co se za poslední týden stalo?

20. března 2014 v 19:43 | *Shock-g |  Deníček
Nezdá se mi že by se za tenhle týden a předminulý toho nejvíce stalo , ale něco přece málo se stalo. S některých jsem potěšená víc, a s některých vůbec.
Začneme školou tam jsem se zlepšila o dost , a jsem za to dost ráda. lepší známky , lépe se mi učí. Zlepšila jsem si trošku tu angličtinu a i matematiku. Fyzika mi teď dělá trošku problémy ale už to učivo jakžtak začínám chápat.
Od úterka nechodím do školy. Měla jsem jít jen na kontrolu s rukou ( to vám povím pak ) a nakonec se to protáhlo. Od července mám nějaké problémy s nemocemi .. nakonec jsme zjistili pár alergií. A prostě posledních pár měsíců mi slzej oči , mám bolesti u nosu až po čelo tak jsme šly s mamkou na orl. Tam mi strčili 15 cm železnou 'kamerku' do nosu vážně hezké.Museli mi to umrtvit protože to fakt bolelo.Pak mi ji tam daly znovu - a pak výtěr kterej byl vážně dost nepříjemnej cukala jsem a tam byla vážně milá sestřička která mi řekla "děláme to i menším dětem si trochu starší než oni tak bys taky něco měla vydržet ne" příjemná že, uklidnila mě fakt dost. Pak mi řekli že asi půjdu na operaci s mandlema. Fajn,fajn.
Minulý týden se mi stala tková menší věc šla jsme ze psem po schodech a spadl na ruku a naštípnutá ručka. ŠIKULKA.

S maminkou na kontrole ruky :)
úsměv :)

jsme se dnes nudila tak jsem dělala nějaké fotky :)
S mamkou jsme dnes pařili půlko odpoledne! :D Jsme jediný závisláci?! :D...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niko-l Niko-l | 21. března 2014 v 18:23 | Reagovat

To je dost nepříjemné :/ Taky mám něco s nosem, pořád mě bolí hlava a mám celé dutiny nějaké zastřené, takže chodím k nosnímu, dal mi antibiotika (které v mém případě nezabraly), takže se uvidí :/ Nicméně chápu tě, jaké to je, když se ti hrabou v nose :X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama