Květen 2014

HTC one X | recenze.

30. května 2014 v 21:27 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
Dneska vám napíšu o mém miláčkovi. Mám ten mobil ráda víc jak cokoliv jiného :D je úžasnej a na to jak dlouho ho mám tak drží dost dobře. Mám ho už přes rok a jsem s ním stále spokojená. Občas se sice sekne ale to snad každý mobil ne?:) Jinak stejně funguje nejlépe. Stál nebo-li tátu přes rokem stál 15.000 ,- divím se že ty peníze dal :D pač já jsem několikrát utopila, rozflákala mobil :D

Když mi ho přinesl byl v takovém menším, roztomilém balení kde se nacházela nabíječka HTC, sluchátka HTC návod a USB. Vše bylo prostě nové :D nic nebylo špinavý, rozbitý prostě vše nové. Když jsem otevřela ten mobil tak se rychle otevřel - takže jsme u toho že se rychle načte což já mám ráda, nemám ráda telefony který se zdržujou načítáním. Hned mě okouzlil vzhledem - ale po pár měsících udělali HTC nový aktulizace-nový dessign a tak. ( dělají to myslím jednou za rok (?) ) což bylo lepší, ale i tak mě okouzlil. Vnitřní paměť je 6GB a paměťovku mám 32GB. Vejde se mi tam dost aplikací ( bude video o mém mobilu-aplikace tak sami uvidíte) .


Názor na blog.cz?

29. května 2014 v 21:23 | *Shock-g
Už delší dobu přemýšlím o tom že bych napsala svůj názor na blog.cz tak jsem se k tomu dokopala že to už napíšu. Tohle bude pouze můj názor , takže mě nějak za to 'neodsuzujte' prostě si tohle myslím a tak to bude :) (bude tu i jak jsem na blog.cz narazila a tak)

Jak jsem na blog.cz narazila?
Hodně dlouho jsem koukala na blog Dominiky Myslivcové (ano,opravdu- před 4lety) bavilo mě to číst a pak jsem narazila na slavou 'LadyVanilku'. Líbilo se mi jak může říct svůj názor, může ukazovat svoje nápady na články a takHldala jsem něco kde bych to mohla psát , našla jsem 'webnode' upřímně větší hroznou stránku jsem nemohla najít. Psala jsem články ale nikdo na to nekoukal,nikdo nic nekomentoval a mě to mrzelo.. A nevím jak ale jednou prostě jsem omylem klikla na 'blog.cz' a tam si založila svůj první blog.

Jak ti to šlo s prvním blogem?
Na svém první blogu jsem měla strašně moc hejtů. Byla jsem nezkušená,neuměla jsem psát, a psala jsem třeba 10x článků denně, psala jsem tam nehorázný píčoviny. Ten blog už neexistuje ( aspoň doufám:D ) .


Foťák kterej má být na fotky(hlavně), je na natáčení videií,ouee.

28. května 2014 v 16:10 | *Shock-g
Čauko darlings
dneska jen tak že budu psát o mém mobilu tak si vemu foťák, a že ho půjdu nafotit. Vezmu si foťák, vyfotím můj mobil ale je to takový rozmazaný. Fotím dál, a furt stále rozmazaný. Zkusím to dát na video jestli je to tak stejné a je to úplně luxusně viditelné, nic rozmazaného vše do detailů udělané. Pfff, aspoň vím na co natáčet :D

Ozvala jsem se zas po nějaké té době ( po 3 dnech no ) pač jsem byla strašně líná a hlavně mi řekli v pondělí v nemocnici že musím bejt doma aby se mi to nezhoršilo. (Byla jsem na trhání nosních mandlí-ale jaksi se mi to po tom zhoršilo než zlepšilo) A zítra půjdu do školy na 4 hodiny ( pak jsou totiž 2 hod. TV a já na něj stejně nemůžu takže půjdem pak do nemocnice na kontrolu) s rouškem jak největší ichtyl abych se nenakazila a pak do té nemocnice. Pač se mi to nezlepšilo takže tam musím, jestli řekne že mam bejt ještě týden doma tak ji na místě uškrtím.takový článek celkem o ničem, ale v dalších dnech to bude lepší,jdu přednastavovat články a mnohem smysuplnější :D

'PTEJ SE DO VIDEOODPOVĚDĚ-UŽ JEN PÁR DNÍ'


Diary ? hahahaha. Yes.

