Červen 2014

Trošku vtipné fotešky'

27. června 2014 v 19:35 | *Shock-g |  Fotografie
Achh. tady vám přináším pár fotografií na zasmátí po vysvědčení. nudila jsem a tohle jsou vážně inteligentní fotešky:)))))

Prostě nákupy nebo co jsem dostala,ok

22. června 2014 v 21:51 | *Shock-g
Nevím jak tomu říkat tak prostě nadpis za vše odpovídá. Ukážu vám produkty- věci co jsme si za (půlku) května koupila, a kousek června. Něco jsem i dostala ( bude to k tomu napsané ) tak se pokochejte,joup.

Odličovat od Avonu.
Dostala jsem ho teda od táty pač jsme ho už potřebovala a stojí ze 139kč,- stojí 69kč,- poměrně směšná cena za to jakej je úžasnej. Dobře odlíčí. Na tampónek toho tam stačí dát opravdu malililinko, a jen párkrát přetřete přes oko a je to dole. Vážně úžasný. Boduju 10/10 B.

Odlakovač - Mattes.

Myslím že k němu nemusím moc nic dodávat, je úžasný, rychle odlakuje. Akorát mě štve to poddání ( nevím jak to říct|:D že prostě mezitím není nějaká závora / bože kam na tyhle slova chodim \ a že vždy vyprsknu půlku odlakovače :D ) jinak odlákne rychle tak boduji 9/10 B.
+ cena 49kč,-


-žiju.

20. června 2014 v 23:55 | *Shock-g |  Deníček
Jen malilinkatej deníček. Jsem tak líná že napíšu sotva tuhle větu, takže moc dlouhý článek nečekejte. Za posledních pár dní se stalo přibližně věcí. Známky / některé \ jsme si opravila, a některé prostě ne. Z větší části za to nemůžu , moje zdravotní problémy ano. Rozloučila ( asi navždy ) s tou osobou kterou lovuju už půl roku. Užila jsem si dost srandy z mojí nejlepší kamarádkou. Tady je menší rozhovor z mojí 2 nejlepší kamarádkou.
dosla jsem k zaveru ze jsem fakt posahana
Ta je to fakt Dobrej závěr

Ses můj miláček

Celkem se pobavilo noo. Byl to super týden, týdny ( jak které, a jen jak kdy ) seznámila jsem se s novým klukem kterej je strašně milej, a hodnej. Lololol. Mám se tak houpavě, jednou dobře jednou blbě . Byla jsem i na té muzejní noci - což víte fotky jsou ZDE. Plně jsme si to s nejlepší kamarádkou užili, možná v bližší době očekávejte další část fotek. Chci začít víc fotit, takže budou častěji fotky ( hehe ) . A nevím jak to bude s videama , jestli nebudu líná možná to udělat během dalšího týdne ( nejsem líná to natočit, spíš upravit ) ZDE se můžete ještě ptát. S kamarádkou od září budeme točit společná videa ( 1oo% ) tak se máte na co těšit. Jinak nic nového asi ani neni.. takže Ádios.

Fotografie - zahrada.

17. června 2014 v 19:27 | *Shock-g |  Fotografie
Tady máte další menší dávku footgrafií ze zehrady kterou máme u bytu, s fotkama jsem celkem spokojená,líbí se mi :)

Fotografie - Muzejní noc.

15. června 2014 v 22:01 | *Shock-g |  Fotografie
Včéra jsme byly s mojí kamarádkou, její mámou,mojí mámou a mim bratrem na muzejní noci. Možná někteří nevíte o co jde - jde o to že ( skoro ) všechny muzea v Praze jsou otevřené, zadarmo. Šly jsme do 2 uměleckých muzeií, tak vám sem hodím pár fotek.

Agresivita.

13. června 2014 v 16:18 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Ani nevím proč jsem se o tomhle rozhodla napsat, je to moje soukromí ale prostě o tom napíšu. Chtěla - chci se s vámi o to vše podělit , a říct jak se to děje a tak. Prostě menší článek o agresivitě - aneb o mě.

Už kolem 9 let trpím na silnou agresivitu. Ale spíše se to projevuje u mého bráchy, a když mě někdo vážně vytočí tak i v okolí. Od malička jsem bráchu nenáviděla , je to s prominutím ( svině ) vždy vše házel na mě, ale ve velkém stylu. A já s toho měla opravdu problémy. Dovoluju si i říct že ho nenávidím , protože on .. prostě je moje zlo,které ho v srdci nenávidí.

Hodněkrát jsem ho přivedla do nemocnice, má několik modřin ode mě. Když jdu do něj, všechny smysli mi přestanou pracovat a je jen jeden BOD udělat mu největší bolest. Mě vadí že jsem takováhle, necvhci být taková ale zdědila jsem to dá se říct po tátovi. Ale v horšim. Snažím se ovládat.. ale nejde to, to když ho vidím trpět ve mě vzbuzuje radost ( ach, takhle to bohužel u takovýhlech lidí bývá ) nechci aby to vypadalo že jsem nějaká svině.. možná to ani na první pohled nevypadá že jsem agresivní co ? Ale jsem tak dost agresivní že rodiče to už nemůžou snášet a já po 9 letech zvedla svou línou prdelku a zašla ke školní psycholožce.


Co se stalo během miulého a tohoto týdne?

12. června 2014 v 15:46 | *Shock-g |  Deníček
Jelikož nebyl dlouho už článek nějakej smysuplnější tak vám tady popíšu nějaký dny kde jsem byla a tak. Takže to bude trošku delší článek :D.

Minulá sobota - jela jsem kolem 10 za tetou, takže 40minut cesty metrem, a tramvají. A pak autem. Je to taková venkovopraha:D jeli jsme tam na oběd, ale nejen na oběd. Jaksi když přijedu k tetě tak jen u oběda to nezůstane. Asi takhle jedu tam vyžrat jen ledničku. Měla jsem košík jahod,sušenky, skittlesky,5plátků grilovaného masa+césarský salát:3 a housku s takovýma těma zrnkama:D, jahodový koláč,jahodový koktejl. Prostě jen najíst a opalovat a odjet. Upřímně byla jsem na sluníčku kolem půl hodiny pač jsem usla an chvíli a vůbec jsem se neopálila:D štve mě že jsem jako sýýr:(:D

Fotila mě Veronika.

5. června 2014 v 23:17 | *Shock-g |  Fotografie
Před dvouma dněma mě fotila kamarádka a dávám sem jen 2 fotky.. tak snad se vám budou líbit.

#SONG1

1. června 2014 v 6:00 | *Shock-g

#SONGY| 1 - oblíbené SONGY

David Guetta - Turn Me On ft. Nicki Minaj