Prosinec 2013

Fotografie - Vltava

31. prosince 2013 v 1:34 | *Shock
Předevčírem jsem byla s bráchou něco nafotit a byly jsme u Vltavy , fotek není mnoho ale aspoň pár :). Doufám že se vám budou líbit :)..

Krátký a jednoduchý návod na nehty :).

30. prosince 2013 v 0:18 | *Shock
Dnes vám ukážu lehký návod na pěkné nehty , budete potřebovat jakýkoli barevný lak obyčejný + praskací ( jakoukoli barvu podle vašeho výberu ) lak :).

Vánoční dárky a narozeninové dárky.

28. prosince 2013 v 20:20 | *Shock
Dnes je článek o mích vánočních a narozeninovách dárcích. Jelikož mi nějak nefaká video v počítači co jsem natočila tak je bohužel článek snad brzo už to půjde . Začnu vánočníma dárkama .

První je šatotriko - může to být jako triko i jako šaty . Vypadá to moc pěkně z černýma legínama :). Na druhém obrázku jsou dvě úplně božské teploučké mikiny :3 . Které se mi hodí do té zimy :).

Birthday and christmas♥

25. prosince 2013 v 15:07 | *Shock
Ahooj:).
Omlouvám se že jsem se neozvala vůbec jsem nemněla čas a včera jsme odjeli pryč a dnes vrátili a každý den jsem skoro byla někde v háji :D. Opožděně přeju veselý vánoce:D:). A šťastný nový rok!. Doufám že jste dostaly dárky které jste chtěli , pořádně se najedli a užili vánoční atmosféru :). Já v neděli slavila 13 let které jsem si užila s kamarádkou :). Měla jsem užasný dort čokoládový s mandlema ve tvaru srdíčka a ve prostřed 13 :). Včerejší vánoce jsem si skvěle užila s celou rodinou , vánoční atmosféra byla užasná. Dárečky byly také moc pěkné moc si toho vážím :3 . A jak vy jste si je užili ?

Rozhodla jsem se jelikož jsem dostala nový foťák jestli mám natočit video co jsem dostala? Bylo by to zítra to video pokuď chcete :).

Fotka s bráškou kterýho jsem donutila fotit :D

Už jen 3 dny♥

19. prosince 2013 v 16:41 | *Shock
Ahoooj.

Pár uměleckých fotek:D:). A po straně můj nový milááček :). A crukoví - a moje velryba!!! :D:D.

Hahahahaaa.

14. prosince 2013 v 13:36 | *Shock
Ahooj.
Ten pocit když víte co dostanete pod stromeček za foťák :3 . A už by jste s ním chtěli fotit teď hned:D. Včera byl jarmark a hodinu jsem s kámoškou prodávala družinin stánek. Občas jsem teda odběhla abych natočila bráškovo vystoupení a naší třídy. Náš stánek - náš třídní vydělal něco přes 2000 takže to dáme do výzdoby atd.naší třídy:)

Dnes budu dělat s mamkou zbytek cukroví a pak koukat na filmy a tak dále :3. Včerejší večer jsem strávila nejdřív spaní od 8 do 10 večer pak koukání s mamkou na nějakou kravinu:D a asi od půlnoci koukání na filmy - Holky v balíku a ještě něco s nějakým černochem(: a pak jsem se šla koukat na sex ve městě - a šla spát o půl 4 *,* . Mezitím jsem si vytrhala obočí , nalakovala nehty:D:D.

Zítra budu se učit ( možná i něco dnes ) na angličtinu na úterejší zkoušení angličtiny . Jinak mám na vysvědčení za 4. Né že bych byla úplně blbá -> ale hodně jsem chyběla a dopsávala si učivo později a my s toho měli třeba test a ona mi řekla že jsem si to měla dřív dopsat a tak dále. Tak jsem se s ní dohodla aby mi udělala zkoušení -___- . Tak se budu víc učit -> mám na to 2 týdny.Snad to dám no.
ano koukala jsem na dokonalý film ._.

A jak vy strávíte víkend?:)

Novinky .

11. prosince 2013 v 16:55 | Shock*
Tak píšu tenhle článek po druhý -_- . Dlouhej článek jak něco..a on se mi vypne notebook? -_-. Takže tady vám napíšu jen pár novinek.

Německo - Drážďany

v Sobotu jsem byla v Německu na vánočních trhách v Drážďanech. Bylo tam nádherné až na těch stovky lidí:D Byla jsem na trzích , v centrech , po okolí Německa.Bylo to suprové:3 Nejlepší bylo. Já že si dám jídlo a tam byl gyros a já že si pro něj dojdu:D Tak jsem přišla a řekla " Falafel " ( Můj otec je Arab a to je arabské jídlo a my to děláme furt to jídlo a nějak mi to teď nedocvaklo:D) oni mi to dali a já na to koukám že jsem chtěla gyros a pak mi to došlo:DDD)) Ale bylo to dobrý a i levný porce byla veliká a dobrá ( 3€ ) . Pak jsem si dala hot dog - a dala jsem ty hořcici a já myslela že není ostrá a ona byla jak feferónka ostrá-.-:D . ( 3€ ) . Na těch trzích bylo strašně moc lidí , a i v centrech ale po ulicích ani moc lidí nebylo:) Byla jsem i na ruském kole:3:D Málem jsem se poblibla , jak se to zrychlovalo..áá. My jsme jakoby uvízli nahoře když dávali nové lidi do sedadel tak jsem něco málo vyfotila:3.
1) (Z leva ) Náměstí
2) Náměstí kde byly trhy
3) Mamka a její kamarádky u vánočního stromku v centru
4) (2 sloupeček - z leva) výhled z ruského kola na trhy jde vidět že tam bylo opravdu moc lidí
5) Stromeček v ulici
6) Ruské kolo
7) Hot dog
8) falafel - opravdu velký kousek, a velmi dobrý:3
9) Když jsme šly k autobusu tak to byla asi nějaká galerie myslím - bylo tam velmi vrabců-.-