25. května 2014 v 15:59 | *Shock-g |  Deníček
Po nějaké té době tady je opět deníček,hohou. Potřebuju se vykecat ze svého života, z mladého života 13 leté holky která se trápí i když v jejím věku je to nemožné,hihi.
Tak po celém týdnu doma,konečně zítra jdu do školy. Byla jsem na operaci - trhání nosní mandlí takže týden home. Opět.někdy si říkám že je mi určeno bejt furt nemocná, mít zdravot.problémy, a bejt furt alone home. HLAVNĚ KDYŽ TENHLE TÝDEN SVÍTILO BOŽSKY SLUNÍČKO. Jojojo.. nemálo jsem byla naštvaná.

Včéra jsem navštívila svojí kamarádku v nemocnici, která měla operaci - vyndavání drátů s ruky. Fujky co? Emm. Když už jsme u toho, řeknu vám menší 'historku'.
Motol je neskutečně velká nemocnice, proto jsem tu kámošku hledala hodinu i přes její navigování. Když už jsem si myslela že tam jsem , tak jsem zazvonila a sestřička říká " Ano? Přišla jsem navštívit svojí kamarádku. Asi těžko tady je zubní ortopedie " watafaak?:D nakonec to bylo o místnost vedle - kde ležela. takže supr,čupr.
Pak díky tomu neskutečnému horku jsem málem omdlela v autobuse, tramvaji a když jsem šla home pěšky. Nejlepší jít nemocná v horku ven,joo.

Víte jak jsem psala stím klukem? Lool, asi jsem víc a víc blázen do něj. Asi je to spíš zakoukanost ( podle vás možná? podle mě asi ..ani nevím,láska? ve 13 prej nemůže být,tak nevím) ale i tak.

Tohle mě celkem dostalo:D..

když mi bylo 5-názor.

19. května 2014 v 6:00 | *Shock-g |  Názory.
Upřímně. Nebudu tu mluvit jaké to bylo v 5 ( sama si to ani nepamatuju) ale inspiroval mě jeden článek od jedné blogérky která se rozepsala do jednoho úhlu do kterého bych se chtěla rozepsat aji já.
Čím bych asi začla.. co třeba dřívější dobou ? Ach. Dřív bylo vše lehčí (nebo jak to říct) a také hezčí.Děti vymýšleli lupmárny,a dnes? Kouří, pijí, kupujou si "bubble tea" a fotěj si o Iphonem aby měli ten největší SWAG. Kupujou si ty nejradší věci aby jim ostatní záviděli , aby to mohli všude možně strkat po internetu. Když už to tak řeknu dnes je prostě jiná doba, upřímně - milionkrát horší.
Co kdyby jste teď neměli internet? Zbláznili by jste se, tak jako já. I když.. kdyby vůbec nebyl, tak bych ho ani nepotřebovala. Ale kdyby najednou nešel internet-vymazal by se úplně navždy. Co by jste dělali? Zkončili by jste v bohnicích.

nebo kdyby už nebyly Iphonky,bubble tea,airmaxi,zelené bundičky a další jiné vymoženosti. Už by jste neměli ten " SWAG " .
I must grow up | via Tumblr

Něco málo o mě*

18. května 2014 v 6:00 | *Shock-g
Chtěla jsem něoc říct o sobě,o své rodině. Hodně lidí se mě ptá,jestli jsem arabka, a jak se tam žije a prostě podobně tak vám tady něco málo napíšu + pár faktů o mě.

