Září 2013

Diary | 27,28,29.9

29. září 2013 v 15:30 | Shock*
Čauky..
Po pár dnech opět tady! Takže pátek proběhl suprově , byl rychlý a fajnový. Odpoledne zamnou přijel kamarád a šly jsme na větší procházku , pak jsme šly pro bráchu a pak jel domů. Zbytek dne jsem strávila u noťasu , z filmama a kakaem. Jak boží den.

Sobota byla taková lenivá. Vstala jsem šla na noťas domluvila z kamarádkou že půjdu s ní ven jela jsem tramvají ale na další zastávce jsem jí napsala že nejdu protože mě šíleně rozbolelo břicho ( bolelo mně už předtím ale pak to bylo snad horší a horší) a bolesti hlavy jela jsem zpátky a proležela,prokoukala na několik filmů a bylo mi fajne. Šla jsem spát až ve 2 protože jsem si stáhla Deník Bridget Jonesové 2 prostě ten film tak řeru že na něj musím koukat milionkrát do kola:3 Hlavně žeru Colina Firtha:"3 stáhla jsem si v 1 ráno od něj film " Láska nebeská" a teď na něj čučim,boží film tolik dokonalých herců a hereček!

neděle (dnes) budu asi jen lenit a koukat na lásku nebeskou a možná pojedu za přítelem. Snad výjde vše podle plánu:) Večer půjdu asi spát brzo abych ráno vstala dobře,dnes jsem vstávala až ve 12:D musím si odvyknout:)

A co jste dělali vy celý víkend? :)

a jedna nová fotka :)

Nové zuby. Jak s alabastru.

26. září 2013 v 17:42 | Shock*
Nebojte nemám celé zuby nové. Jen,hrála jsem si s kamarádkou ( kamarádsky se prala ) dala mi facku ze zadu do hlavy a ja buuum zubama na stůl. Takže jsem tam měla díru ( oblouček - viz.fotka dole) . Tak jsem hned další den šla k tubařovi ať mi to opraví. Hodinka práce , a upřímně to bolelo jak svině. Zamračený Ukápla i slzička / y. Injekce,vrtání...prostě nic pro mně. Snad to bude už lepší,vyplnil mi to plombou a stálo mě to 600 Mlčící taky dobrý.

Ve škole to bylo dobrý. První hodinu děják - test ( jako každou hodinu) z něho můžu mít tak 3/4 snad horší to nemůže být. Ale 4 , 5 nejsou nejhorší známky ne? ( zatím co jsem dostala s testů na děják ). Ne,nebojte nejsem blbá..ale prostě jsem se nenaučila. Další čeština a to jsme dělali diktát ( 3...asi ) a nějaké cvičení. Pak zemák, a to jsme dělali něco na prac. papíře. A pak fyzika což jsme probírali něco o rychlosti a pak 2h těláku. Jelikož jsem po nemoci,neboli ještě mám nemoc tak jsem necvičila nebo spíš nemněla ale cvhilkama jsem cvičilaÚžasný. Celkem fajne den, co u vás? Líbající

Deník | dívky která ráda spí při hodině.

23. září 2013 v 21:00 | *Shock
Ahooj :)
Dnešek byl fajn až na některé " maličkosti ". První hodinu jsme měli přírodopis a probírali jsme nějaké ryby myslím:D Pak byla češina a dělali jsme nějaké pravopisné cvičení,matika a nějaký příklady na celou hodinu,svět práce vakcíny,očkování,fyzika rychlost a poslední hodinu hudebka ( chodíme každou hodinu na pc) a děláme si co chceme,ale dnes dělala referát kamarádka, a pak jsme na konci zpívali něco ze záhonkem:D:D A pak na obědy a domů:3 Jakej jste měli vy den? :)

( Od zítra budou lepší články , kvalitnější a také videa!!)

Wishlist 0.1

19. září 2013 v 22:15 | Shock*

Wishlist 0.1


Ten pocit když jste zamilovaný/á.

