Červenec 2014

Babička drsňačka | Recenze 0.1

29. července 2014 v 23:30 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Babička drsňačka | David Walliams.

Potřebuju vypsat své všechny nepodstatné ale pro mně podstatné myšlenky.

27. července 2014 v 22:53 | *Shock-g
Vůbec nevím jak bych mohla nazvat ' název ' článku ale tak snad tento stačí. Jak jsem vám dřív psala jsem zamilovaná , tak už přes půl roku, hh. Už přes 2 měsíce se s tím klukem nebavím ( achjo ) možná 2 měsíce a půl, a 2 měsíce a půl denodenně přemýšlím jak to s tím klukem urovnat. Hodně lidí mi řeklo abych se změnila pokuď chci aby mě miloval - a aby jsme byly ok, a pak lidi kteří mi říkaj že mu něco na mě vadí, ale ještě vědět co, to už mi nepoví , hh.

Sunday Evenings. | via Tumblr
Závidím těm párům kteří se milují, mají šťastný vztah.. a nemusí řešit kydy jako já. ( Mimochodem , kdo by jste měli návrhy na to aby jsme byly zas ok, pište ! třeba budete chytřejší jak já a vymyslíte něco dobrého ) Někdy bych vrátila čas a jednu osobu vymazala ze života a možná že bych s P. se ještě bavila, achjo jsme tak blbá kráva až to enní možný. Nechci se měnit i když vím že bych ho možná mněla , ale na druhou stranu chci být sama sebou. Vím že bych pro něj udělala první poslední, ale nevím jestli tohle, možná najdu někoho, achjo. A taky.. štve ho že mluvím potichu a někdy vůbec a že jsem na facebooku rozkecanější, ale co dál? sakra. Jsem asi fakt zoufalá.. ( I love you forever P ) .

Untitled💋💋

Snad jste na tom líp, a nejste tak zoufalý jako mistryně Klárka.

Pouť - fotografie.

25. července 2014 v 15:57 | *Shock-g |  Fotografie
Ahooj :)
Mám pár fotografií z poutě - snažila jsem se sem nahrát dost fotek ale prá se jich sem nenahrálo tak se omlouvám a snad se vám těch pár fotek bude líbit - nejsou nijak kvalitní, jsou focený mobilem a některé i foťákem.:)

Help me!

22. července 2014 v 6:00 | *Shock-g

Chtěla bych vás požádat o jednu věc - napište mi do komentáře co bych na tomhle blogu mohla změnit - co se vám líbí, co ne - jaké články by jste častěji a které nemáte rádi - návrhy na články (moc mi to pomůže ! ). Děkuju <3


Žiju ? | ala jak si užívám holiday.

20. července 2014 v 1:57 | *Shock-g |  Deníček
Jelikož nám přivezli wi-fi teď jen na tenhle den a další týden tak píšu až teď, články sice byly přednstavené asi 2 týdny dopředu ale deníček je asi po 2-3x týdnech.

Takže zdravím váás. Jak si užívám prázdniny? eňo ňůňů bombastiko. Fakt dokonale, ve čtvrtek přijela mámina kámoška s její ( má ji na prázdniny ) vnučkou nebo co to je:D a tak je to bomba. Sice nám ve čtvrtek asi v 10 večer praskl bazén což je..ehhh. Bylo to tu jak v berounce, ale jinak ok,mamuška objednala novej ale nafukovací. Včéra jsme byly n dokonalý pouti kde jsme měli všechny atrakce zadáčo ( což bylo uhmmm ) , málem jsem se několikrát pozvracela ale jinak ok. Víte jak je ta lavice ? A tam mě fotáhli 3x - jak mi bylo zle.. a měla jsem to chuť to celý ze sebe vyzvrcaet tak mi začli slzte oči, muhaha good. Best byly točící auta, sice jsem chodila jak ožrala, málem pozvracela ale bylo to awgh, boží.

A dnes jsme šly pár km k Berounce se vykoupat jinak by jsme asi chcíply vedrem když nemáme bazén. Tam jsme se opravdu luxxusně vycákali ( 2h jsme tam byly ve vodě:D ). Rybičky mi luxusně okusovali kůži, hloubka tam nebyla, proud jak svině že jsem během cca. 5s byla asi o 10m dál ale jinak ok. Kameny který byly ostrý jak nůž taky supr, starej chlápek kterej furt na náš čuměl a chlap kterýmu vylejzal šulin z plavek. Bombaa. A zakončení luxusní grilovačkou a božíma eňo ňůňo fotečkama.

Prázdniny si zatím užívám božsky, a ještě lepší budou. Ráno přijede teta a strejda - na pokec a na spravení bojleru ( jo.. a vždy když voláme tátovi tak je něco pojebaný - nejdřív bazén v háji, pak že maminka si usmyslela koupit novej , a teď bojler. A táta už je na větvi :D ) , v úterý přijede táta z dárkem ( ipod awgh<3<3 ) k svátku, a ve čtvrtek návštěva další takže do neděle o zábavu postaráno. A pak po tom týdnu ježdění za friendama do Prahy, atd:3 Boží zatím prázky!

A jak si prázky užíváte vy?:) co děláte - a máte v plánu?:)

Jak si užít plně léto bez toho že by byla nuda?

