Listopad 2013

Víkend<3

30. listopadu 2013 v 0:54 | Shock*
Jak já miluji víkendy. Ten pocit když můžete jít spát v kolik chcete a vstávat též když chcete.To je k nezaplacení.Ták.Dnes jsme měli turnaj ve flórbalu - daly mi jen 3 góly ' jen ' kdyby nedali žádnej byly by jsme 1. Jsme 2.není to tak hrozný ne?Taky jsem byla s toho pěkně nasraná , a jak jsem měla na sobě tu helmu ( nebo jak s etomu říká:D ) tak se mi slzili oči a neviděla jsem vůbec kde je míček.Byla jsem smutná,naštvaná.. ale tak ' stává se '.Nebyly nijak naštvaný ale myslím že..byly.Ale tak..no. Aspoň jsem se ulila ze školy<3:DNo.V pondělí jdu na alergologii a ještě někam ale je to divnej název:D Prý tam budu dýchat do něčeho:D Takže další ulití ze školy:3:D.
2 fotky z turnaje :3 :')

ŽIJU,žiju

28. listopadu 2013 v 13:56 | Shock*
Čaukyy...
Upřímně teď nemám moc času na blog,učím se a učím fuuck:D:( . Pondělí bylo okey,někdo nám hodil ( o víkendu ) cihlu do okna( do naší třídy ) takže celej den v jazykovce. Úterý bylo good přišli jsme o Ájinu - místo toho byla prezentace o Austrálii. Středa byla good.Takovej pohodovej den. A dnes válím šunky doma :D:D Zejtra je pááátek<3 I love so much friday. Na víkend plánuji jen jedno - válet šunky v mé milované postýlce a spinkat. Možná pojedu za boy ') možná půjdu ven,možná ani to ne,možná se budu učit.Co já vím.

Zejtra jdu na florbal ( turnaj ) nechce se mi tam,poseru to,bojím se..prostě se mi tam vůbec ale vůbec nechce. Ale co mám dělat že..

Kráááska<3

Deník | Lalala ♥

23. listopadu 2013 v 1:36 | Shock*
Mám se fajn , mám se skvěle. I když na pár věcí. Ale jinak vše je áááá. Včera jsme měli mít test z dějepisu ale paní učitelka zapomněla sešity v kabinetu a byla líná pro ně dojít takže učení dějepisu mi bylo k ničemu ale byla jsem i ráda že jsem se tomu nějak vyhla.D

Pak jsem psala opravku ze zemáku a myslím že horší jak 2 to nebude:D dala jsem to všechno , ale aby to to ještě bylo dobře:D Měli jsme tam mapu tam vypsat asi 15 jmén ( Třeba Nil,Velká Syrta atd...) a pak 2 otázky.Mapu jsem celou vyplnila a 2 otázky taky napsala:D Ta první by měla být 100% dobře ale ta druhá..snad taky bude:D:D

S češtiny jsem psala procvičování a dostala jsem s toho 1 yeeaaah. Dnes jsme byly ve škole na 1 -3 hodiny. INF,AJ,M. Pak jsme šly do kina Lucerna na film ' Nickyho rodina ' bylo to krásný i dojemný.. Bylo to za léta Hitlera..jak jeden pán zachránil přes 5000 dětí..dovezl je do Anglie aby neumřeli..prostě bylo to nádherný! Dnes mu je 105 let a je velmi uznávaný člověk. Na konci byly ty zachráněné děti ( které on převezl do Anglie ) a děkovali mu ..a on brečel. I mě ukápla ta slzička. No...smutný i dojemný. Já jsem jako velká cytlivka robrečela jsem se i u Harryho Pottera jak tam umřel Dobby ..:D) jo..a teď nejen jedna slza mi ukápla.

Na víkend pojedu za přítelem :3 Takže užitej víkend s ním. Jinak asi pak večer prokoukat na nějaké filmy :D Chcete nějaké recenze na filmy ? Hrozně se mi líbí toto :3 ' cute couple ' UKÁZKA. Prostě je to krásný..2 zamilovaný no')

Dnes jsem byla z kamarádkami 2 venku. Přijeli zamnou s Dolních Počernic. Byly jsme na Václaváku , na míráku, na pražáku ( pražského povstání ) všude možně :D Pak jsem se rozhodla ject za přítelem a za 10minut mi jel vlak na zpátek:D Takže super den..pár fotek. MUSÍM SE VÁM POCHLUBIT!!!! MÁM FOTKU Z ŽRALOKEM!!! HLEDALA JSEM I SHREKA ALE TEN ZELENEJ HAJZL TAM DEBIL:DDDDD

Deník | ♥

20. listopadu 2013 v 14:58 | Shock*
Nejlepší kapitola života mi začala.Od 30.11 22:44 jsem nejšťastnější člověk na světě ♥ No jo ;3 . Jen tak si ležím v posteli,přemýšlím nad různýma věcma se sluchátkami v uších. Zamyslela jsem se nad spousty věcma a také pěkně o nich popřemýšlela. Nejlepší písnička na přemýšlení je stejnak tato..a tato.