18. září 2013 v 20:55 | Shock*
Jak jste se asi dozvěděli v článku - ano jsem šťastně zamilovaná a zadaná. Včera jsem jela za nim a ..prostě jsme spolu. Byl to pohádkovej denLíbající Prostě on..však to znáte ( aspoň někteří §- proti nezadaným nic ve zlym!)

Ten pocit když vám nehorázně mooc chybí...
Už s ním hodinu a půl volám na skypu♥ ten jeho obličej,úsměv,rty..prostě ON♥ Však to znáte. Ale nebudu vám tu furt kecat o němMlčící Dnešek byl hrozně fajne,ve škole jsem dostala za 3 z matiky ( pětiminutovky) a z příroďáku za 1. To začíná:D Já budu končit ( promiňte za krátkej článek..) jen prostě♥ Zejtra slibuju bude delšíLíbajícímam vás ráda,pááá.
heh nuda při přírodceMlčící

Život ve městě |aneb co je lepš í - vesnice X město ?

17. září 2013 v 21:42 | Shock*
Tento článek mě inspiroval u blogérky - Sisse. Rozhodla jsem se napsat proč mám ráda více město než vesnici. Jakej je mezitím rozdíl a tak vše kolem toho. Spousta článků ohledně tohoto téma jsem četla a všechny mě něčím zaujali.

Život na vesnici ?

Jelikož mám chalupu na vesnici a strávím tam vždy skoro celé prázdniny tak nějak vím jakej je tam život. Nikdy mě to tam nijak moc nebavilo až tohle léto se to tam trošku oživilo. Našla jsem tam nějaké nové kamarády a celkem jsme si toho tam dost užili. Když trošku zapátráte vše se dá najít. Ale když se kouknu z jiné strany - obchody. Musíte jít 4-5km do města kde je to celkem velké na nákupy ( potraviny,oblečení,pizzerie,restaurace...) a o 4km dál je velký lidl. A o 2km na víc billa. jede tam sice autobus ale jak v jakém času. Když sejdu takový kopeček tak tam je hotel + hospoda + obchody pár. Není to nejhorší , ale když porovnám město s vesnicí ..na každém místě krám v Praze a tady? je to prostě tady vesničské! Líbí se mi jak je to prostě..no vesničské. Ale nedokázala bych žít ve vesnici..Chování vesničanů z městem úplně jiné.
Fotka z chalupy ( u jedné hospůdky je i krásné hřiště a s kamarádkou jsme si pořádně zablbli a nafotili pěkné fotky!)

Deník | 15.9 + info

15. září 2013 v 15:44 | Shock*
Ahoj:)
Menší shrnutí za celý víkend. V sobotu jsem celej den proležela a všechny plány byly fuč. Protože jsem nemocná takže jsem jen ležela,pila teplej čaj a posmrkala několik kapesníků. Dnešek to sáme až na to že jsem se dostala k počítači. Skoro celej včerejšek jsem provolala s kamarádem a dnes znovu. Je ke mně hrozně milej,hodnej. Třeba někdy bude něco víc jak kamarádi. Doufám:D. Ale už je mi lépe a zítra zase škola. Ten víkend rychle utekl, a s ním i celý týden.

Jinak. Mám jen menší info-neboli otázku. Rozhodla jsem se že budu točit každej týden video. Ale potřebuju poradit jaké videa,o čem,a jak by mněli vypadat. Poraďte , a budu točit každý týden videa. :)¨

" Rychlo deníček ".

13. září 2013 v 7:36 | Shock*
Doufám že o víkendu budu aktivnější,pokusím se:D Tak a rychlo deníček. Dnes máme aj,inf,m,čj(l),vv,vv. s toho jdeme na nějaký ptáky ( ORNITA ). Takže bezva. Já se na to netěším protože je to už 6let v kuse stejný:D:( Po škole půjdu na oběd a pak domů a pak s kámošem ven. Po dvou dnech ven:D Jsem hrozně,ale hrozně línej člověk:D...Co vy?