17. července 2014 v 6:00 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Tady máte pár tipů jak se nenudit o prázdninách. Hodně lidí sedí denně za počítačem, nebo lení v posteli. Dám vám sem pár typů co můžete dělat nebo kam se podívat..

1. Vyrazit se podívat do okolí!
Když jste třeba na chalupě, nebo u známých - příbuzných a tak můžete se se kouknout do okolí. Zkuste na internetu něco najít co je poblíž vás a vyražte se kouknout a poznat nové kraje. A když nemáte internet - zkuste se prostě jen tak kouknout do okolí. Je to dobré pro vaší imunitu, a i třeba něco málo zhubnete.

2. Vyražte na kolo, brusle.. atd!
Další jedna z možností je si vyrazit na kolo, nebo na brusle, nebo zaplavat někam. Můžete jak zhubnout , tak je to i dobré pro vaší kondici, i zdraví. Ale nezapomeňte mít s sebou vodu, jinak hrozí úpal a to není nic příjemného.

Zbytek typů v celém článku..

30 denní projekt - Den 5.

16. července 2014 v 6:00 | *Shock-g
Den 5. - Oblíbení blogeři.
Mám hodně oblíbených blogérů , a proto jsem se rozhodla že sem vypíšu jen ty opravdu nejoblíbenější a něco málo k nim připíšu.
Nany je jak dobrá blogérka tak i youtuberka. Na 13 letou holku má boží , inteligentní názory a dobrej pohled na vše. Její články jsou dobře propracovaný a líbí se mi i její styl psaní. Nejvíc mě fascinuje její nápadivost na články. Určitě se na její blgo jděte kouknout, je dokonalý!
Je 18 letá holka která má úžasný talent na fotografování, kreslení. Její tvorba dessignu je úžasná, a líbí se mi styl psaní článků. Má dobré nápady na články, nádherně fotí, kreslí a celkově mi příjde prostě jako blogový vzor. Taky se mi líbí jak má ráda zombíky :D je to boží* a určitě se na její blog mrkněte.

Další v celém článku..

1. část - vyhazuji kosmetiku.

15. července 2014 v 6:00 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Vyhazuju kosmetiku a rozhodla jsem se to sem dát + to zrecenzovat. Budou více částí - a proto jem do téhle dala jen 4 věci z kosmetiky které budu vyhazovat. Snad se vám článek bude líbit a můžete číst dále..

Silk make-up soft touch / recenze.

14. července 2014 v 6:00 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Silk make-up soft touch.
Tenhle make-up jsem dostala od mamčiný kamarády ( ano ten make-up jak jsem si ho napatlala na celý obličej a mohli si mě splést s bahnem ) vím ale kolik stojí (muhahaa) pač jsem ho viděla v Tetě - stojí 129kč,- . Na mě je skoro akorát ale trošku tmavší. Zakryl mi pupínky ( ano moje velmi krásné pupínky po celym obličeji -.-.-.- ) dokonale že mi skoro nešly vůbec vidět. Takže úžasně kryje pupínky, dobře se rozmazává ( ale stačí tam dát jen malilinko make-up pač když ho tam dáte moc / vlastní zkušenosti \ tak to nepůjde moc dobře rozmazat, hlavně když pospícháte tak je to vážně na nic ).

Já jsem strašnej běloch, a tak na mě to jde vidět. Jsem s ním spokojená - a používám ho málo ale proto aby jste šly ven s nějakým krásným boyem a chtěli zakrýt všechny nedokonalosti se hodí. A je dobrý i prot každodenní líčení. Jen já ho používám jen někdy. + dobře se odličuje - což nemůžu říct u všem make-up co jsem měla. Dávám 10/10 b.

30 denní projekt - Den 4.

13. července 2014 v 6:00 | *Shock-g
Den 4- 4 věci, které bych nikdy neudělala.

1. Nikdy bych neběžela nahá po městě.
Tuhle věc by ( možná ) neudělal asi někdo , max. když je opilý. Ale tohle bych vážně nikdy neudělala aspoň kdybych neměla v sobě několik promile. Byla by možná sranda, ale prostě do tohodle by mě asi nikdo nedostal :D

2. Nevzala si na sebe všechno růžový.
Nemám ráda růžovou a když už si ji vemu, tak prostě jen jednu věc. Ale co bych prostě nemohla.. je si vzít vše růžovýho a mtí vše růžový. Prostě to je pro mě sebevražda. Nedokázala bych to :D a upřímně nechápu Dominiku Myslivcovou pro mě je magor.

3. Nikdy bych nejela do nebezpečných států ( palestina atd )
Nikdy bych tam nechtěla ject i když tam mám příbuzný. Upřímně bych chtěla aby to tam bylo jako tady v Praze ( prostě bez válek ) . Bála byhc se tam ject a jsem ráda že v Ammanu není nic takového.

4. Nikdy bych nesnědla hada,pavouka.
Je to celkem pošahaný co bych nikdy neudělala ale tohle bych fakt neudělala a raději bych se snad zabila. Nechápu jak tohle někdo může jíst - a bohužel i jí. Had je možná dobrej ( pro některé ) ale do pusy bych si ho fakt, fakt nikdy nevzala. A pavouka? To si radši vykopu hrob. Bleee, už ta představa je hnusná.