léto, ale zimu mám taky ráda až na tu zimu no:D líbí se mi jak je vše zasněžené.

10. Máš akné?
Jen trošku :D :) ale i to trošku je hrozný -_- :D

11. Máš pihy?
Jo, pod očima a nelíbí se mi to vůbec.

12. Jakou velikost mají tvé nohy/boty?
40 :).

Snad se vám TAG líbil, a určitě teď nějaké budou :3 :)
BTW: Můžete mi na všech 12 otázek odpovědět do komentáře, moc mě to potěší a aspoň se o vás dozvím něco nového.:)


Lalalalaaa...

21. srpna 2014 v 19:02 | *Shock-g |  Fotografie
Jen takový "mini" deníček. Od úterka je tu ta kámoška z minulých týdnů jak jsem vám říkala, až do zítřka takže so good. Od včera je tu mámina kámoška z jejím přítelem až do neděle a v neděli ádios chalupaa a áloha Praha. Těším se, je tu dost nuda a v Praze konečně budu vyrážet denně s lidma ven. Ještě mě čeká aqapalace, pizzerka,mekáč, procházky po Praze a šlapadla na vodě:3 Takže zbytek prázdnin ještě bude užitej. A co vy a prázdniny? :) Jak si je užíváte - a na zbytek prázdnin plánujete ještě co? :)

Více tváří.

18. srpna 2014 v 6:00 | *Shock-g |  Názory.
Každý člověk má více tváří. Aspoň já neznám člověka kterej se chová vždy jen na jeden způsob. Všichni jsou venku a uvntř úplně odlišní. Většinou je to tak - že venku jsou všichni šťastní, vtipný a uvnitř mají vztek, smutek. U někoho jsou moc šťastní, nemají problémy a pak jdou za lidma u kterých se vybrečí , řeknou úplně vše co je trápí a mají se líp.

U některých jsou milý,hodní, lžou jim a u druhých zas jsou zlý, upřímní, a ukazujou jim jak jsou dokonalí apod. Hrozně mě štve že mám dost kamarádů kteří se přetvařují a docela dost mě to SERE. Proč mi nemůžou ukázat tu pravou tvář? Proč nemůžou ukázat jací jsou doopravdy? Bojí se ukázat pravou tvář nebo je to baví dělat s lidí kretény?

Hrozně mě to u lidí štve, sama se nepřetvářim a když to dělá někdo jiný tak mi to vadí. Chápu.. každej se někdy musí přetvářet , neříkám že jsem to nikdy nedělala - ale že bych to dělala denodenně jak někteří dělají ( a zdá se mi že se to denně zvyšuje ) tak to zas ne. Občas když mám fakt na nic náladu snažím se tvářit šťastně ( a myslím že to děláte občas i vy ) . Všechno má své pro a proti.. ale že bych dělala denně z někoho blbečka, tak to nenávidím.

Život na plný pecky - 1. část knihomolka.

16. srpna 2014 v 6:00 | *Shock-g
Napsala jsem svou první " povídku " kterou píšu i na wattpad. Na první čast bude trošku už dost smutná, ale myslím že v dalších dílech se vám více zalíbí. Jenny se víc rozjede, bude si více užívat života, bavit se více s přáteli, procestuje hodně zemí, vytvoří se v ní nový talent.. je toho dost. Ale nechci zas vše prozradit.. snad se vám to bude aspoň trošku líbit, kdyžtak názory do komentáře. Za každý budu jen ráda. :)

Nová číča a moje kravinky

14. srpna 2014 v 1:05 | *Shock-g |  Deníček
Čaukyy
Po nějaké době tu je opět deníček, dávala jsme po straně anketu kde jste hlasovali co by jste chtěli zde na blogu a zatím vyhrávají deníčky. Budou tu tenhle měsíc ( nebo spíš ke konci:D:D pač v Prague budu mít lepší signál, můžu nahrávat obrázky apoddd.) povídky ( které bych vlastně mohla dát i tady , a už mám vlastně jednu napsanou:D ) , recenze (pragáá ), fitness ( Pragá ) , deníčky ( zdee ) Typy&rady ( pragá a možná některé tady ale jen maybe ) , Názory ( zdee ), Téma týdne ( zdee ) a fotografie in Pragá.

No teď trošku jak si tu chovim. Minulý týden v pátek přijela nejlepší kámoška - taková moje "ségra" a hned ten den jsme se jen tak z prdele namalovaly ( po XX době jsem měla linky:D:D ) a šly jsme na menší procházku , nejdřív jsme šly po silnici a pak po poli pač ten blbeček si vymyslel že chce na ty takový.ty zavatý kolečka ze slámy:D takže jsme šly 2km přes pole a dělali kraviny, a pak vyšli úplně někde v prdeli a šly po silnici cca. 3km, a z prdele mávali na řidiče. A zamávala jsem úplnýmu sexoušovi a on mě taky,muhahaa :D:D:D . Večer jsme šly na noční procházku delší, udělali nějaký fotečky a bylo to boží.

V sobotu přijel táta z jídlem, mňáám. Už jsme vám řekla jak mám ráda tátu?:))) Ten den jsme si udělali dohromady 12km cesty do města Dobřichovice. Stavili jsme se do Lidlu, parku, benzínky, k vodě. U tý Berounky tm fakt bylo lidí jak nasr*no:D . Nazpátek jsme šly kolem koní a udělali pár fotek. Šly jsme pak dál.. a co jsme našly kočku! Málem ji zajelo auto tak jsme ji dali na chodník a ona znovu do silnice. Tak jsme si ji s kámoškou ujali:D:). Byla dost vystrašená takže celou cestu nazpátek ( zbávalo nám asi 3km:D ) mi poškrábala celej dekolt, ruce a břicho a kámošce ruce a prsa:D. Doma jsme ji dali mlíčko a papáání. Teda, musim říct že je divoká hodně:D Joo a nejdřív jsme mysleli že je to holka.. tak to byla Mía ale zjsitili jsme že je to kluk takže Garfield :D:).

V neděli přijeli kámoščiny rodiče, mámin bratránek a mámina kámoška. Byla luxusní grilovačka, blbnutí v bazénu a blbnutí s kočkou:D. V pondělí přijel tátův kámoš a v úterý odjedli, a ten den ještě přijela mámina kámoška ze synem a dnes odjíždí homee:D. V pátek přijede znovu kámoška ( z pátku ) její rodiče a bratránek, a budou spát do soboty. V sobotu přijede táta.


Trošku jsem se víc rozepsala, ale tak coo. Mám zabitej týden, a další týden bych už měla ject do Prahy konečně.
omlouvám se když fotky zmizej, nechápu proč mizej, jebat.