Deník | 10.9

10. září 2013 v 12:36 | Shock*
Ahooj.
Tak opět na blogu , měla jsem čas ale né náladu a chuť ke psaní. Promiňte. Snad se to teď zlepší :) A tady pár zážitků z víkendu:)
PÁTEK - Jsem hned vyjela ven a jela na vodárnu s kamarádkou. 3 měsíce se neviděla ze svým klukem tak jsem ji vytáhla ať jde a ať ho konečně uvidí. Byly jsme tam kolem 1-2 hodin. Kolem 5 jsem jela domů a byla jsem s mamkou na balkóně a povídali jsme si. Pak jsem se šla koukat na oblíbené filmy a mezítím četovala na facebooku:D Šla jsem celkem spár brzo,sice nevím v kolik ale vím že brzo:D
SOBOTA - Znovu jsem vytáhla kamarádku na vodárnu jenže ten kluk tam nebyl. Tak jsem la domů a uklízela:D konečně jsem se k tomu dokopala :3!
NEDĚLE - Nejdřív jsem jela s mamkou na houby jen že se mrknem do lesa ( jeli jsme tam hlavně na chalupu pro nějaké věci) no, a najednou jsme tam strvdli skoro 3/4 hodiny:D.Jela jsem s kamarádkou na jindřišskou myslím:D a koukla se na úplně bombastickej chrám nebo co to bylo:D ( samy koukněte dole na fotku. A volala jsem s klukem..kterýho hrozně miluju. On má holku ale prostě na dlouho to je:D Nemněl ji,a teď ji má..no prostě by jste museli to vše znát. Ale choval se ke mně trošku víc hnusně no. Ale...co se dá už od toho čekat. Před pár dněma " nebuď naštvaná,najdeš si lepšího " a teď? " Terka je hezčí, a znám o dost hezčích holek jak jsi ty! ( terka-jeho holka) ..Prostě pak celej den zkaženej. Jela jsem domů totálně bez nálady ale tak okey.
PONDĚLÍ - Byl dokonalej. Ráno jsme měli první hodinu Fyziku. A pak jsme jeli na Arkády-centrum. Tam byla před arkádama jedna akce ( boj proti rakovině) u té akce jsme nebyly moc dlouho - a pak jsme většina času byly v centru a dělali si co chceme. Pak jsme šly na hudebku:D měli jsme ji s novym učitelem. Šly jsme na pc a byly jsme všichni na hrách,a faceboocích:D.

Jak jste si vy užili víkend? Co jste dělali?:D:)
A co pondělí?Dnešek?:D
Takhle vypadá ten chrám:O
více fotek v celém článku:)

Stahaná , vyřízená..

5. září 2013 v 17:37 | Shock*
Tak omlouvám se že jsem se včera neozvala ale byla jsem upřímně vyřízená. I dnes jsem ale dokopala jsem se k tomu abych ten kratší článek sepsala a furt se neválela jako prase. Musím říct že po dnešním dni jsem stahaná jako nikdy víc. První hodina byl děják a ten jsem celkem zvládla až zase na ty kecy učitelky která je na mně zasedlá. Další hodina byla čeština ta proběhla v pořádku , mněly jsme novou učitelku a tam nám vysvětlila jak vše bude probíhat a tak dále. Pak přišel zemák a nový učitel hned jsme začly dělat práci. Zopákli jsme si 6. ročník. Další byla Fyzika , ta celkem šla. Učitelka mi chtěla dát poznámku za to že jsem pouštěla vlašťovky :D. A pak 2 hodiny těláku s učitelem , on je mučitel ! :D . A pak na oběd..domů , skype z kamarádem a pak hají,hají:D:D A pak jsem šla s mamkou koupit obaly na sešity, a pro bráchu. ..Co vy? A dnešní ( včerejší ) den? :)
Fotka ze včerejší hodiny ekologie :)