Leden 2014

Nemočnákuju ..kde ?!

31. ledna 2014 v 18:54 | *Shock |  Deníček
Čaukyy..
Ozvala bych se i dřív,ale jsem docela nemocná,neměla jsem čas pač jsem se učila na testy a tak dále. Upřímně bych byla dřív zdravá kdybych ležela v teplé postýlce, s čajíčkem a ležela-spinkala. Ale místo toho..jsem radši byla venku. Jak mě to nebaví doma! :D. Ale dneska jsem až do 2 odpoledne ležela s čajem! a pak šla ven........ ale zvládla jsem to aspoň na chvíli :D.

Ve škole , je vše ok. Zatím mám samé jedničky až na matiku, ta mě tak .. no:). Zatím všechny testy, zkoušení byly na 1 ( krom matiky). A jsem za to dost ráda dost mi pomohla mamka , jak řekla že když budu mít max. samé dvojky že dostanu zrcadlovku :). Né že bych se nesnažila i předtím..ale teď je to o dost větší :) .

Přeju hezkej víkend! :)

Fotografie.

25. ledna 2014 v 17:31 | *Shock

Deníček | nemocňákuju ve škole.

23. ledna 2014 v 15:50 | *Shock |  Deníček
Ahooj.
Nevím čím ani začít , tak asi prvním co je už v nadpisu.Jsem totálně nachcípaná,už kolem 7měsíců ( minulej rok jsem s tím strávila dost v nemocnici - na základě toho mi zjistili alergii ) - na prach,plíseň,psí chlupy a pár dalších maličkostí. Takže denně pšikám to bych i přežila , ale už mě docela dost štve rýma a je čim dál víc horší .. Takže zejtra jdu s mamkou do nemocnice .

Známky , častá otázka. Už jsou ukončené , a já mám 1x 4 z matematiky kterou absolutně nechápu a nejraději bych ji nakopla do prdele. Tohle pololetí se musím snažit abych dostala tu zrcadlovku..takže no. Začala jsem celkem dost pěkně - VKZ - 1,2 -M-3 , SV-1,1 , Čj-1 . :)

Co by jste chtěli za články? A líbí se vám novej dessign? Je něco co se vám hodně nelíbí na blogu? ->pište do komentářů.děkuju-shock-g.


Můj diář.

18. ledna 2014 v 17:01 | *Shock |  Tipy&Rady a recenze.
Nedávno jsem četla článek blogérky Eliiinka ( zde článek ) kde psala o svém diáři , tak jsem si ho udělala také . a chtěla bych sem to hodit :) .
Udělala jsem si ho trošku jinak , a jsem s tím 100% spokojená :).

Fotografie - s Adélkou.

17. ledna 2014 v 20:58 | *Shock |  Fotografie
Tady jsou ty slíbené fotografie ( ano měli být včera , ale nestíhala jsem a neměla jsem internet ) . Bylo to focení s moji kamarádkou Adélou které též baví fotografování. Fotili jsme se nějak tak navzájem + okolí . Tady máte pár fotografií co jsme nafotili :) ( tady jsou spíše co já jsem nafotila ).


Deníček | tohle pololetí nebude nejlepší.

15. ledna 2014 v 20:48 | *Shock

Čaukoo.
Po dlouhé,dlouhéé době je tu zase deníček. Mám tu celkem dost novinek :3 . Jako první chci vám říct - že bude rekonstrukce BLOGU nový dessign , nové rubriky , nové VIDEA ( pokuď mi bude fakat foťák-.- ) , nové - lepší články , větší aktivita ( tohle spíše nesplnuji ale pokusím se ) . Budu to tu nějak tak měnit , psala jsem si nedávno s jednou blogérkou a řekla mi kdybych tady to více změnila ( k lepšímu ) tak by byl můj blog konečně na úrovni :). Takže čekejte novej blog! ( Na začátku únoru - soutěž fotografická ).

Ve škole , jak dokonalá otázka. Není to nejhorší , není to nejlepší. Né že bych propadala ale jedna 4 tam bude a to z matiky,tu neumím a asi nikdy umět nebudu. Jinak ty známky jdou,slíbila jsem mamce že když nebudu mít v 2.pololetí ani jednu 3 tak dostanu zrcadlovku:D budu se co nejvíc snažit , tak snad to dám. Poslední dobou se denně učím tak snad to stojí za to:).

Focení - tak snažím se co nejvíc to jde , a mé fotografie jsou celkem už na nějaké té úrovni. Nejsou zas tak špatné ( zítra budu sem dávat fotky co jsem fotila ) . Mám už domluvené focení s kamarádkami a kamarádami tak snad to výjde! Jinak často teď chodím fotit - okolí ( Prahu:D ) s novým stativem co jsem dostala,ano musím se pochlubit*,*.

2 fotky ze včerejšího focení s Adélkou - zítra je sem všechny dám:).

recenze blogu - http://sisse.blog.cz/

14. ledna 2014 v 21:43 | *Shock
Ahoooj...
Dnes tu pro vás mám recenzi na blog 14 leté slečny jménem " Silvie " aneb pod přezdívkou " Sisse ". Tato mladá slečná se zajímá o footgrafování a baví ji psát povídky. Má jedny z nejlepších povídek co jsem kdy četla - TADY , TADY ( ukázka povídek ). Též se zajímá o fotografování které jí nadevše jde , je v tom opravdu talentovaná a přeju aby se ji splnil sen stát se profesionální fotografkou.
Dessign má velmi přehledný a pěkně udělaný. Na dessigny má opravdu talent , upřímně ji ho závidím :D . Jelikož je ráda tvořivá tak si dokáže více pohrát s ním a vyřádit se na něm.
Články má pěkně zpracované , i když někdy píše něco nesmyslnýho / jako já vždy :D \ . Suprově se v článku orientuji. Třeba tento článek mi dost pomohl jelikož jsem též přemýšlela o roztahováku , takže aspoň vím už teď o všem :).
Určitě její blog navštivte :).

Nákupy .

4. ledna 2014 v 17:15 | *Shock
Nakonci prosince jsem dostala něco málo peněz a šla jsem si nakoupit pár oblečení , bylo teď dost slev tak jsem vyrazila něco nakoupit a sem vám ukazat :).

Tu košili ( viz.1obrázek) jsem se snažila sehnat už dříve a konečně jsem ji viděla -.-:D stále 200 kč a je úplně libová . To modré tričko z Gate jsem si kupovala na silvestra:3 jsem byla s mamkou nakupovat tak jsem ho hned ulovila:D ( 150kč) a delší trička se mi strašně líbí :D .

Ohlédnutí za rokem 2013.

1. ledna 2014 v 2:41 | *Shock
Tady je meněíš ohlédnutí za minulým rokem.. Co jsem dokázala,zvládla,udělala a tak dále. Upřímně jsem ani nechtěla aby tenhle rok skončil.
(Obrázek vypůjčen od blogérky - Sisse )