Duben 2014

Deníček po nějaké té době zas..

28. dubna 2014 v 19:23 | *Shock-g |  Deníček
Po dlouhé době zas vás vítám zbylí návštěvníci :)
Nebyla jsem tu , protože jsem neměla čas a ani náladu. Blog mě přestal dočista bavit. Nevím , je to jiné než předtím kdy jsem psala denně články a prostě.. byla happy. Teď je to jiný.. úplně. Ale tady aspoň tady máte menší deníček :).

Co se za tu dobu nějak stalo? :D Mám zánět močového měchýře a furt jak idiot musím lézt na záchod. A do toho nějaké kvasinky takže taky super. Už 2 týdnem nejsem ve škole takže toho dost promeškávám.. a nevím jak to budu dohánět když další týden jdu jen v pondělí a úterý jdu na předoperační vyšetření a ve středu na trhání mandlí. A pak 2 týdny doma. Za červen to asi vážně nedoženu..
Jinak celkově je vše na nic. Myslím že tohle vysvědčení bude stát za prd. A teď k něčemu' lepšímu'. Před 2týdnama jsem byla s kamarádkou fotit - nebo-li mi dělala novou profilovku na faceboom a pár fotek kolem. A občas jsem něco málo fotila kolem.Tady pár fotek..


Cover - na YT.

15. dubna 2014 v 14:13 | *Shock-g |  Názory.
Dnes jsem se rozhodla napsat menší článek o Cover na YT ( = obyčejný člověk zpívá /třeba po JB\ nějakou písničku ). Poslední dobou často na nějaký Covery koukám. Třeba tento je moc pěkný .

Recenze na film | Ladíme.

9. dubna 2014 v 6:00 | *Shock-g |  Tipy&Rady a recenze.
O tomhle skvělém filmu jsem se dozvěděla od blogérky Sisse ( máte ji v oblíbených blogách ) . Zkoukla jsem film a rozhodla jsem se též napsat kratší recenzi na tento film , myslím že by se na něj měl kouknout každý! Je úžasný.

Šikana ?

8. dubna 2014 v 6:00 | *Shock-g
Myslím že nejen já jsem se setkala ze šikanou. Já se s ní setkávala dříve hodně ,hodně často teď už jen hodně málo. Co je to vlastně šikana ? Rozděluje se na dva druhy. Fyzická a psychická a cyber šikana. Zažila jsem obě dvě. Fyzika je když vám někdo ubližuje - škrtí vás , kope do vás , mlátí vás a spousty dalších bolestných ubližování. Psychická je když vás někdo často slovně napadá , úráží vás a tak dále. A cyber je když vás někdo uráží za mobilem, počítačem (přes facebook,sms apod.).

Ach,novinky,kecy

7. dubna 2014 v 15:56 | *Shock-g |  Deníček
Po nějaké té době je tu opět deníček . Než začnu..chci vám řícvt že ten pes z minulého článku není čivava ale zlatá retvívrka :D celkem mě to pobavilo když jsem to četla :D
Jinak..co se nového stalo? V podstatě ani nic. Jen po několikátý jsem dostala zas kopačky od kluka,dostala 5x 5 v matice za něco za co jsem dostat známku neměla pač jsem chyběla, mám novej notebook HP a jsem s ním 100% spokojená je úžasný!) , mám natočený 2 videa ale nevím jak je dát do AVI , v poslední době mám samí 1 z předmětů / až na nějaký samozdřejmě \ až se divím .
Dnes budu psát ten článek o šikaně a zítra bude na blogu tak snad se vám článek bude líbit. Bude napsaný tak jak jsem to zažila já a tak.
Článek o ničem.. byee.

Diary || heh ||

2. dubna 2014 v 22:24 | *Shock-g |  Deníček
Čauky :).
Po nějakém tom dni je tu znovu deníček:). Příjde mi že teď deníčky celkem letí na blogách. Tak.. jak jsem odstartovala pondělek? celkem skvěle, samé 1 a to vážně:D takže jsem I'm so happy:3 byla jsem po nějaké té době s přítelem venku ,yeaah. Za 4 dny to budou 2 měsíce co jsem šťastně zadaná:3. Jinak krom toho.. se toho moc ani nestalo vše je při starém. Začla jsem se víc bavit s klukama ze třídy potěšilo mě to pač jsem si s nimi neužila nejlepší léta. Když už jsme u toho-chtěla byhc napsta slohovku-názor o šikaně a tak.Chtěli by jste to?:)

Jinak..jsem dnes točila video ' co je v mém mobilu ' na požádání jedné slečny. Ale je tu problémo. Jak mám - nebo neznáte nějaký program abych mohla převést video do AVI ? Abych to mohla upravit? Jinak byhc měla několik videí na YT už. To ej jediný problém:/.

Jinak..všichni asi hrajete hru 'pixwords'?:D kdo ne tak asi takhle. Je to něco podobného jako křížovka, a všichni na tom ujíždějí a upřímně? mám toho už plné zuby ! :D Kdo to hraje...že vám to též leze na nervy?! :D
Tohle dnes taťka přitáhl..a zkusili jsme to na psovi..boží ne...?!:DD.