Říjen 2013

I want to be happy.

28. října 2013 v 15:27 | Shock*

PIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ OTÁZKY DO VIDEOODPOVĚDĚ (:

Včera jsem prolenila den, vstala jsem v mém domnění ( že je 1hodina ale já blbec nevěděla že je posun času , miluju svůj mobil a maminku ) takže jsem vstala ve 12 najedla a šla ven. Byla jsem s kamarádem venku nějak do 4 a pak jsem šla domů a od té doby jsem se válela a koukala na filmy. Takže taková válená neděle :3 ( normálně jsem měla zmatek jestli je pondělí nebo neděle :D ).

The bad things stay with you. You can't escape them, even if you want to.

26. října 2013 v 15:17 | Shock*
Po nějaké době ten deníček. Konečně mám za sebou vše.V pondělí 5 a půl v nemocnici, 2 hodiny s mamkou na sklerodermii a pak 3 a půl hodiny na Otorhinolarygologie ambulance.Mám něco s nosními dutinami a už trpím 2 měsíce dal mi nějaké nové prášky které mě vyléčili.Teď beru zas nějaké nové a snad to bude lepší a lepší.V úterý v zoo ze školou a ve středu u zubaře,ve čtvrtek jsem byla ve škole jen 4 hodiny protože poslední 2 h. byl tělocvik a máma mě kvůli nemoci nechala pustit po 4.hodině . V pátek na kontrole v nemocnici a za týden mám další ale prej je to už lepší.A teď klidnej víkend prodlouženej. Škoda že nám nedali celej týden ale aspoň něco :)

Zoo | 22.10

23. října 2013 v 21:08 | Shock*
Včera jsme byly v zoo a pořádně užili.Hrozně moc se mi tam líbilo:3 S kamarádkama jsme si ten den dokonale užily :). Zvířátka byly krásný fotek bylo jich málo( nafotila jsem jich před 100) ale aspoň to minimum vám sem dám:) S kamarádkou jsme mněli pak volno tak jsme se šly kouknout na pár zvířat a pak jsme šly na ledovou tříšť:D byl to fajn den)

Brzo vstávat,ale né do školy.

21. října 2013 v 6:00 | Shock*
Jelikož jsem zase nemocná tak ráno brzo vstávám a jdu na ORL. Nejdřívě s mamkou na SKL. a pak semnou zajít k Panu doktorovi na ORL ať mi už s tm něco udělá. Praskají mi žilky a proto mám už 2 měsíce hroznou rýmu. K tomu přibýva hrozný kašel, ach co si více přát.

Včerejší neděle byla klidná až na to věčné řvaní mamky na bráchu ať už se chová normálně a neřve po bytě. Musela jsem na chvíli vypadnout na balkón , už mě dost bolela hlava.

Když brácha odešel s kamarádem někam do parku , tak jsem šla si pustit video kde jsem byla malinká. Ááá co se stalo. Celá kazeta byla fuč! A místo toho Jára cimrman nebo co to bylo. Vážně jsem byla s mamkou tak naštvaná že jsme málem praskly. Zachránila to kazeta - svatba tátovího bratra. I když stále jsme byly naštvané. Svatba byla dokonalá , upřímně jsem se dozvěděla tolik věcí. Arabská / Jordánská svatba je úplně jiná jak ta Česká až to neni možný. ( Ano,jsem na půl Arabka a na půl Češka). Být Arabkou je skvělé! Tolik sestřenic , bratranců , tet , strejdů , babiček , dědečků nemá snad nikdo.
Sem byla ale krásné miminko! Jeden jedinej záběr s té kazety...

Dolní Počernice - u kamarádky.

20. října 2013 v 15:24 | Shock*
Včera jsem jela za kamarádkou T. do Dolních Počernic spousty fotek,spousty srandy. Ten den jsem si bezvadně užila a co vy? Co jste dělali celý víkend? Jelikož jsem nemocná budu ležet v posteli :/
musím se pochlubit jak nádherně fotím:D ( kecám ) jen se musím prostě pochlubit fotkama:3

'Sorry'

15. října 2013 v 21:23 | Shock*
..Obojživelníci se vyvinuli přibližně před 350milióny lety z pravdivé skupiny lalokoploutvých ryb. Kéž bych dokázala se naučti nazpamět tolik učiva,byla bych jedničkářka. Což nikdy nebudu.

Hlaste se u mně kdo umí vrátit čas , ten kdo to umí. Budu ho zbožňovat. Tolik chyb jsem udělala a vše posrala . Omlouvám se za ten výraz ale lepší to asi nebude. Sorry...

Vím že teď jsem na blogu nejvíce aktivní. Budu se snažit být co nejvíce aktivní ..poslední dobou jsem nemněla náladu.
juuu...

DENÍČK | mam se fájn.

9. října 2013 v 6:00 | Shock*
Znáte ten pocit když řikáte všem jak se máte fajn? přitom to je úplnej nesmysl. Tak to mám i já , ale vyzpovídat se blogu musím. Jako zprávná blogérka ze spousty trablema. a teď k něčemu lepšímu. Doma je už fajn, ve škole mám jednu 5 za druhou. Kamarádi ..no, s mím nejlepším kamarádem jsme se teď dost brutálně pohádali. Kluci ? Ehm, no comment. Co vy? :)
přemýšlím o nějaké soutěži , ale nevím jaké ceny. Poraďte když tak návrhy -> do komentáře :)

Inspiration body.

8. října 2013 v 6:00 | Shock*
Určitě každá dívka chce krásnou , štíhlou postavu. Nebo je s ní spokojená , většina dívek má raději štíhlejší postavu. Tady máte pár inspiračních / motivačních fotek - k tomu aby jste začly cvičit a měly nádherně štíhlé tělo. Čekejte těchto článků více.
krásné štíhlé tělo a jen málo k tomu potřebujete!

Deník Bridget Jonesové 1

7. října 2013 v 6:00 | Shock*

Deník Bridget Jonesové.

Komedie / Romantický.
Velká Británie / Irsko / Francie, 2001, 93 min

5 best music

6. října 2013 v 20:25 | Shock*
Každý měsíc udělám článek se svými 5 nejlepšími písničkami / best music. Tady je první várka mích oblíbených písniček za tento měsíc.

Miley Cyrus - Wrecking Ball