Z Arábie - neboli Jordánska ( Jordánsko je mírumilovná země - né ta kde se válčí,nenávidí apod ) je můj otec. Dali se z mojí mamkou dohromady na jedné diskotéce ( přistěhoval se do ČR kvůli práci ) a už jsou spolu krásných 14 let. Takže jsem na půl Arabka a Češka. Ale prý víc Arabka po tátovi,jak říká táta-.-:D
Mám snad 20 bratranců a sestřenic dohromady, a všichni jsou strašně úžasný. Milý,hodný,milovný.. prostě dokonalý. Škoda že jsou ode mě tak moc kilometrů..
A i tety, a strejdy.. mám jich přes 10:D prostě moc. Celkově v Jordánsku je dost dětí-proto taky tam máme barák jako hotel aby se tam všichni vešly:D..
Byla jsem tam 2x , a nesmírně jsem si to tam užila. Je to tam prostě nádherný,mrtvý moře..a to vše.achhh.jak ráda bych tam jezdila často :). Naposledy jsem tam byla v roce 2007...
Jordan Day Trips to the Dead Sea, Excursions to Enjoy Therapeutic and Beauty Effects of the Dead Sea.
mrtvé moře,kde je úplně aww.nádherné! Sami vidíte,je to tam prostě boží,boží víc k tomu se ani nedá říct.:)

25 otázek | TAG

17. května 2014 v 14:02 | *Shock-g
Tak tady mám další TAG , doufám že se vám bude líbit a jinak jestli mi chcete napsat ještě nějaké otázky do videoodpovědi - neboli Askklár #1 - ZDE.
1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Ano , psa a křečka:)

2.Jmenuj 3 vcěi které jsou ti fyzicky nejblíže.
Mobil , penál, sluneční brýle.

3.Jaké je u vás právě počasí?
zataženo a má pršet tak snad nezmoknu až za chvíli půjdu ven -.- :D

Life is too short.


jsem zamilovaná,kámo

15. května 2014 v 20:21 | *Shock-g |  Deníček
čauky mňaukyy
Chtěla jsem se ozvat tak jak se mám a tak,však to znáte. měl být sice TAGový týden ale nějak jsem se na to vyjebala:D o víkendu by pár TAGů mělo ještě být tak doufejme že se na to nevykašlu.
Doufám že mi položíte ještě nějaké otázky do ASK klár - neboli videoodpověďě. Dnes jsem zkoušela jak faká foťák,vše natačí Gůtovně takže budeee. PTEJ SE KDYŽTAK ZDE NA ASKU - BUDE TO ZAŘAZENÝ DO VIDEOODPOĚVDĚ. nebo TADY
Vše je caajk. Jsem zamilovaná 3 a půl měsíce až po uši, a k tomu tu osobu mít nebudu- ( a teď hejty jak jsem malá na vztahySmějící se) mam se fajn,fajn,faaajn
Včéra jsme měli ' květinovej den' s mojí kamarádkou jsme prodávali kytičky. Celá 7 a 9 třída prodávali kytičky. Upřímně,někteří lidi byly fakt dost nepříjemný že jsem měla chuť jim pánvičkou o mrdat hlavu:D
ale prodávalo se celkem okok. A teď mě omluvte musím psát další část na wattpad,tak zítra.papapaaaa

Ask Klár #1

14. května 2014 v 22:24 | *Shock-g
Ještě jednou vás prosím aby jste mi napsala nějaké otázky do 'videoodpovědě aneb #askklar1' bude to co nejdřív,už mi faká foťák, a i mi jdou upravovat videa. SLIBUJU ŽE BUDE:D a jinak budu točit z kámoškou na kanál na YT různá videa tak je pak sem hodím .

TAG | 22 otázek pro mě.

14. května 2014 v 6:00 | *Shock-g
1. Co uděláš ráno jako první?
Vstanu:D
2.Co byla poslední věc co sis koupila?
Marshmallow
3.Které jídlo bys nejedla ani kdyby ti za něj někdo zaplatil?
Mořské plody
4.Kdyby si měla do konce života jíst jen jedno jídlo jaké by to bylo?
Pizzaaa:3
5.Jakými barvami je vymalovaný tvůj pokoj?
Bílou
Yep. Lots of pillows.