První pusa.

19. listopadu 2013 v 14:59 | Shock*
Ne není to kniha...ale je to článek o mé ' První puse ( francouzáku ) '. Tenhle nápad mi doporučila jedna blogérka, tak jsem si řekla že tenhle článek propracuji a udělám. Děkuji za skvělý nápad..a doufám že se vám bude líbit tento článek :)

Deník | celkem to jde.

18. listopadu 2013 v 15:15 | Shock*
Caukyyyy...
Dnešní den byl celkem OK. Dostala jsem 5 z matiky , a toť vše (y). O víkendu jsem jela v sobotu za tetou mimo Prahu a pěkně proválela a projedla. Teta mě nasytila luxusníma řízkama z bramborovou kaší , kukuřicí , dortíkem ;3 . V neděli jsme měli ject na Pražský Hrad ale jaksi..pršelo a byla zima, a hnusně ale zachránila to kamarádka :3. Poslední dobou je čim dál tim víc větší zima..a hnusněji. CHCI LÉTO. Zítra je projektový den ve škole takže se nebudeme učit ale probírat tučňáka jak zajímavé . Tenhle týden musím jít na rengen zubu a do nemocnice kvůli dýchání . Co jste dělali celý víkend? A dnes? :)
Poznali by jste mě?:D:D


Dabing nebo titulky ?

16. listopadu 2013 v 7:29 | Shock-g
Téma týdne je " Dabing nebo titulky? " rozhodla jsem se něco málo o tom rozepsat. Já mám raději Dabing moc mě to nebaví číst , ale mám i moc ráda s titulkami film. Více se naučím angličtinu .

Film s Dabingem
Mám ho raději , mohu se v pohodě koukat na film bez toho že by mně otravovaly titulky. Vždy když koukám na film s titulkami skoro většinou pozoruji víc titulky než film. Ale když třeba je nějaký seriál a chci vidět novou serii a není ještě z dabingem tak se kouknu na film s titulkama :)
Film s titulkami
Jelikož chci více rozšířit angličtinu tak poslední dobou hodně koukám na film s titulkama.Skvěle se dá naučit angličtina .
Pár větami to shrnu...
100% volím film s dabingem. Film s titulkami mi vůbec nevadí jen raději poslouchám česky než anglicky.Ale films titulkami raději volím kvůli angličtině.Ale vyhrál u mě film s dabigem.
co máte raději vy? :)

10 otázek ohledně blogu |

15. listopadu 2013 v 6:00 | Shock*
Na jednom blogu jsem viděla tento TAG o 10 otázek o mém blogu. Rozhodla jsem se ho vyplnit :)

Deník | jedničkářka ze mě nebude.

14. listopadu 2013 v 14:27 | Shock*
Caukyyyy.
Tenhle týden byl fajn a to je trpv čtvrtek. Pondělí proběhlo úplně v pohodě,čtvrtletka z ČJ dopadla na 1 a 3 . V úterý byly 4 testy. Ze zemáku,matiky(čtvrtletka),občanka,děják. Zemák jsem dala na 4-5 protože jsem vůbec něvěděla že ten test je takže mi to nenapsal a budu si to opravovat :) . Matiku se dozvím zítra,občanku až další úterý a děják je za 3. Asi ze mě jedničkářka nebude , ale jsem ráda aspoň za tohle :). Včera ( ve středu ) jsme měli ředitelské volno protože celý den netekla voda v celé naší ulici a ve škole. Místo abych si užila volno tak jsem šla do nemocnice.Jinak celé odpoledne jsem se snažila usnout ale nešlo to-,-. Dnešní den byl super. Hlavně 2 hodiny tělocviku kdy jsem byla totálně vyřízená :D
Nuda :3

Rychlo,strůčo

10. listopadu 2013 v 3:28 | Shock*
Píšu jen takový rychlý článeček. Nemůžu usnout,ležím,dokoukala jsem film a jsem na facebooku a poslouchám písničky. Nudím se jsem unavená i neunavená a nechce se mi jít spát ale asi si vemu své obrovské sluchátka ve kterých vypadám jak monstrum a budu poslouchat hudbu.

Takhle to vypadá když na sobě máte ' Helmu ' :D prostě vypadám jak monstrum-,-:D Půjdu asi ještě něco zkouknout za film asi zkažená úča a pak brou._. tak dobrou,sladké sny ._.